kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
United?
0
Kłócę się z ojcem kto komentuję mecz Juve, Boniek czy Wichniarek?
2
Żeby to jeszcze było sam na sam.
13
Pudło sezonu.
0
Smokoś i Strejlau co za duet :D
2
Jak Thauvin jest no name to znasz może jakiegoś polaka grającego w dzisiejszym spotkaniu z Portugalią?
0
No no. PSG gra zaraz dwa najważniejsze mecze w tym roku, a ich gwiazdy w meczach towarzyskich do przerwy schodzą z kontuzją.
5
Johansoon czy Freitag wygrał?
9
Czym napędzasz internet?
0
Dobrze że odpuściłem w tym tygodniu LW.
0
Bale "Biała rękawiczka"
0
Chciałbym poprosić o streama na priv.
0
To jest jakaś kpina, co sędziowie odwalili w meczu City.
1
Pewien francuz dzisiaj pocałował herb swojego klubu po strzelonej bramce.
1
Suarez jest w świetnej formie tylko w LM bramka dla niego jak zaczarowana.
0
Cóż za oryginalne porównanie.
0
Dobry mecz Barcy do przerwy.
Obrona solidnie.
Pomoc również wszyscy na wysokim poziomie, świetni w odbiorze, przyzwoicie w grze do przodu. Szkoda tego przeciętego podania do Suareza kiedy zagrywał Rakitić bo byłaby to fenomenalna asysta.
Suarez świetny brakuję trochę dokładności i skuteczności. Najważniejsze że są sytuacje.
Coutinho też dzisiaj bierze grę na siebie.
Z hejtem na Dembele się nie zgodzę, chłopak się stara, oddał jeden groźny strzał, w jednej akcji porobił dwóch na zamach szkoda że strzał nie wyszedł.
Ogólnie gra może się podobać.
2
Rakitic słaby? Chyba oglądamy inny mecz.
0
Arthur jak Cię plery bolą to się odezwij i poproś o zmianę.
2
A ja osobiście uwielbiam ten widok cmentarza po zmroku. Raz na rok możemy takie coś zobaczyć I młodzież korzysta z okazji i fotografuję. Według mnie nie ma w tym nic złego.
0
Będzie crash.Wlecą paczki za 100k dzisiaj.
0
No i wychodzi z tysiącem.
3
Ale fachowiec w Milionerach teraz gra.
Pierwsze pytanie. Nie ocenia się książki po? I bierze koło ratunkowe.
0
Jakaś powtórka wczorajszego meczu na Canał + będzie?
0
Teraz były niskie ceny. Teraz bedą szły do góry a spadną 23 listopada i wtedy ceny będą zdecydowanie najniższe.
1
Tak ja twierzę że to nie były gwizdy na Valverde tylko na Vidala. Ale przecież jak redakcja tak napisała to tak musi być . Oj ludzie...
0
Nie czaję Was jak na Valverde? Zobaczcie sobie jeszcze raz tą zmienę. Wyświetla się zmiana gwizdy. Potem oklaski dla Arthura i teraz najważniejsze gdy Vidal wchodzi na boisko znów pojawiają się gwizdy.
2
A ludzie myślą że to na Valverde. No bez przesady. Przecież one pojawiły się znowu gdy Vidal wszedł na murawę.
1
No raczej nie. Bo przy wejściu na bosiko Vidala one znowu się pojawiły.
0
Ta jedna po części jego i Rakiticia.