kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos jakaś wielka sensacja to nie jest. Węgier to nie jest jakiś chłopiec do bicia. Na szlemach już często ogrywał faworytów.
0
To prawda że Dybala z Ronaldo poszli w ślinę?
0
Nie no ale 4 na 2 to muszą wykorzystać.
1
Firmino co porobił. Fred prawie uderzył w bandę.
0
Co oni gadają na tym TVP.
0
@donleoJR dzięki to czekamy
0
Kiedy były powołania, bo nie mogę znaleźć na stronie?
1
Ta Valentina Michetti to dziewczyna Neymara? Jak na niego to brzydka.
5
Suarez dziękuje Valverde na instagramie.
6
Ehhh oglądanie dalszych części matchdayu nie będzie już takie same.
5
Setien o Firpo w sierpniu: "Barca przeprowadziła dobrą operację. Firpo ma ogromny potencjał, jest młody, chce grać, ma w sobie radość i umiejętności. Warto na niego postawić."
No to czekamy Quique.
2
Ciekawostka. Riqui nie lajkuje zazwyczaj postów Barcy na insta. Po ogłoszeniu o zwolnieniu Valverde i zatrudnieniu Setiena polubił oba dwa. Mam nadzieję że teraz dostanie szanse.
0
No i w końcu mogę powiedzieć że nie mogę doczekać się już następnego meczu Barcelony.
0
Nie będziemy tęsknić
0
Tymczasem Bielik doznaję kontuzji i prawdopodobnie nie zagra na Euro 2020. Duże osłabiebie Polaków.
0
Ciekawe czy Oblak rzuci się dzisiaj.
1
I jak ta Turcja dzisiaj w skokach?
8
No to czas na Fatiego a nie żadne eksperymenty.
0
@kulek22 a na ławce mamy tak zdolną Anie Stencel
0
Można się wybijać Aga :D
2
Ta Boz wygląda jak Laszatka z Warsaw Shore.
0
Nie wiem co Kąkolewska robi jeszcze na boisku. Stencel wczoraj świetny mecz, a dzisiaj cały czas w kwadracie.
6
Bierzmy Stysiak do Barcy. Suarez by w trybuny wywalił.
0
Nic środkiem nie gramy. Niech on wpuści Anie Stencel.
1
Gdzie można przelać pieniążki dla Australii? Podacie jakiś link lub stronę?
0
@cules100pro Pewnie z Semedo
0
Ile jest takich sytuacji że aż prosi się żeby Roberto z pierwszej piłki zagrał w pole karne do wbiegającego zawodnika. Arnold każdą taką akcję próbuje napędzić, a ten do tyłu.
0
Fajny jesteś Ernesto. Masa zmian w składzie widzę. Fati na pewno pokaże swoją wartość dzisiaj. Puig również.
1
@DonAndresFCB Na styku
1
Dawid nawet jakby się przewrócił to pewnie by wygrał TCS