kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@justfootball Uda się uda
21
Misja Futbol
Szczęsny idzie pokazać puste ulice Turynu na balkon wraca do pokoju lekko dysząc i mówi:
"Wiesz co te 10 metrów takim lekkim truchtem pobiegłem na ten balkon powiem Ci...
Borek: Na Lyon nie jesteś gotowy widzę?
Szczęsny: Nie nie. Ja nie jestem gotowy nawet na Wawrzyniaka.
Wawrzyniak w studiu :D
2
@Katalonbar Największym wygranym jest Borek, tym jego one man show zyskał jeszcze więcej w oczach ludzi. Stano mnie czasami irytuje.
3
@BarcaInfo uff Messi zostaje
0
Don Andres na boisku
1
Tym razem golas na Bernabeu.
0
Tak jest nasza Czarna Pantera. Ale jak Xavi wyszedł z presingu Realu. Klasa.
1
@Kompletny Robinho drugi Neymar
7
Już po 5 minutach widać że Messi to będzie mega talent.
0
Hahaha o proszę jak to się zaczyna.
0
Zapinamy pasy i startujemy. Vamos Barca.
1
Ale dzieje się na info. Ten redaktorek to naprawdę szkoda gadać. Cały czas przerywa. Powinni go do hejt parku zaprosisić i aby zadzwonił ten sam typ co Borkowi pocisnął.
0
@mpolska25 tragedia
1
@MichalZZZ Tak jak ktoś niedawno napisał. Teraz dopiero poznajemy rodzinę w sumie spoko ludzie.
0
@Avada Kedavra Ponad 5 tys
0
@AmigoBlancos Henry?
2
Roberto dzisiaj gra? Jest jakaś rozpiska tego turnieju w fifę?
0
Cóż za tragiczna doba we Włoszech. Nikt już chyba nie ma wątpliwości że wyprzedzą Chiny w ilości zachorowań.
0
@Barca1992 a no chyba że tak
0
27 letnia kobieta. W tym momencie zaczynam się bać.
1
Morawiecki mówi że może być w Polsce nawet kilka tysięcy zachorowań. Wydaję mi się że mówi tak tylko żeby wtedy jak będzie jednak mniej przypadków ogłosić wielki sukces całej partii rządzącej.
2
@tobiasson92 Powiedział prawdę, jest dużo mniejsza bo nie ma tylu próbek :D Mówi prawdę, a wy się czepiacie już wszystkiego czego możecie.
0
@Janiama 3 razy podają bo jeszcze w okolicach godziny 14
0
@tobiasson92 już dzisiaj nie będzie nowych informacji dotyczących zakażeń
0
@Zieliniak Przerażające liczby
1
@July_6_BcN O dziękuję, też zauważyłem. Chyba Frenkie kwarantanne przechodził.
0
@ForcaMilosz XDDDD
0
Szkoda że nie przyszedł
1
@BarcaInfo To było trio
0
@jeyx77x Przecież jak to do Anglii dojdzie za 4 tygodnie to dopiero się zacznie. Zobacz ilu rodaków tam mieszka naszych i jak wróca na święta z roboty do Polski to wtedy dopiero będzie.