7

#teamdelpo

0

Reca jeden z lepszych na tą chwilę

11

Socjo dzisiaj obstawiał Curenko i Cilica. Wszyscy wiemy jak się skończyło :D

0

Leci ktoś na mecz z PSV z województwa wielkopolskiego, kujawsko pomorskiego lub pomorskiego?

0

Do kogo wczoraj był ten gest Messiego kiedy stukał się po czole?

0

Faktycznie 2 asysty to historyczny rekord ligi.

4

Oglądanie Messiego z komentarzerzem Hudsona = Poezja

0

Polecacie jakieś książki dla młodzieży? Chodzi mi bardziej o takie życiowe.

0

To prawda że jak jesteśmy losowani z pierwszego koszyka to pierwszy mecz gramy u siebie?

8

Hahahaha uwielbiam Twarowskiego "Lindelof jak na mocno zakrapianowym sylwestrze na basenie"

1

Ktoś interesuję się tenisem? Obstawiacie dzisiaj coś?

0

Bella Ciao na stadionie Sevilli.

1

A Messiego dlaczego nie ma w tej trójce? Bo nazwisko?

0

Słyszę że po Bella Ciao teraz piosenka z czołówki Dom z Papieru zagościła w radiu.

1

Polecacie książkę Iniesty?

1

Chciałbym pojechać na mecz Ligi Mistrzów do Barcelony. Jak myślicie kiedy będzie pierwsza kolejka tegorocznej LM?

0

A dobra na TVP Sport Ajax

0

A jest jakiś mecz teraz?

0

Ktoś kupował już z Was z tego nowego sklepu internetowego aboutyou?

0

Ufff dobrze bo mi się spać chcę :D

2

Na mundialu pokazał

11

Bardzo sympatyczna ta Sofia :D

0

Na moje głupota Pique.Co innego jakby to zrobił Gomesowi co innego Coutinho.

3

Jak ktoś nie gra w FUT to zgadzam się PES lepszy, jednak większość kupuję fifkę by pograć w Ultimate i tu PES nie ma podjazdu.

0

Btts jak w masło.

0

Kurde ja chciałem na 4 dni i 1 500 wydać :D

0

Kto dzisiaj pisał rozpiskę meczy?
Chodzi mi o pierwszą i drugą kolejkę ligi hiszpańskiej.

0

Buuum
Francja mistrzem świata.

2

Spytaj Rafy :D.

0

Astana gra na swoim boisku ze sztuczną nawierchnią gdzie prawie zawsze wygrywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?