1

@dominik127pl Mam nadzieję że zadzwoni Najman i wyzwie go na pojedynek.

4

@Chakalaka Każdy ma coś za uszami. Każdy! To nie zmienia jednak faktu jak wielkim był człowiekiem i ile zrobił dla kościoła i całego świata. Równie dobrze mogę napisać to co zrobił dobrego i z pewnością nie byłoby to 6 akapitów jak w Twoim wpisie tylko o wiele wiele więcej. Najgorsze jest jednak szkalowanie papieża, nie wiem co takie osoby mają w głowach i zachęcam ich do zapoznania się z życiorysem Karola Wojtyły bo ile ten człowiek przeszedł żeby stać tym kim był to się w głowie nie mieści.

7

Adam Małysz będzie gościem w środowym hejt parku. Super sprawa.

0

Jakie jest WaszeTop 3 zasadniczego sezonu NBA który prawdopodobnie dobiegł już końca.
Mój to:
1.Giannis
2.Doncic
3.Kawhi

0

@Barney No ja Cię nie przekonam

1

@MarioVeB! Coś nie pykło

0

@escarabajo Marcin Najman, Tomasz Hajto

0

@MarioVeB! Oczywiście że tak, zastanawiam się tylko czy ta przerwa wpłynie na niego dobrze i zobaczymy jego najlepszą wersję z początku sezonu gdy tylko dostatnie szansę na grę. Po powrocie Suareza tych minut będzie pewnie mniej ale jakieś na pewno otrzyma.

1

@FC1899Barca Dlaczego ja wcześniej nie widziałem tej akcji :O Co porobił, taką akcję w tej chwili mogłoby zrobić może z 3/4 piłkarzy.

0

Jak myślicie Ansu da nam coś jeszcze w tym sezonie? Początek miał fenomenalny, ale potem jakby stracił ten polot i pewność siebie z początku sezonu.

0

W Mielnie szału nie ma z plażą, może Łeba ale tam długo nie byłem i nie wiem jak plaża ale imprezy są

0

@krissu8 Karwia
Edit. Ale tam nie ma się gdzie pobawić

0

@Kurkmen Ich Pan poszedł walczyć o Polskę także spokojnie

0

@masq Spokojnie TVP już niedługo nie będzie

2

@Chakalaka No jak jakie brudy? To czego boi się Walcówna wytłumaczysz?

2

@Chakalaka To chyba wystarczy żeby wyciągnąć te wszystkie brudy których tak obawia się koalicja

1

@PatrychoO Ja tam mam na 26 maja

0

Mamy tutaj jakiś Warszawiaków? Będziecie głosować na Trzaskowskiego? Wydaję mi się że osoby mieszkające w stolicy nie będą chciały zmienić prezydenta dlatego nie zagłosują na kandydata KO. Bardzo prawdopodobne że jeśli Trzaskowski zostałby prezydentem Warszawę przejąłby PiS co będzie ogromnym ciosem dla stolicy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Arkon Semedo będzie kozakiem w Juve ale takiej oferty aż grzech nie przyjąć

0

@Fawrf Van Dijk jest genialnym obrońcą i nie ma z tym co dyskutować. Przyjście Holendra do Liverpoolu było strzałem w 10. Chłop jest liderem defensywy która przed jego przyjściem tak mocno kulała, a teraz jest jedną z najlepszych w Europie.

1

@BarcaInfo O to Atletico wygrało jakiś finał z Realem

2

Pokazali linię z której wynika że Muller nie był na spalonym chyba że czegoś nie dostrzegłem

10

@Fawrf chciałbym tak przehajpowanego piłkarza u nas

1

@michaleu Union 4-3 Bayern Lewy3

0

@dominik127pl Toć Polak rodak gra

0

To jak oglądamy Bayern czy dalej będziemy o polityce pisać?

2

@IronSanHybrid To jest nic ostatnio babka zadzwoniła i walnęła prosto z mostu "Kocham Pana Kaczyńskiego"

0

@Pawlak1992 w 2018 nie zapomnę tylko boju z Amerykanami. Dla mnie najlepszy mecz który kiedykolwiek mogłem zobaczyć bez względu na dyscyplinę.

0

@dasouzar11 Z dwojga złego oczywiście że Duda, lecz w moim rankingu na prezydenta byliby obaj na miejscach 5 i 6 bo tych 4 pseudo kandydatów nawet nie biorę na poważnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?