kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarFan ale mówią że wypadł dobrze, no to chyba chwalą co nie?
0
@Mns21 Kamysz? Masz na myśli tylko debatę?
1
@koziar Ranking chyba po komentarzach na La Rambli w czasie debaty. Te chwalenie Żółtka i Tanajno były dla beki, no chyba że twój komentarz też jest dla beki.
5
Bosaka chwalą na TVP info wiedz że coś się dzieje
2
@IAmBackCules Nie przesadzajmy bo tych 4 kandydatów Tanajno,Jakubiak,Żółtek Pietrowski to dno
1
@Shapiro Chciałbym Bosaka z Dudą, zniszczyłby go
6
Dawajcie na TVP info. "Duda zaprezentował się najlepiej, numer jeden" ale też chwalą Bosaka
0
@D10SLEO No na bank.
1
Tanajno co on gada :D
0
1 Kosiniak
2 Bosak
3 Bosak
4 Hołownia
5 Bosak
26
Bosak zjada wszystkich
0
@hardmind w 4 rundzie dopiero zaczął gadać z sensem i jak na moje dla niego ta runda
2
@FC1899Barca Bosak też czesto spogląda na dół
0
@panczo ale tam jeszcze Kidawa choć się włączyć
5
Jeden z dziesięciu
0
@Popitek12 tam wszyscy mają poglądy Tanajno
1
Za Tygryska Tanajno ma plusa :D
0
@MarFan Krzysiu, Kamysz nie odpowiadał na pytanie
0
Dla kogo 3 runda?
0
Tanajno można odpowiadać na pytania
6
Hahaha Kidawa upada po raz pierwszy
16
1 runda - Kosiniak
2 runda - Bosak
0
@kamiVeB dla mnie też Kamysz więc 1 runda dla niego
0
@Bobo25 XDD. 15
1
Dobra 1 runda za nami komu dajecie najwięcej punktów? Kto wypadł najlepiej?
0
@MarFan oczywiście że tak
2
Tanajno dobry wariat
2
@HeinzDundersztyc Kidawa będzie tam największym pośmiewiskiem. Dla niej będę oglądał tą debatę i dla Krzysia.
0
@Bruttal To było pod koniec jego kariery w Barcelonie 1/2 lata
0
@BarcaInfo Osobiście dla mnie najpiękniejszy moment jako kibica Barcelony.