kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Guardiola dobrze powiedział: "Niewiele jest zespołów w Europie które przychałyby na Anfield i rozegrały taki mecz"
Ile bym dał żeby Barca zagrała tak jak wczoraj City na Anfield
0
@Chwytliwy To ciekawe Chelsea z Chelsea powiadasz?
1
Walker nota 10. Dwie udane interwencje. To nic że przy pierwszej trochę wypluł pilkę.
0
Karny dla Szachtaru
22
Polecam przełączyć na City. Niezłe jaja się szykują.
0
Coutinho wchodzi na dwie minuty
0
Lewy znowu zalał?
1
@DonMatteo901 Współczuję miał ifa do 19
3
@JohnA Handi 2-0 dla Olimpiakosu też :D
0
Tak teraz patrzę to nasza sytuacja nie jest najlepsza. Musimy za wszelką cenę wygrać z Borusią bo w innym przypadku naprawdę może być gorąco.
4
My z tym Interem z tym trenerem dostaniemy aż miło.
4
To jak kolejny raz? Liga Mistrzów się jeszcze nie zaczęła i już po kuponach.
0
@Socjopata Messi nie strzeli?
0
Fajne typy na dzisiaj
Messi strzeli gola - 1,5
Messi strzeli 2 lub więcej - 3,0
Genk -2,5 rożnego - 1,99
Kursy z fortuny
7
@skakun95 No i widzisz nie pomogłeś. To nie plejka :D
0
Gra ktoś z Was w Fifę 20 na Xbox One? Potrzebuję pomocy.
0
Wolę niego niż Fatiego
0
Piękna akcja Evertonu.
1
Osobiście nie rozumiem decyzji sędziego o czerwonej kartce dla Sona. Najpierw pokazał żołtą, a dopiero po tym jak zobaczył co stało się Gomesowi wyjął czerwoną kartkę, a w mojej opini sam wślizg nie był na tyle poważny żeby wykluczyć Koreańczka. Dziwna decyzja.
7
@sergio5 i nie obejrzysz powtórki i komentujesz, zwykły wślizg tylko że wpada on na Aurier i blokuje staw skokowy. Ciebie powinni do końca sezonu zawiesić banem na stronie.
0
Andre :( Szkoda Sona też.
0
@xJLx Zbyt często się zdarzają.
1
Spokojnie Slavia zapłaci rachunek.
1
Ile pięknych dziewczyn na tych cmentarzach.
0
@kamson24 Jak był czytał historyjkę na wyznanie.
0
Teraz dopiero zobaczyłem wynik w Waszyngtonie. Co tam się działo? Grali bez obrony?
4
Brawo Ernesto. Super skład.
0
Nagrody za SB bo zmianie czasu o 1?
0
Potrzebuję kumatej osoby z angola do sprawdzenia dwóch zadań. Ktoś pomoże na priv?
3
@LODOMIR Najlepszy z lini pomocy