kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Ja tu widzę ponad 9 tys. Wczoraj o 20 było lekko ponad 85 tys.
1
Z tymi konferencjami jest jak z meczami Barcy. Wszyscy z niecierpliwością czekają, spodziewają się nie wiadomo czego, a potem wielkie rozczarowanie i narzekanie.
0
Co się wydarzyło tej doby w Hiszpanii? :( Ponad 9 tys nowych przypadków? A już myślałem że idzie w dół.
0
@Barca1992 Z wyborami poczekają jeszcze do 20 kwietnia. Wtedy podejmą decyzje.
1
@Kusco15 Duda, gdyby był z innej partii a nie od Kaczora byłby znośny.
0
@A_Gomesinho_21 500+ nie jest najważniejsze. Najważniejsze są emerytury, w sondażach wyraźnie widać jaka grupa wiekowa jak głosuje.
0
@Commando No widzę właśnie w USA fatalnie się zaczyna robić
0
Włochy spada, Hiszpania spada, Polska spada. Jest lepiej. Gdzieś rośnie?
0
@IronSanHybrid Brawo Panie prezydencie!
1
"Gwiazdeczki" przemówiły. Szacun panowie. Mes que un club.
0
@Fawrf Najlepsza książka do matury. Ma tyle motywów że głowa mało. Warto przeczytać tymbardziej jeśli czeka Cię matura. Możesz ją przywołać do każdego tematu.
0
@A_Gomesinho_21 Spokojnie przez najbliższe lata to nie zmieni bo nie ma kto ich godnie zastąpić
5
@XaviHeart Dramat co się z ludźmi dzieje. Żeby mówić o Tusku jako potencjalnym prezydencie to już faktycznie ludziom w głowach się poprzewracało i zapomnieli co ten człowiek "zrobił" dla Polski.
2
@Janiama Jest dobrze. Od dwóch dni spada. Zarówno liczba zachorowań jak i zgonów.
0
@Mns21 Nie zgadzam się. Tempo z tego meczu na Bernabeu było nie porównywalnie wyższe niż z tamtego meczu ca Camp Nou. A Real w tamtym meczu kompletnie nie istniał, tu się chociaż odgryza. Już od tego 5-0 I jednostrennego spotkania lepsze było 3-4 na Bernabeu.
0
Czy to było najlepsze El Clasico w hisrorii?
1
@tristan87 Chyba najlepiej będzie jak przestawie sobie już teraz zegarek i ustawię normalnie na 1:30
0
@maniak33333 a nie z 2 na 3?
0
Kurde bo już sam się pogubiłem. Mam do roboty na 2:30. Potrzebuję godzinę na ogarnięcie się i dojazd. O której mam teraz wstać wiedząc że czas idzie do przodu?
2
Smokowski to jest jednak gość. Klasa.
1
@IronSanHybrid Jakub z Pruszkowa odwala kawał dobrej roboty. Oby tak dalej panie Borku.
0
@lukasbarca86 czyli będzie dzisiaj rekord niestety
0
@Hiacynk Król Douglas Pereira dos Santos
0
Mamy piątek czasy nauczania zdalnego, także wykład na dzisiaj.
https://www.facebook.com/smsypopijaku/videos/1320188591436413/
0
@urbipl Ale z czym tu dyskutować? Rządy PIS są w tej chwili lepsze niż PO bo ciężko żeby nie były i pewnie większość się z tym zgodzi ale chodzi o to że robią wszystko żeby ich jednak przebić. Poprzeczka jest ustawiona bardzo wysoko, ale przez 5 lat wydaję się że PIS może dokonać niemożliwego.
1
@tobiasson92 Nie wiem czy wiesz ale podczas tego kryzysu Tusk kontaktował się z Kaczyńskimi żeby się ich poradzić co dalej robić i razem dojść do konsensusu a czas kryzysu. Proponował nawet zaprzestanie walki i rozejm aby wspólnie z Pisem wybrnąć z tej sytuacji. Nawet sam Tusk tego nie ukrywał w wywiadach.
2
@DonMatteo901 Mój prezydent!
0
@micchu Jak dla Ciebie to jest normalne że ministerstwo najpierw podaję do statystyk zgon nie mając jeszcze wyników a potem jak już dostanie wyniki to odejmuje, a ludzi którzy faktycznie zmarli na Covid 19 nie uwzględniają no to okej. Nie było tematu.
0
@micchu Wiem czytałem, mój komentarz na kilometr śmierdzi sarkazmem a Wy łapiecie jak pelikany.
0
@Kamil92 Może te 14 osób też nie było. Po co w takim razie podają że osoba zmarła na koronowirusa jak jeszcze nie otrzymała badań a te osoby które faktycznie zmarły na Covid-19 (naliczyłem już 3) nie są uwzględniane do statystyk. Kabaret.