0

United?

0

Kłócę się z ojcem kto komentuję mecz Juve, Boniek czy Wichniarek?

2

Żeby to jeszcze było sam na sam.

13

Pudło sezonu.

0

Smokoś i Strejlau co za duet :D

2

Jak Thauvin jest no name to znasz może jakiegoś polaka grającego w dzisiejszym spotkaniu z Portugalią?

0

No no. PSG gra zaraz dwa najważniejsze mecze w tym roku, a ich gwiazdy w meczach towarzyskich do przerwy schodzą z kontuzją.

5

Johansoon czy Freitag wygrał?

9

Czym napędzasz internet?

0

Dobrze że odpuściłem w tym tygodniu LW.

0

Bale "Biała rękawiczka"

0

Chciałbym poprosić o streama na priv.

0

To jest jakaś kpina, co sędziowie odwalili w meczu City.

1

Pewien francuz dzisiaj pocałował herb swojego klubu po strzelonej bramce.

1

Suarez jest w świetnej formie tylko w LM bramka dla niego jak zaczarowana.

0

Cóż za oryginalne porównanie.

0

Dobry mecz Barcy do przerwy.
Obrona solidnie.
Pomoc również wszyscy na wysokim poziomie, świetni w odbiorze, przyzwoicie w grze do przodu. Szkoda tego przeciętego podania do Suareza kiedy zagrywał Rakitić bo byłaby to fenomenalna asysta.
Suarez świetny brakuję trochę dokładności i skuteczności. Najważniejsze że są sytuacje.
Coutinho też dzisiaj bierze grę na siebie.
Z hejtem na Dembele się nie zgodzę, chłopak się stara, oddał jeden groźny strzał, w jednej akcji porobił dwóch na zamach szkoda że strzał nie wyszedł.
Ogólnie gra może się podobać.

2

Rakitic słaby? Chyba oglądamy inny mecz.

0

Arthur jak Cię plery bolą to się odezwij i poproś o zmianę.

2

A ja osobiście uwielbiam ten widok cmentarza po zmroku. Raz na rok możemy takie coś zobaczyć I młodzież korzysta z okazji i fotografuję. Według mnie nie ma w tym nic złego.

0

Będzie crash.Wlecą paczki za 100k dzisiaj.

0

No i wychodzi z tysiącem.

3

Ale fachowiec w Milionerach teraz gra.

Pierwsze pytanie. Nie ocenia się książki po? I bierze koło ratunkowe.

0

Jakaś powtórka wczorajszego meczu na Canał + będzie?

0

Teraz były niskie ceny. Teraz bedą szły do góry a spadną 23 listopada i wtedy ceny będą zdecydowanie najniższe.

1

Tak ja twierzę że to nie były gwizdy na Valverde tylko na Vidala. Ale przecież jak redakcja tak napisała to tak musi być . Oj ludzie...

0

Nie czaję Was jak na Valverde? Zobaczcie sobie jeszcze raz tą zmienę. Wyświetla się zmiana gwizdy. Potem oklaski dla Arthura i teraz najważniejsze gdy Vidal wchodzi na boisko znów pojawiają się gwizdy.

2

A ludzie myślą że to na Valverde. No bez przesady. Przecież one pojawiły się znowu gdy Vidal wszedł na murawę.

1

No raczej nie. Bo przy wejściu na bosiko Vidala one znowu się pojawiły.

0

Ta jedna po części jego i Rakiticia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?