kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
#teamdelpo
0
Reca jeden z lepszych na tą chwilę
11
Socjo dzisiaj obstawiał Curenko i Cilica. Wszyscy wiemy jak się skończyło :D
0
Leci ktoś na mecz z PSV z województwa wielkopolskiego, kujawsko pomorskiego lub pomorskiego?
0
Do kogo wczoraj był ten gest Messiego kiedy stukał się po czole?
0
Faktycznie 2 asysty to historyczny rekord ligi.
4
Oglądanie Messiego z komentarzerzem Hudsona = Poezja
0
Polecacie jakieś książki dla młodzieży? Chodzi mi bardziej o takie życiowe.
0
To prawda że jak jesteśmy losowani z pierwszego koszyka to pierwszy mecz gramy u siebie?
8
Hahahaha uwielbiam Twarowskiego "Lindelof jak na mocno zakrapianowym sylwestrze na basenie"
1
Ktoś interesuję się tenisem? Obstawiacie dzisiaj coś?
0
Bella Ciao na stadionie Sevilli.
1
A Messiego dlaczego nie ma w tej trójce? Bo nazwisko?
0
Słyszę że po Bella Ciao teraz piosenka z czołówki Dom z Papieru zagościła w radiu.
1
Polecacie książkę Iniesty?
1
Chciałbym pojechać na mecz Ligi Mistrzów do Barcelony. Jak myślicie kiedy będzie pierwsza kolejka tegorocznej LM?
0
A dobra na TVP Sport Ajax
0
A jest jakiś mecz teraz?
0
Ktoś kupował już z Was z tego nowego sklepu internetowego aboutyou?
0
Ufff dobrze bo mi się spać chcę :D
2
Na mundialu pokazał
11
Bardzo sympatyczna ta Sofia :D
0
Na moje głupota Pique.Co innego jakby to zrobił Gomesowi co innego Coutinho.
3
Jak ktoś nie gra w FUT to zgadzam się PES lepszy, jednak większość kupuję fifkę by pograć w Ultimate i tu PES nie ma podjazdu.
0
Btts jak w masło.
0
Kurde ja chciałem na 4 dni i 1 500 wydać :D
0
Kto dzisiaj pisał rozpiskę meczy?
Chodzi mi o pierwszą i drugą kolejkę ligi hiszpańskiej.
0
Buuum
Francja mistrzem świata.
2
Spytaj Rafy :D.
0
Astana gra na swoim boisku ze sztuczną nawierchnią gdzie prawie zawsze wygrywa.