kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O Pique przypomniał sobie że musi złapać kartkę. No to teraz będą jajca.
3
Złapaliście już piłkę po strzale Dembele bo u mnie właśnie przeleciała nad domem?
7
Dobra dawajcie już tego Fatatiusia.
0
@rademenes Dobre
0
@Suzu No właśnie i zobaczysz jak to się skończy w maju.
2
@damian16161212 Uważaj bo zaraz ktoś Cię zlinczuje w komentarzu, bo jak to można mówić złe słowo na Mesziego.
2
Wynik zakłamany. Gdyby tutaj grała jakaś lepsza drużyna w półfinale LM do 20 minuty byłoby już 0-2 w łeb. Mając taki wynik ciężej się gra i jestem pewien że nie odpowiedzielibyśmy trzema trafieniami w 10 minut. Po bramce coś się ruszyło, ale jak tak dalej będziemy wchodzić w mecz to nie wróże nam sukcesów.
1
@Dr_Cabasisi naprzykład kto?
To już o Messim nic złego nie można powiedzieć. Dobra przepraszam już nie będe.
1
@ArterkHD Jestem po prostu obiektywny. Messi to Messi ale w pierwszej połowie dzisiaj niestety słabiutko, wiele złych decyzji dzisiaj podejmuje.
6
Niestety trzeba to powiedzieć. Messi jest pierwszy do zmiany.
0
Ile ja bym dał dzisiaj za Ansu od pierwszej minuty.
0
Hymn Polski na Motoarenie.
2
@Commando Uwierz że gdybyś obejrzał dzisiejszy turniej to emocjonował byś się na pewno.
13
Zmarzlik na gorąco - "Ten półfinał tak się dłużył jakbym jechał dziesieć biegów naraz. Mówię jedź motorku jedź, nie popełniaj głupich błędów"
6
Piękna chwila. Żuzel jest niesamowity. Brawo Bartek. Świetny sezon. Dzisiaj chyba nie zasnę.
5
@FCB24 Przecież był kontakt no ludzie...
0
@Kamilos84 odkuję się na żużlu
0
Wiedziałem żeby dać Zenit zamiast Lipska. Znowu jeden mecz...
1
Suarezowi tylko na wolej trzeba grać.
3
Im szybciej Valverde odejdzie tym lepiej dla nas.
1
Dobry mecz Piszczka? Chyba inny mecz oglądam niż komentator.
0
Człowiek da raz na ruski rok kartki +3,5 w meczu Napoli, -4,5 w meczu Borussi i co? W Belgii bez kartek, a w Czechach już 2.
0
Mieć tyle przewagi przed ostatnią zmianą i zająć 5 miejsce ehh... :D
5
To Twój synek tak zagrał a nie Szalpuk.
0
Jak Fati zagrał?
0
Jesteśmy trupami. Jadę chlać.
0
@Chwytliwy Do Nejmarka pójdzie. Wszystkich Brazylijczyków mu wyprzedali.
0
Arthur odejdzie po sezonie do PSG.
1
Już niedługo na notatniku po przegranym klasyku przez Real "Messi nie miał serca"
2
@Messibestplayerintheworld Mam już jednego pewniaczka na niedzielę :D