0

Arthur pozował wczoraj z dziewczyną do zdjęcia przy pucharze. Jak się ona nazywa? Z tego co wiemy to Arthur chyba nie ma dziewczyny. Nawet pod zdjęciem na insta gdzie Arthur dodał zdjęcie z rodziną Neymar z Jesusem śmieszkowali że kogoś na nim brakuję.

0

Fatalny to Ty jesteś

3

To masz słabe aspirację

1

Ja dzisiaj tak samo. Barca w kosza mi zawaliła dzisiaj kupon na 200 zł. Wkład 5 zł. Barca najmniejszy kurs na kuponie, a przegrała prawie 30 punktami.

0

Barca w kosza psuję mi kupon na 500zł. Co oni dzisiaj grają. Nie da się na to patrzeć.

0

Co tak mało ludzi na Wandzie?

4

Kujawsko-pomorskie urywa głowy.

0

Ehh chciałbym już 1 czerwca. Zobaczyć to jak zdobywamy kolejny tryplet, a po końcowym gwizdku usłyszeć z głośników na Wandzie Coldplay.

1

Lahoz i wiedz że coś się będzie działo. Dobra karny może tak, ale po co on mu daję drugą żółtą kartkę. Niepojęte.

0

Ależ piach gra Milan.

2

Nakładki kosztują od 500-1000zł.

0

Czytałem wywiad z Tomkiem Musiałem i on mówił że jeśli nawet lekko piłka dotknie ręki przy golu to jest coś nie tak i nie chcą zaliczać takich bramek.

0

Co myślicie o tym trzecim golu wczoraj dla Totków. Bramka powinna być uznana czy nie? W mediach wszędzie huczy o tej sytuacji, a jak Wy myślicie? Już w czasie meczu poruszyłem ten temat, że sędzia nie widział tej powtórki którą my widzieliśy przed telewizorami i w której widać że Llorente jednak dotknął piłki ręką. Wtedy jednak uznaliście że doszukuję się czegoś na siłę.

0

Najbardziej: Messi, Coutinho, Arthur, Suarez, Rakitić

6

Nie wprowadzaj w błąd.

0

Silva.

4

Finał Ajax-Barcelona staję się jeszcze bardziej realny.

0

Ale Turek tak patrzył, że gdyby zobaczył że piłka trafiła w rękę to by nie uznał bramki, a oni mu pokazali powtórki gdzie nie widać żadnego kontaktu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie pokazali mu powtórki którą my widzieliśmy i w której widzimy że była ewidentna ręka.

2

"I to jest właśnie cały Maradona"

1

Ajax będzie miał większe szansę z City niż Totkami. Wolę obejrzeć mecz Ajaxu z City bo to może być naprawdę niesamite widowisko.

3

Mi tam nie jest obojętne.

0

Ależ kontrowersja w Turynie. Dla mnie ewidentna ręka Blinda.

0

Uwielbiam bukmacherkę. Do wyjęcia prawie 600zł. Ostatnie wydarzenie na kuponie. Mniej niż 4,5 żółtych kartek w meczu Ajaxu i co? 3 minuty doliczone, a w 94 Ekkelenkamp dostaję kartonik. To co zerujemy?

0

"Graj piłką, nie holuj"

19

Tak, zmiana czasu przecież była.

4

Umtiti to by szybciej tym swoim tańcem wracał niż tym jak biegł.

1

Po prostu wszyscy ledwo co oczy otworzą przed szkołą, pracą, studiami wchodzą na La Ramblę i dlatego tyle osób.

4

Uwielbiam tą cieszynkę Sama

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?