kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dramat jeszcze Niemcy na 1
0
Nie wiem co tam pisaliście wczoraj po meczu Realu, ale oglądałem i twierdzę że Real wyglądał przynajmniej o klasę lepiej od tego co zaprezentowała Barcelona z Napoli. Głównie pressing na dużo lepszym poziomie. Obawiam się klasyku bo nasza gra nie wygląda kolorowo.
2
Całe szczęście że Napoli spuchło
1
Na moje Vidal dostał drugą żółtą kartkę za przepychanke z Ruim a nie za gadanie do sędziego
8
@IronSanHybrid Można tak o połowie naszego składu napisać po dzisiejszym meczu
0
@panczo Tylko że Napoli grało u siebie
0
To że dwóch w kłótni czy przepychance dostaje kartki to jest pomylony przepis. Powinien każdy dolatywać do zawodnika po tym jak ktoś dostanie kartkę na faulu na nim i się poprzepychać. Dostanie żóltą za faul a potem za przepychanke. Bezsensowny przepis.
3
@neutrealnykibic Napoli pokazało się w dobrej strony. O matko :O
0
@panczo Frenkie dzisiaj najgorszy, bez dwóch zdań,kompletnie bez formy
0
Śmiem twierdzić że Napoli to najgorsza drużyna z wszystkich drużyn w 1/8 finału. Bardzo słabo się dzisiaj zaprezentowali.
1
De Jong ostatnio jest fatalny
0
Dwa lata na chodzonego dzisiaj to samo
0
@Majkel34 No i wzór
0
Ależ meczycho na Anfield na rozpoczęcie piłkarskiego tygodnia.
0
Gomesinho wraca
0
Finał The Voice Kids oglądał ktoś będzie? Na kogo stawiacie?
0
@amanter Napoli jest słabe jak sik pająka
0
@kuz haha no dokładnie, na szczęście kolejny mecz Barcy w Canal+ :D
0
@Suzu 2,14,19,32,45,48
0
Kupiliśmy zawodnika który wystąpi może w 2,3 meczach w większym wymiarze czasu. Brawo zarząd. Szacunek. Oby tak dalej.
0
@ZeyersoN Strzelać to on najwyżej będzie na treningach bo w meczach to pewnie maksymalnie w 5 spotkaniach wystąpi jakoś dłużej
0
Co tu dużo pisać Braithwaite good luck, Bartomeu out
1
@barcelonaLM No zapewne
1
Bayern trudniejniejszym rywalem od Realu XDD
0
@Hiacynk Jak znajdę czas to podrzucę Ci takich komentarzy z 10 z La Rambli po meczach z Atleti
0
Zbieram szczęke z podłogi po występie Haalanda. Co to będzie za piłkarz to głowa mała.
0
@BarcaInfo Właśnie po rożnym nas wyeliminowali
0
@Hiacynk No to teraz zobaczysz :D Bramka dla Atleti na początku to jeszcze gorzej dla tego meczu.
8
Canal+ z Ligą Mistrzów wróć
0
@Jakchcesz Ja zrobiłem podobnie tylko orzeł to PSG a reszka to PSG zgadnijcie co wypadło