0

Hahaha znowu mecz w Eleven. Który to z kolei. Tak wiem jak to fonkcjonuje ale pytam się która kolejka ostatnio była w Canal? El Clasico?

0

@MateS Gdyby nie zdanie "w niedziele czeka nas mecz, który jest najważniejszym w historii chyba nas wszystkich" to bym uwierzył

0

@Messiah10 Po raz kolejny

0

@Kengo Słabe nogi na siłownie

3

Jedno jest pewne. Finału pocieszenia w tym roku nie będzie

1

Z tą euforią to poczekajmy do 23

0

Toć od Carvajala się odbiła

0

@student97r według mnie Timberwoles wyszło na tym najgorzej.

6

@Encore ehh byłem na tym meczu. Pamiętam jak wszedł i jeden z zawodników Lechii uwziął się na niego i ciągle go faulował.

0

Dożyłem czasów kiedy do Barcelony sprowadzają kogoś o kim nigdy nie wcześniej nie usłyszałem. Kto to Kumba e?

0

@student97r Według mnie to właśnie Boston najlepiej uhonorował Kobiego.

0

Znowu mecz na Eleven... Dramat

56

Będzie 4 bramka!
A niee...
Będzie!
Jest!
A jednak nie ma.
Jest!
Chyba najzabawniejszy moment w meczu.

3

Ostatni mecz Kobiego na Canal Sport.

10

Jestem w ciężkim szoku i nie wiem czy się szybko pozbieram. Jak graliśmy na podwórko w kosza czy w szkole zawsze przewijało się nazwisko Kobiego. Był ulubieńcem każdego kto grał w ten piękny sport a teraz taka wiadomość. Ciekawe co z dzisiejszymi meczami NBA. Odchodzi legenda.

13

@HypeR Ostatnio Pique w o wiele lepszej formie. Lengleta w tej chwili zjada.

0

@dasouzar11 ja myślałem tak samo o Piątku, który w pierwszym meczu w Milanie załadował dwie bramki Napoli.

11

Przeciętny zawodnik. Od początku czegoś mi u niego brakowało. Już Sandro bardziej ceniłem.

0

Wygrywamy dzisiaj czy będą ciężary. Jak myślicie?

0

Wstałem. Brawo Iga!

0

Fajnie bawią się piłkarzyki PSG na meczu NBA.

5

@Kidd ważniejsze są skoki, ja tam się nie interesuję tym co się dzieję w polityce, jest jak jest.

0

@NemeZis93 bardzo śmieszne. Zawsze życzę dobrze Rafinhi.

0

Rafinha coś tyś zrobił :(((

13

Kto następny do golenia?

0

Valverde wróć proszę

0

@DonMatteo901 Jolka, Jolka,
Pamiętasz lato ze snu,
Gdy pisałaś: 'tak mi zle',
Urwij sie choćby zaraz,
Coć ze mną zrób,
Nie zostawiaj tu samego, o nie'.

16

De Bruyne jest niemożliwy.

1

Oj marzyłby mi się Ben Yedder.

0

Jaki byście widzieli skład w Pucharze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?