0

Barca zawaliła mi kupon na 600zł.

0

Kto by się spodziewał że Slavia będzie grała piłką lepiej od nas. Fatalnie to wygląda. My nie potrafimy wykończyć akcji 2 na 1 z drużyną z Czech. Nie do wiary.

0

Jakie typy na dzisiaj? Barca z handi i Inter. Co jeszcze?

0

Usiadłem na dwie godziny przy fifie i kładę się tak wkurzony że nie macie pojęcia. Ta gra podobno miała sprawiać przyjemność? Strasznie niedopracowana, gdyby nie tryp online dawno zeszłaby na psy.

2

Totki nie można było tak w weekend grać? Tragedia..

0

Jaki mecz oglądacie bo ja się jeszcze waham pomiędzy meczami Juve, Bayernu i Realu?

1

Dwa razy w tym sezonie LM Real zepsuł mi już kupon. Dzisiaj gram podobnie i stawiam na białych. Nie obraziłbym się gdyby jeszcze raz mój kupon poleciał do kosza przez nich.

1

Co sądzicie o bramce Naingolana? Kandydat to bramki sezonu i nagrody Puskasa?

2

@TR3YWAY Mógłby kucać :D

0

Niedługo, pewnie zmiana trenera w Realu i Totkach. Obawiam się że Pochettino może zastąpić Zidane.

0

@Witekk10 Masz coś na jutro? Zagram odwrotnie.

2

@Witekk10 Jeszcze te Aston na farcie :D

7

Dobra bo Barca notuje najgorszy start sezonu od lat a i tak po 9 kolejkach jest liderem La Ligi.

5

Sobota - późna pora to jedyne wytłumaczenie oceny Busiego.

0

Kiedy lista powołanych?

0

Na 18 grudnia lepiej nie bo po co spieprzyć znowu święta białym.

0

Bukmacherskie świry mam pytanie. Jak jest obrót bonusu np. mam 60 zł bonusu to muszę obrócić za te 60zł czy mogę mniejszą kwotą więcej razy?

2

@Rewolucja123 Haha Lukaku rozrywa bo nie może zdjąć :D

16

@BarcaInfo wygrana PIS ma nawet wydźwięk w Barcelonie...

1

@kerouac Byłem dzisiaj w Toruniu

0

@ArterkHD Jović OTW?

1

@czajqa Jak nie na Konfederację to na kogo? Platformę?

1

@Odesseiron W moję urodziny Dom z Papieru idelanie.

0

Nie do wiery Luck De Jong trafił :O

0

@Mario96w Oby nie bo mam under 2,5. Holandia gra lepiej ale nie wydaję mi się że strzelą więcej niż dwie bramki. Irlandia w ataku już w ogóle bez szału.

0

Ale ten taniec Umtitiego wkurza w fifie.

0

@masq Dla mnie Arthur wczoraj zagrał jeden ze słabszych meczów w tym sezonie, tylko że posoztałymi występami postawił sobie wysoko poprzeczkę dlatego jego wczorajszy słabszy występ nie był słaby a po prostu średni. Naliczyłem 6 strat, w czym 2 bardzo poważne.

0

Mateu Chaos znowu w akcji

3

Haha Dembele też jest mocny. Jak nie kontuzję to sobie kartkę złapie.

5

Hahahhahaa Pique

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?