0

Cztery transfery Live.

0

Takie pytanie. Jeśli daj Boże awansujemy do finału LM z kim bardziej chcielibyście zagrać z Realem czy Juventusem Ronaldo?

1

Weź bo mi też się podoba pewna kasjerka. Jeszcze wyjdzie że chodzi nam o tą samą :D

0

Ale Podsiadło to Ty szanuj. Refren wpada w ucho.

2

To jest nie do opiasania jak sam tego nie przeżyjesz.3 miesiące się zbierałem.Cały czas o niej myślałem, ale jakoś przeszło i znowu jest pięknie. Nie ma co się nimi przejmować. Nie są tego warte.

0

Wybiera się ktoś z Was na mecz Barcy z Gironą pod koniec września, bodajże 23?

0

Tak to pewnie przypadek że wykartkował się akurat na mega ważny mecz z Niemcami w półfinale mundialu przed swoją publicznością. Masz rację.

14

Wystarczyło trochę lepiej to poukładać i Argentyna mogła dalej się liczyć w tym turnieju. Lo Celso, który w sparingu przed MŚ wyglądał najlepiej z całej drużyny w Rosjii nie podniósł się z ławki. Dybala zagrał 20 minut w 4 meczach. A zamist Aguero Sampaoli wolał stawiać na Higuaina no i jest efekt jaki jest.

4

Silva nie grał bo się osrał. To nie żaden lider.

0

Nie za dużo zaoferowali? XD

0

Jeśli Gomez by trafił byłoby 2-1. Nie było mowy o spalonym. VAR by to potwierdził.

0

Dzięki Portugalia

2

Ile dzisiaj Ronaldo nastuka goli swoim chłopakom?

1

Piszczek MVP dzisiaj. Co on gra dzisiaj...

3

Co Szczęsny odwalił?

2

Nie pomoże Koulibaly kiedy Lewy w bramę wali xD
Dobra niech zaczyna się już ten mecz.

1

Oby nie. Góral musi grać!

0

Daliście ten spoko typ na fortunie?

0

A to nie do meczu Polaków tylko?

0

To co tam lata?

0

Lingard jest najbardziej wyszydzanym zawodnikiem ligi angielskiej, a Ty mówisz że jest przereklamowany?

1

Peru.

6

Widzieliśmy już na mundialu kilka drużyn, ale jak do tej pory najbardziej zaimponowało mi Peru. Świetny dla oka futbol.

0

To jeszcze nie był kluczowy moment.

0

Nie ma to jak kłócisz się przed meczem z kolegą kto jest lepszy Casemiro czy Busi. Po czym nasz zawodnik zalicza dwie asysty.

0

To trzymam kciuki za Portugalię.

0

Raczej pod względem technicznym.

8

To już dzisiaj! 4 lata czekania. W sumie pamiętam finał z 2014 jakby to było wczoraj. Ten wielki smutek na naszej stronie i wieszanie psów na Palacio i Higuainie. Oby to był taki sam turniej, a może nawet lepszy od tego w Brazylii. Ale się jaram. Miłego dnia.

0

Selekcjoner nawet nie wie jak Kurzawa ma na imię :D

0

Błaszczu w lewy róg :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?