3

Haha przecież gdyby nie Vinicius przegrywalibyśy 0-3. Strzał i ostatnie podanie też ma dobre.

0

Nie, tak.by była przy Busim.

0

Toć Messi gra przy jego koszulce opaska kapitana jest.

0

Dobrze ustawiony bramkarz Werderu.

0

Ronaldo 3 lata, Messi 4 Suarez 2/3 lata

0

mikkykiemeney - instagram

10

Tak to jest jak ogląda się drugi mecz Milanu. Suso to najlepszy zawodnik Milanu w tym sezonie.

0

Hahahaah Mariano :D

1

4.Żyła bo na czasie

2

Debiut Denisa. Właśnie pojawił się na boisku.

2

Ależ niespodzianka Żyła 4 :O

0

Valverde musi teraz rotować. Mecze co 3 dni. Będzie grał.

1

Dokładnie, może jeszcze bez tego błysku ale zagrał dzisiaj bardzo odpowiedzialnie. Policzyłem mu tylko dwie straty.

0

W Hiszpanii nie umieją się posługiwać VARem. Oglądam Juve teraz, sędzia odgwizuje karnego, po czym konsultuję to z VARem i idzie do monitorka po czym zmienia swoją decyzję. W La Liga jeszcze czegoś takie nie widziałem żeby sędzia podbiegł zobaczyć całą sytuację w telewizorku.

0

Umtus wracaj bo bardzo Cię brakuję. Mega zadaniem będzie zachować czyste konto z Realem w środę.

1

No niby tak, ale nie do końca

0

Ludzie to tylko zbite, z kolana dostał.

3

Jak o północy?

1

Benitez?

0

Dobrą wiadomością jest to że to będzie pierwszy mecz z Barceloną Solariego. Wszyscy dobrze pamiętamy jak wyglądały pierwsze klasyki poprzednich trenerów.

0

Ależ ciężkie mecze. Najważniejsze przejść Real, uzyskać dobry wynik w Lyonie i pokonać Seville u nich.

3

Szykuję się pierwszy klasyk na zagranicznym streamie.

30

Chciałbym na jedną rzecz zwrócić uwagę. Widzieliście to zaangażowanie Messiego po tej niewykorzystanej sytuacji przez niego? Wydawało mi się jakby włączył jeszcze wyższy bieg. Walczył, wracał nawet by pomóc w obronie, 2 razy zablokował dośrodkowania. Wiedział że jeśli nie awansujemy to głównie z powodu tej niewykorzystanej sytuacji. Brawo panie kapitanie.

0

Uwielbiam Cię. Twój idol wczoraj najlepszy na boisku. Crackitić.

0

Dałem Rakiticia. Chłop zagrał dzisiaj niesamowity mecz biegał, walczył, strzelał.

4

Karny karnym Banega uderzył fatalnie. Najlepszy strzał dla bramkarza. Ale interwencja po strzle Silvy fenomelnalna. Byłem w szoku że to nie skończyło się bramką.

0

Dużo w tym prawdy jednak dzisiaj była jedna poważna strata.

0

Dokładnie parę razy powstrzymany przez obrońców Sevilli, sytuacja którą powinien strzelić z zamkniętymi oczami.

0

I na dodatek to był ten mecz z tych średnich Messiego. Niesamowity jest. Gbura za tą sytuacją po podaniu Suareza.

5

Kto dla was zawodnikiem meczu? Waham się pomiędzy Xavim i Crackiticiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?