0

@BarcelonaNaZawsze10 Jaki post na insta?

0

Teraz na szczęście dwa dni spokoju z Neymarem. Jutro PSG gra mecz, w sobotę Barca. Do tej pory gdy były rozgrywane mecze tych drużyn była cisza o transferze. Spodziewam się oficialki w niedzielę.

0

Tuchel coś na konferencji o Neymarze wspominał?

1

To "Wszystko albo nic" to słyszę już od miesiąca.

1

Kosmiczny mecz już w drugiej rundzie US Open na korcie Louisa Armstronga. Venus ze Svitoliną fundują spektakularne widowisko.

0

@BarcaInfo szkoda że to tylko Sport

1

@NemeZis93 Po czym tak twierdzisz?

0

@amanter dodane godzinę temu

2

Helsinki na instagramie fota z Neymarem, a w hastagach fcbarcelona i emotka z języczkiem. Coś mu może Ney szepnął. Helsi mieszka chyba w Barcelonie.

0

@Odesseiron Ja obstawiam że Neymar oficialnie w niedzielę zostanie piłkarzem Barcelony

4

Krótko o Rafinhi. Na wstępie chciałbym zaznaczyć że nie byłem nigdy fanem talentu Brazylijczyka, mało tego zawsze uważałem że ten chłopak nie nadaję się do gry w takim klubie jak Barcelona, ale teraz gdy zobaczyłem jego grę w meczach sparingowych i pierwszych spotkaniach o punkty moje zdanie o Rafie zmienieło się o 180°. Ten chłopak gra tak jakby nie miał nic do stracenia, techniką i pewnością siebie bije na głowę połowę naszego składu. Głosy że ma odejść gdzieś do Turcji mnie niepokoją. Jak taki piłkarz mógłby grać w tak ogórkowej lidze. Mam nadzieję że jeśli odejdzie to do jakiegoś topowego klubu albo jakiegoś średniaka ligi hiszpańskiej bo potencjał ma jak mało kto, byle omijały go kontuzję. Nie pozwól Rafa abyś zniszczył sobie karierę transferem, krórego później będziesz żałował.

0

@Coutinho007 Rafinha w tej formie to jeden z najoczywistrzych wyborów a Ty go tutaj nie uwzględniłeś. Rafa za Ansu i Busi za Rakiete i jedziemy z Pampeluną.

2

Za godzinkę rusza US OPEN. Pokazujcie kupony na pierwszy dzień turnieju.

12

Szkoda że to już koniec.

1

Tu się skończy 7

0

Dzieciaki Messiego i od razu banan na twarzy.

3

Jutro pewnie fotazo Griezmanna i jego cieszynki na okładkach katalońskich gazet.

7

Ależ akcja. To chcę się oglądać.

10

Wolski z Ćwiąkim to miód na moje uszy.

0

Atleti i -3,5 jak po kursie 2.20 jak w masełko teraz tylko Barca i podnoszę pieniążki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Sabrina_spellman Nawet nie mam ochoty...

0

Jak będzie dzisiaj oficialka to po robocie o 22 daję mocno w palnik.

3

@Szicek10 Jeśli do tej pory nic nie powiedział to już do końca okna nic nie powie

0

@MatiVEB25 W zeszłym sezonie miałem podobnie tylko że to nie były sny

14

A ja kiedyś wchodziłem na 6obcy i ommegle i udawałem dziewczynę. Napaleni chłopacy umawiali się ze mną na randki.

0

@BarcaInfo Powinien ogrywać się w jakimś innym klubie albo rezerwach

3

No i passa przegranych kuponów przerwana. W końcu coś na plus.

0

Dawajcie live na remis w meczu Atleti. Mogę wygrać w końcu jakiś kupon od paru tygodni ale Atletico musi dowieść zwycięstwo co z moim szcześciem wydaję się bardzo trudne. Już dwa razy witałem się z gąską po czerwonej kartce i karnym i niestety od razu zostałem sprawadzany na ziemie. Oby pech dzisiaj się skończył.

5

@ViscaBarca123 większą robotę odegrał tutaj Carvalho tym przepuszczeniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?