kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo fajny ten hejtpark dzisiaj. Wszyscy mówią że słabo i nudno ale to efekt wczorajszej postanowionej poprzeczki, do której mogą się zbliżyć jedynie Tomek Hajto, Szpila, Różal i Piotrek Żyła. Tak na szybko wymienieni. Bardzo fajne telefony chociaż również uważam że większość to była ustawka. Był Karol Kłos, Iwona Niedźwiedź, słynny Roman ze Złotoryja (Taco) i gościu od 10 pytań który bardziej by pasował do wczorajszego show z Najmanem.
0
@Eto'o9 R10 Myślisz że zwykły człowiek przeczytał całą Biblię?
1
@DonMatteo901 Wolski jest w oczach wielu również i moim jednym z najlepszych komentatorów w Polsce, i takimi wypowiedziami traci sporo. Nie rozumiem po co on się udziela. Chyba faktycznie nie ma co do roboty.
0
@Kengo Jak przyjdzie to magia wróci
1
@volume4443 Jakąś wojnę wywołał
1
@takisobiektos a ja nic nie będę czytał bo wiem o co chodzi. Obyśmy pracowali do 80. Będzie super.
0
@Eto'o9 R10 Księdza tu chyba nie mamy.
0
@Chakalaka Nie czytam tych Waszych komentarzy bo zapewne nie ma sensu, ale powiem tylko jedno wszyscy byle nie Tusk już bardziej Kidawe cenie.
1
@Misanthrope Hejtpark trwa dwie godziny. Dzień jest długi, na pewno przeczytam. Nie tylko z książki ale też słynnego hasła kończącego spotkania przez tureckiego arbitra.
1
@MesQueUnClub22 Borek się wyzywał w którym momencie?
0
@ksobi + widzowie Don Kasjo który robił live z hejtparku
2
@MesQueUnClub22 Hejt park to najlepsze co nas spotkało podzas kwarantanny. Kończ waść wstydu oszczędź.
2
@MrShakira 9 rano
1
Było co czytał w telefonie Stano, a czy było co czytał Najman?
Konfrontacja
https://x.com/RadekMarkiewicz/status/1245845430954532864
1
@FranzMaurer Ale Mati mówi chyba tylko o tym że nie prowadziłby już hejtparku.
9
"A wiesz jak ja bym Cię nazwał? Zerem...
Ale wiesz jaką masz dzisiaj przewagę nad nami? Możesz dzisiaj chodzić w trzech, a nie w dwóch. No bo nie jesteś jeden, dwa tylko zero a nie mogą dwie osoby chodzić tak?"
Marcin Najman show. Podobno pyta się już o niego TVP do nauki matematyki za te dwie panie co tłumaczyły "co to jest para"
0
@DanielOOL No wiem ale chłop się pod Kołtonia podszył
2
Teraz dopiero ogarnąłem że gościu który zadzwonił o Tajlandie przedstawił się jako Roman ze Złotoryja. Wychodzi na to że Kołtoń dzwonił :D
6
W sumie dziwne że dopiero w trzecim hejt parku prowadzącym przez Borka poruszono "aferę tajską"
1
Fajna odskocznia od tego wszystkiego. A już jutro Dom z Papieru.
1
No nie mogę :D "Weź 20 metrów i rozpędź się prosto w ścianę"
3
Ale troll Królewskiego
7
"Macie tą colke jeszcze" hahaha
1
Pizza tylko dla Marcina? Mati coś zjadł?
2
Leże i nie mogę się podnieść
0
Brakuje telefonów zdecydowanie.
0
Te telefony są najlepsze. Niech więcej dzwonią.
2
Pierwszy punkt dla Najmana za Zmarzlika
0
Skubany przygotował się. Ciekawe czy ma teksty na cały program bo jak mu się skończą to będzie musiał odklepać.
0
@Hiacynk "Jakieś pozytywne słowo do Marcina"