kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cztery transfery Live.
0
Takie pytanie. Jeśli daj Boże awansujemy do finału LM z kim bardziej chcielibyście zagrać z Realem czy Juventusem Ronaldo?
1
Weź bo mi też się podoba pewna kasjerka. Jeszcze wyjdzie że chodzi nam o tą samą :D
0
Ale Podsiadło to Ty szanuj. Refren wpada w ucho.
2
To jest nie do opiasania jak sam tego nie przeżyjesz.3 miesiące się zbierałem.Cały czas o niej myślałem, ale jakoś przeszło i znowu jest pięknie. Nie ma co się nimi przejmować. Nie są tego warte.
0
Wybiera się ktoś z Was na mecz Barcy z Gironą pod koniec września, bodajże 23?
0
Tak to pewnie przypadek że wykartkował się akurat na mega ważny mecz z Niemcami w półfinale mundialu przed swoją publicznością. Masz rację.
14
Wystarczyło trochę lepiej to poukładać i Argentyna mogła dalej się liczyć w tym turnieju. Lo Celso, który w sparingu przed MŚ wyglądał najlepiej z całej drużyny w Rosjii nie podniósł się z ławki. Dybala zagrał 20 minut w 4 meczach. A zamist Aguero Sampaoli wolał stawiać na Higuaina no i jest efekt jaki jest.
4
Silva nie grał bo się osrał. To nie żaden lider.
0
Nie za dużo zaoferowali? XD
0
Jeśli Gomez by trafił byłoby 2-1. Nie było mowy o spalonym. VAR by to potwierdził.
0
Dzięki Portugalia
2
Ile dzisiaj Ronaldo nastuka goli swoim chłopakom?
1
Piszczek MVP dzisiaj. Co on gra dzisiaj...
3
Co Szczęsny odwalił?
2
Nie pomoże Koulibaly kiedy Lewy w bramę wali xD
Dobra niech zaczyna się już ten mecz.
1
Oby nie. Góral musi grać!
0
Daliście ten spoko typ na fortunie?
0
A to nie do meczu Polaków tylko?
0
To co tam lata?
0
Lingard jest najbardziej wyszydzanym zawodnikiem ligi angielskiej, a Ty mówisz że jest przereklamowany?
1
Peru.
6
Widzieliśmy już na mundialu kilka drużyn, ale jak do tej pory najbardziej zaimponowało mi Peru. Świetny dla oka futbol.
0
To jeszcze nie był kluczowy moment.
0
Nie ma to jak kłócisz się przed meczem z kolegą kto jest lepszy Casemiro czy Busi. Po czym nasz zawodnik zalicza dwie asysty.
0
To trzymam kciuki za Portugalię.
0
Raczej pod względem technicznym.
8
To już dzisiaj! 4 lata czekania. W sumie pamiętam finał z 2014 jakby to było wczoraj. Ten wielki smutek na naszej stronie i wieszanie psów na Palacio i Higuainie. Oby to był taki sam turniej, a może nawet lepszy od tego w Brazylii. Ale się jaram. Miłego dnia.
0
Selekcjoner nawet nie wie jak Kurzawa ma na imię :D
0
Błaszczu w lewy róg :O