kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca zawaliła mi kupon na 600zł.
0
Kto by się spodziewał że Slavia będzie grała piłką lepiej od nas. Fatalnie to wygląda. My nie potrafimy wykończyć akcji 2 na 1 z drużyną z Czech. Nie do wiary.
0
Jakie typy na dzisiaj? Barca z handi i Inter. Co jeszcze?
0
Usiadłem na dwie godziny przy fifie i kładę się tak wkurzony że nie macie pojęcia. Ta gra podobno miała sprawiać przyjemność? Strasznie niedopracowana, gdyby nie tryp online dawno zeszłaby na psy.
2
Totki nie można było tak w weekend grać? Tragedia..
0
Jaki mecz oglądacie bo ja się jeszcze waham pomiędzy meczami Juve, Bayernu i Realu?
1
Dwa razy w tym sezonie LM Real zepsuł mi już kupon. Dzisiaj gram podobnie i stawiam na białych. Nie obraziłbym się gdyby jeszcze raz mój kupon poleciał do kosza przez nich.
1
Co sądzicie o bramce Naingolana? Kandydat to bramki sezonu i nagrody Puskasa?
2
@TR3YWAY Mógłby kucać :D
0
Niedługo, pewnie zmiana trenera w Realu i Totkach. Obawiam się że Pochettino może zastąpić Zidane.
0
@Witekk10 Masz coś na jutro? Zagram odwrotnie.
2
@Witekk10 Jeszcze te Aston na farcie :D
7
Dobra bo Barca notuje najgorszy start sezonu od lat a i tak po 9 kolejkach jest liderem La Ligi.
5
Sobota - późna pora to jedyne wytłumaczenie oceny Busiego.
0
Kiedy lista powołanych?
0
Na 18 grudnia lepiej nie bo po co spieprzyć znowu święta białym.
0
Bukmacherskie świry mam pytanie. Jak jest obrót bonusu np. mam 60 zł bonusu to muszę obrócić za te 60zł czy mogę mniejszą kwotą więcej razy?
2
@Rewolucja123 Haha Lukaku rozrywa bo nie może zdjąć :D
16
@BarcaInfo wygrana PIS ma nawet wydźwięk w Barcelonie...
1
@kerouac Byłem dzisiaj w Toruniu
0
@ArterkHD Jović OTW?
1
@czajqa Jak nie na Konfederację to na kogo? Platformę?
1
@Odesseiron W moję urodziny Dom z Papieru idelanie.
0
Nie do wiery Luck De Jong trafił :O
0
@Mario96w Oby nie bo mam under 2,5. Holandia gra lepiej ale nie wydaję mi się że strzelą więcej niż dwie bramki. Irlandia w ataku już w ogóle bez szału.
0
Ale ten taniec Umtitiego wkurza w fifie.
0
@masq Dla mnie Arthur wczoraj zagrał jeden ze słabszych meczów w tym sezonie, tylko że posoztałymi występami postawił sobie wysoko poprzeczkę dlatego jego wczorajszy słabszy występ nie był słaby a po prostu średni. Naliczyłem 6 strat, w czym 2 bardzo poważne.
0
Mateu Chaos znowu w akcji
3
Haha Dembele też jest mocny. Jak nie kontuzję to sobie kartkę złapie.
5
Hahahhahaa Pique