kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilop Leon,Kubiak,Konarski,Nowakowski,Bieniek,Łomacz,Drzyzga,Kochanowski,Śliwka,Szalpuk,Zatorski,Wojtaszek
4
https://www.instagram.com/p/Bz3sXfrH3lI/?utm_source=ig_web_copy_link
"Messi pokazujący Neymarowi to z której planety przybył"
2
Chyba bierzemy tego libero do Barcy
0
@fajny_football hahaha chyba najsłodsze dziecko piłkarzy Barcy
5
To jak teraz siatkóweczką żyjemy?
1
@barteq Dla Betisu kapitalny transfer ale już dla samego zawodnika niekoniecznie
1
@Kredon No i fajnie
0
@Barcelon1899 Brazylia spokojnie
0
@dawo17 W końcu ktoś to dodał
0
@AduŚ07 Griezmann powinien mieć normalną prezentację, Neymar taką skromną jak ma mieć Francuz
0
@damian16161212 Neymara do tego czasu jeszcze nie będzie
0
Heynen z tej kadry co teraz walczy w Lidze Narodów weźnie pewnie tylko jednego. Nie liczę Kwolka. Jak myślicie kto to będzie? Moim faworytem na tą chwilę Bednorz.
0
@Veb1233 Czekaj odbiorę
0
@LuisSalvano Jak tak powie to już dużo. Potwierdziłby tymi słowami że w następnym sezonie zagra w innym klubie.
4
@BarcaInfo Ulalala przed czy po konferencji Verattiego?
1
@OsehShalom Mimo wszystko prezentacja takiego zawodnika zawsze ma jakiś smaczek.
0
@bartoszekkk Pamiętan jak po jednym jego meczu napisałem tutaj że pierwszy raz po odejściu Neymara poczułem magię na Camp Nou, czekałem na moment kiedy Francuz dostanię piłkę bo wiedziałem że jest w tym meczu w takim gazie że wszystko mu wychodzi i zaraz może zrobić coś spektakularnego. Niestety nie pamiętam co to był za mecz, ale jakiś przed jego kontuzją na wiosne.
0
@Wawrzyszewski No pewnie tak, ale po Bartomeu wszystkiego się można spodziewać a to że Neymar pozwał Barcę do sądu mogło przynieść jakąś ujmę na honorze naszego prezydenta.
0
A co jak Bartomeu knuję jakąś zemstę na Neymarze. Neymar się buntuje, ma złe relację z PSG tylko po to żeby wywalczyć transfer. Barca czeka czeka by w ostatni dzień okienka dziwnym zbiegiem okoliczności popsuł się faks i do transferu by nie doszło. My podjarani, a tu nagle taki szok. Wtedy to dopiero Neymar by zrozumiał swój błąd.
0
@soczeq Na TVP znając życie co godzinę będzie powtórka
3
@TheMugShot Będziemy bardzo blisko. Musiałby w trzecim meczu paść wynik 3-2 dla Brazylii. Wtedy byłyby liczone małe punkty.
0
Powtórka Polska-Brazylia na TVP SPORT.
1
@IronSanHybrid Gwiazdeczka
0
Jak Schone uderzył
35
Piast przez te 40 minut już zrobił więcej niż Legia przez ostatnie eliminacje.
0
@kerouac Jeszcze Coutinho jest
1
@BarcaInfo Ja po pijaku gorsze rzeczy mówię
0
Jutro środa. Właśnie wtedy miało być ogłoszenie transferu Griezmanna. Czeka nas jutro długi dzień.
2
@sebasek99 Byłem tam tydzień temu :)
0
@kamilop I jest 40 akurat ja dałem.