kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byle nie Orange
0
Musisz kurs trenerski przejść zapewne.
0
Która parada z Villareal. Ta u siebie czy na wyjeździe?
1
Na szczęście jutro nie ma co grać.
0
Koniec z bukmacherką.
0
No to się zgodzę. Cała akcja genialna. Szkoda że to nie wpadło.
1
Mimo wszystko w tej akcji według mnie Lautaro zrobił wszystko bardzo dobrze. Dojść do sytuacji mając blisko siebie wysokiego obrońce i przy tym nieźle uderzyć na bramkę to nie lada sztuka.
1
Czyżby spalony? Bardzo ciężka sytuacja do oceny.
0
Brawo Wiewiór. Zwróciłbym jednak na komentarz TVP, który był dzisiaj przekomiczny. Ludzie siedzący przed monitorem nie mają prawa pomylić Ito z Wasiljewem. Nie dało ich się czasami słuchać. Porównując ich z komentatorami na Eurosporcie a w szczególności z Igorem Błachutem to jest niebo a ziemia.
8
Najgorsze w tym wyniku jest to że Brzęczek nadal ma spokojną posadę. Przecież my do wejścia Piątka żadnej składnej akcji nie mogliśmy skontruować.
0
Trzeba przyznać że Grosik odjazd z piłką na kilku metrach ma fenomenalny.
0
Ale okręgówkę to Ty szanuj.
7
Planica, Planica, snežena kraljica! Ależ piękny weekend się szykuję. Uwielbiam te ostatnie weekendy skoków w Planicy. Niesamowita jest tam atmosfera do tego możemy liczyć na świetne loty. Oby ta muzyczka, którą zawsze słyszymy po lotach za ponad 230 metr leciała jak najczęściej.
26
Zepsułeś mu zabawę
2
Czuję że syn Suareza będzie niezłym kozakiem w przyszłości. Wolejce jak u ojca. Wnioskuję to po filmikach na instastory grubego.
0
Walił na pałę.
1
Przepraszam, u Wojewódzkiego. Wybaczcie.
0
Błaszczykowski w Wojewódzkim.
4
"Jeśli już jesteśmy przy Cristiano Ronaldo - on jest niesamowity"
1
Coutinho 20 minut przed meczem jest aktywny na insta. Taka ciekawostka z szatni.
0
Remis Bordo,zwycięstwo Andreescu z Kerber w finale
0
Też oglądałem Sport na TVP 1
2
Kto też już myślał że jak Julio wyciągał przeciwnika do Tottenhamu pojawi się Manchester United a my zagramy z City? Najpierw widoczne było Manchester, potem dopiero pojawiło się City.
0
Czyli City albo Juve w potencjalnym finale. Aż ślinka cieknie na myśl tak niesamowitego spotkania.
0
Dzisiaj poznamy również potencjalnego półfinalistę?
3
Przecież na logikę można wywnioskować że śmierć Jezusa na krzyżu nie jest tajemnicą chwalebną. Nie pasowało to do pozostałych. Nie trzeba być nawet praktykującym.
2
Co nie jest tajemnicą chwalebną.
Poprawna odpowiedź Śmierć Jezusa na krzyżu.
12
Milion w Milionerach.
Ależ łatwe pytanie o milion.
8
Trudniejsza ścieżka
Real Madryt w finale
Wybierz jedno.
0
Dzisiaj coś drgnęło w jego grze, ale żeby powiedzieć że jest to wzrost formy po prostu nie można. Z Sevillą też miał przebłysk i potem wrócił do swojej fatalnej dyspozycji.