kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arthur odejdzie po sezonie do PSG.
1
Już niedługo na notatniku po przegranym klasyku przez Real "Messi nie miał serca"
2
@Messibestplayerintheworld Mam już jednego pewniaczka na niedzielę :D
0
Fajnie że nie mam dostępu do rynku na web appie. Może grał ktoś na xboxie one w FIFĘ 19 i ma więcej niż jedno konto i użyczy.
0
@VanBest Bo Perez jest przynajmniej o dwie klasy gorszy od młodego
0
Haha Tadic z Neresem coś czuję że wygrają internetu jutro :D
5
Ledwo się Liga Mistrzów zaczęła a już kupon do kosza.
1
@Mesi12 Rosłoń i Kosa.
0
@notevenclose On myśli chyba o goldzie
3
@jacob345 Chyba większość interesuje gra online. Gdyby nie to już dawno grałbym w Pesa.
3
@l0Messini Gol i asysta to jedno ale to jak się zaprezentował poza tym to druga sprawa. Świetny występ.
19
I pomyśleć że do duetu De Jong-Arthur już niedługo dołączy malutki magik Riczi. Nasza pomoc znów będzie siać postrach w Europie.
0
@Triv44 Jeszcze Milan z naszym Pio Pio
0
Następny mecz z Villarealem. W ciemno typuję wynik 5-2.
3
Wraca nasz stary dobry środek pola.
1
Fati zszedł gruby wszedł. Można wyłączyć i iść spać :D
P.S jeszcze nie poszedłem
7
Jedno trzeba przyznać. Takiej gry w środku pola dawno nie widziałem. Arthur z De Jongiem robią robotę.
0
Nie podoba mi się gra Pereza. Piłka mu często odskakuję, jego drybling jest czytelny i jest mało dynamiczny. Lepiej dać szansę już w tym sezonie Fatiemu a Perez niech ogrywa się w drugiej drużynie.
0
Ale słaby dzień dzisiaj. 5 kuponów i już tylko jeden w grze.
0
Co za asysta Firmino. Wow.
0
Dlaczego koszykarze USA przyjechali takim a nie innym składem na MŚ? Nieobecni m.in Leonard, Curry, Harden, Durant, Westbroook czy George.
1
Andreescu to będzie niedługo numer 1 kobiecego tenisa. Już podczas Indiana Wells który wygrała, młoda Kanadyjka zrobiła na mnie ogromne wrażenie
2
Zmarzlik tak jestt!!!
0
Brawo Bartek. Na takim torze taka akcja Matko jedyna.
0
@sportowiec nie o kosza chodzi
2
Dmuchaliśmy dmuchaliśmy
0
@jedrek7000 Mędrzyk i Wołosz fajne
22
Piękne jest to że w tym roku prawdopodobnie nie będzie już temperatury większej niż 25°.
0
Toć to jest jeszcze większa drukarnia niż Polska z Katarem na MŚ w piłce ręcznej.
0
@gumaz Okej dzięki panowie. Myślałem że o 10.