8

@Criss18Barca tęsknić nie będziemy

0

@Janiama O proszę.

0

Tak się zastanawian co robi Frenkie teraz? Zawsze story z Mikki, a teraz nic ani ona ani on. Kryzys w związku?

6

No i koniec czelendżu w kujawsko-pomorskiem

0

O rok za późno.

0

Pytanie o milion w Milionerach

0

@PawkoFCB Również uważam że w Anglii sytuacja za miesiąc może być krytyczna. Bardzo możliwe że będzie gorzej niż we Włoszech.

0

Według mnie Premier League i NBA już w tym sezonie nie pogra. Zarówno w USA jak i w Anglii szczyt zachorowań przewiduję się dopiero na połowę kwietnia co praktycznie przekreśla szansę na zakończenie sezonu.

0

@barcelonaLM Będzie mniej

0

Jest apel o tą imprezę 6 marca w Łodzi gdzie bawił się zarażony koronowirusem. Wydaję mi się że wczoraj na Rambli ktoś o tym wpominał.

3

Aż 841 osób zarażonych przybyło dzisiaj w Szwajcarii to prawie połowa wszystkich zarażonych od początku epidemii w państwie Federera.

6

Ciekawe co nasi robią teraz. Coś czuję że za 9 miesięcy przybędzie trochę cules.

0

Stawiał ktoś z naszych filmiki na insta jak trenuję indywidualnie oprócz Ter Stegena?

0

To jak uzbiera się te 32 osoby do turnieju w fifę na Xboxa? Bym musiał tylko golda sobie ogarnąć bo długo nie grałem :D

2

https://besty.pl/4042577
Oglądał już ktoś? Jak recenzje?

29

https://www.instagram.com/p/B9uhHKMAJo9/
Oxlade zapewne się nie nudzi w domu.

0

Ktoś do kościoła jutro się wybiera? Jestem z województwa gdzie nie ma jeszcze potwierdzonego przypadku i się zastanawiam.

0

@beznicku1000 To według Ciebie za ile wrócą ligi?

1

@Kamil92 Bramka Roberto na 6-1 z PSG

8

Ponad 21 tys zarażonych już we Włoszech. 1441 osób zmarło.

4

@Mazi A po co wprowadzać stan wyjątkowy. No ludzie nie przesadzajmy. Jest stan epidemiczny i to wystarczy.

0

@tobiasson92 Wczoraj było mniej niż np w środę

0

Czyli mamy najwięcej zachorowań w ciągu jednego dnia od momentu pierwszego przypadku w Polsce.

28

Kujawsko pomorskie trzymamy się

1


Film z 2012 roku. Oglądajcie od 3:50
Co o tym myślicie?

3

Benzema widzę w super formie. Dwie bramki przeciwko Eibarowi robi wrażenie. A ta pierwsza bramka palce lizać. Szkoda że Eibar stracił te punkty w końcówce ale walczymy dalej.

0

@SeeleyBooth no właśnie nie. Po ostatniej paczce mi zostało :D

0

Ktoś konto na netflixie użyczy. Płace ryżem lub makaranonem. Jak kto woli.

0

@HansLanda Najmądrzej rozgrywają i nie zamykają szkół ani innych ośrodków. No raczej nie. Fajnie że chociaż mecze odwołali jako ostatni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?