kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@dominik127pl Mam nadzieję że zadzwoni Najman i wyzwie go na pojedynek.
4
@Chakalaka Każdy ma coś za uszami. Każdy! To nie zmienia jednak faktu jak wielkim był człowiekiem i ile zrobił dla kościoła i całego świata. Równie dobrze mogę napisać to co zrobił dobrego i z pewnością nie byłoby to 6 akapitów jak w Twoim wpisie tylko o wiele wiele więcej. Najgorsze jest jednak szkalowanie papieża, nie wiem co takie osoby mają w głowach i zachęcam ich do zapoznania się z życiorysem Karola Wojtyły bo ile ten człowiek przeszedł żeby stać tym kim był to się w głowie nie mieści.
7
Adam Małysz będzie gościem w środowym hejt parku. Super sprawa.
0
Jakie jest WaszeTop 3 zasadniczego sezonu NBA który prawdopodobnie dobiegł już końca.
Mój to:
1.Giannis
2.Doncic
3.Kawhi
0
@Barney No ja Cię nie przekonam
1
@MarioVeB! Coś nie pykło
0
@escarabajo Marcin Najman, Tomasz Hajto
0
@MarioVeB! Oczywiście że tak, zastanawiam się tylko czy ta przerwa wpłynie na niego dobrze i zobaczymy jego najlepszą wersję z początku sezonu gdy tylko dostatnie szansę na grę. Po powrocie Suareza tych minut będzie pewnie mniej ale jakieś na pewno otrzyma.
1
@FC1899Barca Dlaczego ja wcześniej nie widziałem tej akcji :O Co porobił, taką akcję w tej chwili mogłoby zrobić może z 3/4 piłkarzy.
0
Jak myślicie Ansu da nam coś jeszcze w tym sezonie? Początek miał fenomenalny, ale potem jakby stracił ten polot i pewność siebie z początku sezonu.
0
W Mielnie szału nie ma z plażą, może Łeba ale tam długo nie byłem i nie wiem jak plaża ale imprezy są
0
@krissu8 Karwia
Edit. Ale tam nie ma się gdzie pobawić
0
@Kurkmen Ich Pan poszedł walczyć o Polskę także spokojnie
0
@masq Spokojnie TVP już niedługo nie będzie
2
@Chakalaka No jak jakie brudy? To czego boi się Walcówna wytłumaczysz?
2
@Chakalaka To chyba wystarczy żeby wyciągnąć te wszystkie brudy których tak obawia się koalicja
1
@PatrychoO Ja tam mam na 26 maja
0
Mamy tutaj jakiś Warszawiaków? Będziecie głosować na Trzaskowskiego? Wydaję mi się że osoby mieszkające w stolicy nie będą chciały zmienić prezydenta dlatego nie zagłosują na kandydata KO. Bardzo prawdopodobne że jeśli Trzaskowski zostałby prezydentem Warszawę przejąłby PiS co będzie ogromnym ciosem dla stolicy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Arkon Semedo będzie kozakiem w Juve ale takiej oferty aż grzech nie przyjąć
0
@Fawrf Van Dijk jest genialnym obrońcą i nie ma z tym co dyskutować. Przyjście Holendra do Liverpoolu było strzałem w 10. Chłop jest liderem defensywy która przed jego przyjściem tak mocno kulała, a teraz jest jedną z najlepszych w Europie.
1
@BarcaInfo O to Atletico wygrało jakiś finał z Realem
2
Pokazali linię z której wynika że Muller nie był na spalonym chyba że czegoś nie dostrzegłem
10
@Fawrf chciałbym tak przehajpowanego piłkarza u nas
1
@michaleu Union 4-3 Bayern Lewy3
0
@dominik127pl Toć Polak rodak gra
0
To jak oglądamy Bayern czy dalej będziemy o polityce pisać?
2
@IronSanHybrid To jest nic ostatnio babka zadzwoniła i walnęła prosto z mostu "Kocham Pana Kaczyńskiego"
0
@Pawlak1992 w 2018 nie zapomnę tylko boju z Amerykanami. Dla mnie najlepszy mecz który kiedykolwiek mogłem zobaczyć bez względu na dyscyplinę.
0
@dasouzar11 Z dwojga złego oczywiście że Duda, lecz w moim rankingu na prezydenta byliby obaj na miejscach 5 i 6 bo tych 4 pseudo kandydatów nawet nie biorę na poważnie.