0

@MarFan ale mówią że wypadł dobrze, no to chyba chwalą co nie?

0

@Mns21 Kamysz? Masz na myśli tylko debatę?

1

@koziar Ranking chyba po komentarzach na La Rambli w czasie debaty. Te chwalenie Żółtka i Tanajno były dla beki, no chyba że twój komentarz też jest dla beki.

5

Bosaka chwalą na TVP info wiedz że coś się dzieje

2

@IAmBackCules Nie przesadzajmy bo tych 4 kandydatów Tanajno,Jakubiak,Żółtek Pietrowski to dno

1

@Shapiro Chciałbym Bosaka z Dudą, zniszczyłby go

6

Dawajcie na TVP info. "Duda zaprezentował się najlepiej, numer jeden" ale też chwalą Bosaka

0

@D10SLEO No na bank.

1

Tanajno co on gada :D

0

1 Kosiniak
2 Bosak
3 Bosak
4 Hołownia
5 Bosak

26

Bosak zjada wszystkich

0

@hardmind w 4 rundzie dopiero zaczął gadać z sensem i jak na moje dla niego ta runda

2

@FC1899Barca Bosak też czesto spogląda na dół

0

@panczo ale tam jeszcze Kidawa choć się włączyć

5

Jeden z dziesięciu


0

@Popitek12 tam wszyscy mają poglądy Tanajno

1

Za Tygryska Tanajno ma plusa :D

0

@MarFan Krzysiu, Kamysz nie odpowiadał na pytanie

0

Dla kogo 3 runda?

0

Tanajno można odpowiadać na pytania

6

Hahaha Kidawa upada po raz pierwszy

16

1 runda - Kosiniak
2 runda - Bosak

0

@kamiVeB dla mnie też Kamysz więc 1 runda dla niego

0

@Bobo25 XDD. 15

1

Dobra 1 runda za nami komu dajecie najwięcej punktów? Kto wypadł najlepiej?

0

@MarFan oczywiście że tak

2

Tanajno dobry wariat

2

@HeinzDundersztyc Kidawa będzie tam największym pośmiewiskiem. Dla niej będę oglądał tą debatę i dla Krzysia.

0

@Bruttal To było pod koniec jego kariery w Barcelonie 1/2 lata

0

@BarcaInfo Osobiście dla mnie najpiękniejszy moment jako kibica Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?