kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wolanski znów chciała wbiec na murawę tym razem w finale Copa America. Zatrzymały ją służby już w środku Maracany.
0
@barteq gdyby jeszcze z Polski ehhh
0
@MESSIah16 Ja również mam go za ulubionego zawodnika. Zawsze mu kibicuję. Pamiętam ten fenomenalny półfinał na igrzyskach z Nadalem i tą publikę która go niosła do finału.
0
@antylegionista Powiedz to Bartomeu
0
@mekston nie skreślałbym jeszcze Raonicia
0
No i senior wszystko wyjaśnił. Uspokójta mi się bo mamy lepszego Dembele w klubie.
0
@Gaucho Kontuzja :)
0
@shinthps Przecież powiedział że odchodzi to po co ma się stawiać
1
Mam pytanie. Ile tak mniej więcej euro kosztuję nocleg w Barcelonie? Niekoniecznie musi być blisko centrum.
1
@Walker Niektóre utwory są fajne jak te nowe np. Maczo "Jedwabiste włosy" czy Mig "Nie ma raju" ale te stare typu "Ona tańczy dla mnie" czy "Jesteś szalona" to już serio się przejadło.
0
@BarcaInfo i zwrócą pienądzę tym osobom które kupiły już koszulki Felixa za 140€
1
Nagranie z Modriciem także na konferencji
0
No nic Atleti nici z Semedo.
2
@Commando Myślisz że Bartomeu sprzeda lepszego Dembele za słabszego Neymara?
15
@norbo80 Dziewczyna
5
Sorry Frenkie ale dzisiaj Hubert może napisać historię.
3
Mamma Mia!!! Co za akcja.
0
@Lares Radio Maryja jest w Hiszpanii?
2
@VamosRakieta A co jest najlepszym? Chodzi o najlepszą muzykę. Większość mówi że w Esce grają najlepsze utwory.
0
Wie ktoś jakie jest najlepsze radio w Hiszpanii.? Takie coś jak Eska u nas.
0
@wachaFCB Robben czy Ramos? Robben, Robben, Robben minął Casillasa Robben
0
@BarcaFanFilip Coutinho na moje już jedną nogą poza klubem.
0
@MesQueUnClub_87 Na którym Mundialu, bo w Rosji Griezmann prawie zawsze grał pod napastnikiem na 10 a w dwóch meczach z Giroud z przodu?
0
@MesQueUnClub_87 Ma pojedyńcze przebłyski na przykład mecz z Sevillą, mecz z United których według mnie Griezmann na skrzydle by w ogóle nie miał, już wolałbym tam Suareza dać.
0
@luna666moon Podaj mecz kiedy Griezmann grał na skrzydle
0
@daniel32778 Głównie wynikało to z tego że przez większość czasu był niewidoczny.
0
@MesQueUnClub_87 Na skrzydle nie.
1
Najwięszym minusem potencjonalnego przyjścia Neymara jest sprzedaż i Dembele i Coutinho. Patrząc na na to kto prowadzi ten zespół z ławki i na to że Neymar często łapie kontuzje to na skrzydle będzie grał albo Griezmann albo Roberto. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że ani Francuz ani Hiszpan nie mogą nam zaoferować na tej pozycji nawet odrobiny tego czego moglibyśmy się spodziewać po jednym z dwójki Coutinho, Dembele. Dlatego przyjście Neymara na tak, ale sprzedaż obu naszych skrzydłowych zdecydowanie na nie. Ktoś z tej dwójki musi zostać bo będziemy póżniej mieli duży kłopot.
11
@fifek Taki klasyk trzeba obejrzeć i to jeszcze o tak wielką stawkę.
0
@BarcaInfo Czyli Koulibaly City