1

Dramat jeszcze Niemcy na 1

0

Nie wiem co tam pisaliście wczoraj po meczu Realu, ale oglądałem i twierdzę że Real wyglądał przynajmniej o klasę lepiej od tego co zaprezentowała Barcelona z Napoli. Głównie pressing na dużo lepszym poziomie. Obawiam się klasyku bo nasza gra nie wygląda kolorowo.

2

Całe szczęście że Napoli spuchło

1

Na moje Vidal dostał drugą żółtą kartkę za przepychanke z Ruim a nie za gadanie do sędziego

8

@IronSanHybrid Można tak o połowie naszego składu napisać po dzisiejszym meczu

0

@panczo Tylko że Napoli grało u siebie

0

To że dwóch w kłótni czy przepychance dostaje kartki to jest pomylony przepis. Powinien każdy dolatywać do zawodnika po tym jak ktoś dostanie kartkę na faulu na nim i się poprzepychać. Dostanie żóltą za faul a potem za przepychanke. Bezsensowny przepis.

3

@neutrealnykibic Napoli pokazało się w dobrej strony. O matko :O

0

@panczo Frenkie dzisiaj najgorszy, bez dwóch zdań,kompletnie bez formy

0

Śmiem twierdzić że Napoli to najgorsza drużyna z wszystkich drużyn w 1/8 finału. Bardzo słabo się dzisiaj zaprezentowali.

1

De Jong ostatnio jest fatalny

0

Dwa lata na chodzonego dzisiaj to samo

0

@Majkel34 No i wzór

0

Ależ meczycho na Anfield na rozpoczęcie piłkarskiego tygodnia.

0

Gomesinho wraca

0

Finał The Voice Kids oglądał ktoś będzie? Na kogo stawiacie?

0

@amanter Napoli jest słabe jak sik pająka

0

@kuz haha no dokładnie, na szczęście kolejny mecz Barcy w Canal+ :D

0

@Suzu 2,14,19,32,45,48

0

Kupiliśmy zawodnika który wystąpi może w 2,3 meczach w większym wymiarze czasu. Brawo zarząd. Szacunek. Oby tak dalej.

0

@ZeyersoN Strzelać to on najwyżej będzie na treningach bo w meczach to pewnie maksymalnie w 5 spotkaniach wystąpi jakoś dłużej

0

Co tu dużo pisać Braithwaite good luck, Bartomeu out

1

@barcelonaLM No zapewne

1

Bayern trudniejniejszym rywalem od Realu XDD

0

@Hiacynk Jak znajdę czas to podrzucę Ci takich komentarzy z 10 z La Rambli po meczach z Atleti

0

Zbieram szczęke z podłogi po występie Haalanda. Co to będzie za piłkarz to głowa mała.

0

@BarcaInfo Właśnie po rożnym nas wyeliminowali

0

@Hiacynk No to teraz zobaczysz :D Bramka dla Atleti na początku to jeszcze gorzej dla tego meczu.

8

Canal+ z Ligą Mistrzów wróć

0

@Jakchcesz Ja zrobiłem podobnie tylko orzeł to PSG a reszka to PSG zgadnijcie co wypadło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?