kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masakrator05 W rewanżu nie zagra
0
Borussia-PSG Feddek-Hajto
Atleti-Liverpool Iwanow-Niedzielan
Który duet komentatorów lepszy?
0
O proszę MVP po każdym meczu LM. Najlepszy zawodnik będzie otrzymywał statuetkę
0
@escarabajo Bo max 2 to może być również bez bramek lub jedna co wyklucza over 1,5
0
@bixmix Maks dwie bramki dzisiaj w Madrycie ale nie wykluczam overu 1,5
1
Dorotka znowu ze złotem. Hojnisz w czołowiej 10.
0
@HansLanda Tak samo pisałem o Boatengu. Strzelił bramkę z nami i świetnie zagrał
0
@BarcaInfo Messi Suarez Neymar i Pedro razem na boisku. To były czasy.
6
Lata mijają a Pedro nadal ma to coś
0
Hahaha Oliwie to mem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AllBundy szacun
0
@NeroTFP Nie widzę szans żeby stracił z tak słabą Celtą punkty dzisiaj
3
@damiano996 Piłka nożna to najbardziej beznadziejny czas na spędzenie wolnego czasu. Tam liczy się tylko szczęście, wiatr i beznadziejni sędziowie. Ja nie oglądam i podziwiam tych którzy oglądają.
5
Dla takiej Dorotki to aż przyjemnością jest oglądanie biathlonu.
0
@Kubi1899 Kraft
3
@Triv44 Gregor Schliri
1
Kurde gdzie tu do konkursów dopiero po 22
0
@Lordzi a gdzie tam w meczu z Getafe bts, tam zawsze mało bramkek pada to taki mecz jak z Atleti, 0-0 lub 1,2-0 dla nas
0
@Striker Tak jest. Mam tą grę na płycie gdzieś. W to się grało. Klasyka.
0
@Encore Ja konkursy tylko
0
Wystartował bieg o złoto na Mistrzostwach Świata w biathlonie pań.
0
Kolejny mecz na Eleven... czemu mnie to już nie dziwi
0
Nie do wiary. U mnie burza. Czy to aby na pewno jest luty?
1
Ależ piękna noc w NBA w szczególności ten mecz w Houston. Końcówka niesanowita, a ten rzut Bogdanovicia z samą syreną palce lizać.
5
Końcówka w naszym wykonaniu fatalna. Jak taka drużyna jak Barcelona nie wykorzystuje sytuacji 2 na 1 czy 2 na 2 to ja nie wiem.
0
Sosiedad da radę dzisiaj z Bilbao? Chcę dać 1
0
Jutro bez skoków.
1
Duplantis co za rekord :O
0
@Skaramuczi oglądałeś mecz od 70 minuty?