kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bodzio10 Uukasz podawał. Wejdź w jego profil i w komentarze. Jego komentarz masz poniżej.
0
@HansLanda chodzi o liczbę zarażonych a nie o zgony
0
No to chyba Niemcy przejmują pałeczkę od Włochów. Jak tak patrze na ten live aktualizowany na yt to od 16 przybyło prawie 300 osób zarażonych.
0
@Jarema2000 na moje na tą chwile Lewy
0
@Matelel Sancho jest gorszy od Dembele kiedy przychodził do Barcy. My potrzebujemy kogoś na już a nie czekać 2/3 aż odpali na dobre
1
Stano ładnie zaorał kibica Realu
2
Nie no hejtpark dzisiaj niszczy mózg.
Kowal zagotowany.
2
@DaPi Warto dodać że na zdjęciu całej drużyny z tą cieszynką również go nie ma.
0
@Szakalaka12369 wojsko
7
@demsi1707
Radość
Gra w fifę
Wybierz jedno
1
Pomorze się trzyma. Jesteśmy silni
0
@Kamill10 Treningi chyba normalnie, ligi zawieszone w całej Polsce
0
@rainyy Mój portfel odetchnie
0
@czosnekfcb jedz czosnek
0
I co z tym Gobertem?
1
Wijnaldum Pan piłkarz
0
Idealny strzał Wijnalduma
0
Przykra sprawa z Leyhe. W takim przypadku na drugi plan spada jego rywalizacja w Raw Air z Kamilem. Oby szybko wrócił.
2
@beznicku1000 bez kibiców
0
@Triv44 to nieźle, po sezonie
0
To prawda że Seria A zawieszona do 3 kwietnia czy jakiś fejk krąży po facebooku?
1
@Mario96w Nero mi zabrał kasę i zwycięstwo Kamila. Wielkie dzięki. Wystarczyło nic nie pisać.
5
Ten konkurs to kryminał. Zobaczcie na noty. Wiadomo że jak skaczesz mniej to dostajesz niższe noty. To już z góry jury puszczając w takich warunkach zabiera 2/3 na notach zawodników którzy w fatalnych warunkach nie skoczą na tyle daleko żeby dostać noty w granicach 56/57 punktów. Wystarczyło tylko podwyższyć belkę i byłoby bez problemu.
0
No i o 0,4 punktów 50 zł poszło
1
@pawelfcb2010 Dla mnie to jest kryminał
3
Co oni odwalają w tym jury. Tak cały konkurs zatrzymują, zapalają czerwone światło jak warunki się pogarszają a przychodzi pierwsza 10 i puszczają Hayboecka w takim wietrze. Gdybym był na miejscu Austriaka to bym Borka chyba powiesił.
0
Polecam kurs na Ajzenbiśla powyżej 4,0. Jak Kamil nie wygra to chociaż kasa wpadnie.
0
@Avada Kedavra f1 odkąd Kubica odszedł to już nie to samo.
0
Oby przełożyli na jutro ten konkurs.
4
@matic3o Jak coś to udawaj że gadasz w innym języku i dadzą Ci spokój