0

Też się cieszycie że akurat Chilwell to wykonywał?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

Brawo Madzia. Piękny come back. 

2

Finał Ligi Europy za nami. Coldplay na trybunach w Baku. Pomyśleć że byśmy czekali teraz już tylko na finał LM z udziałem Barcy ale rzeczywistość okazała się zupełnie inna. 

1

Z turniejem Roland Garros żegna się według mnie największa faworytka turnieju pań Kiki Bertens która skreczowała w drugiej rundzie. 

2

@Commando pogadam z nim za godzinę jak w fortnite pykniemy. 

1

Szok że ludzi aż tak ta informacja o Neymarze rusza. W tej chwili ciężej wejść na stronę niż po porażce z Liverpoolem. 

0

@Lamora Do tego czasu Koalicja przejmie władze i w Polsce będzie idealnie. Tusk się nami wszystkimi zajmie więc spokojnie jest jeszcze trochę czasu i może się wszystko pozmieniać. 

0

@FC1899Barca Oj będzie można robić za brutto do 26 roku życia oj będzie. Coś pięknego.

33

Ah tam się dziwicie. Koalicja nie ma żadnych argumentów żeby pójść i na nich głosować a do tego jak sobie przypomnę tę mordę Tuska to już w ogóle się odechciewa. Jedynym argumentem KE jest to że ludzie nie chcą głosować na PIS więc idą głosować na PO. Co dla mnie jest jeszcze większym absurdem, bo to takie samo bagno, a może i nawet większe. 

0

@takisobiektos  Np pracującym do 25 lat odciąga podatek. 

16

Serio wolicie Koalicję od Pisu? Łoo kurde tego się nie spodziewałem.  Jak już to tylko Konfederacja. 

0

@Pogba Nie no Koalicja lepiej 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie tylko dla Malcoma.

0

@Momalsino Busquets,Roberto,Coutinho,Suarez chyba starczy 

19

(Titki taka) Alisson: Wspomnienie remontady z Barceloną zostanie ze mną na całe życie. Będę o tym opowiadał dzieciom i wnukom.
Tylko której remontady? Proszę doprecyzować.

2

Akurat z Suarezem Ci nie wyszło. Jak strzela to zazwyczaj niesamowite bramki.

0

Fajna ta kamera w wewnątrz. Można zobaczyć radość piłkarzy od szatni.

0

Badia bardzo sympatyczny chłopak. Bardzo fajny wywiad z nim.

1

Dobra gdzie jest puchar? Z Warszawy jedzie?

3

Jeden z komentarzy ze strony Lecha: "Brawo Janicki!!! W końcu z Ciebie pożytek"

0

O do Gliwic przyszedł cynk że Legia wygrywa i proszę co się stało.

1

Według mnie Valencia z Piasta to top 3 naszej ligi i nie, nie oglądam zespołu z Gliwic pierwszy raz.

26

Dobra bo ja nigdy jeszcze tego nie napisałem
ValverdeOut

1

I teraz sobie wyobrazić że taki rajd robi Busquets.

2

"Ludzie Bezdomni", "Lalka" jak niższa warstwa musi sobie radzić w cięzkich warunkach, zupełnie odwrotnych w jakich żyję arystokracja.

0

No Gus z Breaking Bad.

0

Fring jest trenerem Brighton? W pierwszej chwili myślałem że to on.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?