kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arthur pozował wczoraj z dziewczyną do zdjęcia przy pucharze. Jak się ona nazywa? Z tego co wiemy to Arthur chyba nie ma dziewczyny. Nawet pod zdjęciem na insta gdzie Arthur dodał zdjęcie z rodziną Neymar z Jesusem śmieszkowali że kogoś na nim brakuję.
0
Fatalny to Ty jesteś
3
To masz słabe aspirację
1
Ja dzisiaj tak samo. Barca w kosza mi zawaliła dzisiaj kupon na 200 zł. Wkład 5 zł. Barca najmniejszy kurs na kuponie, a przegrała prawie 30 punktami.
0
Barca w kosza psuję mi kupon na 500zł. Co oni dzisiaj grają. Nie da się na to patrzeć.
0
Co tak mało ludzi na Wandzie?
4
Kujawsko-pomorskie urywa głowy.
0
Ehh chciałbym już 1 czerwca. Zobaczyć to jak zdobywamy kolejny tryplet, a po końcowym gwizdku usłyszeć z głośników na Wandzie Coldplay.
1
Lahoz i wiedz że coś się będzie działo. Dobra karny może tak, ale po co on mu daję drugą żółtą kartkę. Niepojęte.
0
Ależ piach gra Milan.
2
Nakładki kosztują od 500-1000zł.
0
Czytałem wywiad z Tomkiem Musiałem i on mówił że jeśli nawet lekko piłka dotknie ręki przy golu to jest coś nie tak i nie chcą zaliczać takich bramek.
0
Co myślicie o tym trzecim golu wczoraj dla Totków. Bramka powinna być uznana czy nie? W mediach wszędzie huczy o tej sytuacji, a jak Wy myślicie? Już w czasie meczu poruszyłem ten temat, że sędzia nie widział tej powtórki którą my widzieliśy przed telewizorami i w której widać że Llorente jednak dotknął piłki ręką. Wtedy jednak uznaliście że doszukuję się czegoś na siłę.
0
Najbardziej: Messi, Coutinho, Arthur, Suarez, Rakitić
6
Nie wprowadzaj w błąd.
0
Silva.
4
Finał Ajax-Barcelona staję się jeszcze bardziej realny.
0
Ale Turek tak patrzył, że gdyby zobaczył że piłka trafiła w rękę to by nie uznał bramki, a oni mu pokazali powtórki gdzie nie widać żadnego kontaktu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie pokazali mu powtórki którą my widzieliśmy i w której widzimy że była ewidentna ręka.
2
"I to jest właśnie cały Maradona"
1
Ajax będzie miał większe szansę z City niż Totkami. Wolę obejrzeć mecz Ajaxu z City bo to może być naprawdę niesamite widowisko.
3
Mi tam nie jest obojętne.
0
Ależ kontrowersja w Turynie. Dla mnie ewidentna ręka Blinda.
0
Uwielbiam bukmacherkę. Do wyjęcia prawie 600zł. Ostatnie wydarzenie na kuponie. Mniej niż 4,5 żółtych kartek w meczu Ajaxu i co? 3 minuty doliczone, a w 94 Ekkelenkamp dostaję kartonik. To co zerujemy?
0
"Graj piłką, nie holuj"
19
Tak, zmiana czasu przecież była.
4
Umtiti to by szybciej tym swoim tańcem wracał niż tym jak biegł.
1
Po prostu wszyscy ledwo co oczy otworzą przed szkołą, pracą, studiami wchodzą na La Ramblę i dlatego tyle osób.
4
Uwielbiam tą cieszynkę Sama