kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rok temu padła taka oto bramka, bramka jak się tydzień później okazało na wagę mistrzowskiego tytułu dla Pepa. Palce lizać.
0
https://instagram.com/stories/riquipuig/2302482336012588409?utm_source=ig_story_item_share&igshid=1la710vg1j86x
Messiego chce tu kurde udawać
0
@FC1899Barca Alby nie ma Robertson jest xDD
0
@Piotr,1985 ale widziałem że mają wyjść z nową konsolą PS nowe pady podobne do tych z Xboxa
1
@BarcaInfo Tę jego radość po golu Iniesty będę miał przed oczami do końca życia.
2
@cat_r37 Perfekto zamknąłeś usta
0
@cat_r37 A Suarez w jakim wieku przechodził do Barcelony? A w Atleti grał jako kto? Środkowy obrońca?
0
@cat_r37 a Griezmann to nie następca?
0
@Messiah10 5 lat od ostatniego udziału Barcelony w finale Ligi Mistrzów to zdecydowanie za długo. Te finały bez Barcy nie mają tego smaczku.
0
@Triv44 I rób to co ja robię
1
@bartoszekkk Po pierwsze za nich dwóch trzeba by było zapłacić dużo więcej niż 200 milionów. Po drugie o Dembele też tak mówiono jak teraz o Sancho, a według mnie Francuz miał jeszcze większy potencjał niż Anglik a jak to się skończyło wszyscy wiemy.
1
@Kwiatek67 No tak jak pisałem już wyżej, jeśli nie będzie powrotu Neymara, a na to się nie zanosi to ktoś z trójki z City Sterling,Sane,Bernardo ewentualnie Sancho.
2
@FC1899Barca Uważam zupełnie tak samo. Griezmann może nam dać o wiele więcej jako następca Suareza niż przehajpowany Lautaro. Jeśli kupimy jego zamiast światowej klasy skrzydłowego w Europie nie mamy czego szukać.
1
@Messibestplayerintheworld No patrząc na to jaki będzie rynek po epidemii to Ferran byłby najszybciej do wyciągniecia. Osobiście mi się marzy jakiś skrzydłowy z City, patrząc na ich sytuację w LM. Sterling, Sane lub Bernardo no ale ich ceny też pewnie 100mln i wzwyż.
0
@Coutinho007 Jak cały czas będzie u nas przesyt pomocników to jedynie jako skrzydłowy będzie grał. Miejmy nadzieję że klub pozbędzie się 2/3 pomocników i może wtedy
0
Podobno Lautaro uzgodnił warunki z Barceloną. To tak, gdyby przyszedł byśmy mieli 4 nominalnych środkowych napastników Suarez, Griezmann, Lautaro i jeszcze Braithwite który mnie bardzo ciekawi. Antoine nie jest żadnym skrzydłowym i co najwyżej może się sprawdzić jako podwieszony napastnik. Skrzydłowi którzy nam zostają Dembele(?) Fati, Trincao i nie wiadomo co z Coutinho. No nic lepiej kupić kolejnego środkowego napastnika zamiast skrzydłowego, chyba że Lautaro grał gdzieś 10 lat temu na skrzydle i może kupujemy go właśnie na tą pozycję.
0
@Tridente2015 podkładany komentarz czy wtedy już było Eleven?
1
@Nicko Suareza.
8
Pytanie do Borka https://x.com/lem_shield/status/1256329311432237056
1
"Kopyto Borka" wpłaciło najwięcej.
1
@Janiama Beka by była jakby wpłata była najwyższa i Pol by czytał "dziewczyny z Tajlandii"
0
@BarcaInfo To Busquets umie podać do przodu :o
0
@Messibestplayerintheworld dramat, tego gościa w tym klubie nie powinno być już dawno
0
@kubusnitecki Messi,CR,De Bruyne,Neymar,Mbappe
2
@NeroTFP Dzisiaj pozycją obowiązkową jest posiedzenie zarządu kanalu sportowego.
0
@tomek256 https://www.worldometers.info/coronavirus/country/spain/
3
W Hiszpanii dzisiaj prawie 5 tys zarażonych. W poprzednich dniach ta liczba nie przekraczała 3 tys. Ciekawe skąd wynika ten nagły wzrost.
2
@Konias4318 Oglądanie klasyków z poprzednich lat ze sztucznym komentarzem to jak oglądanie pornosów bez głosu.
2
@Szicek10 Jak Setien wyciągnie z Cutiego najlepszą wersję to pojadę do Barcelony osobiście mu podziękować.
0
@Encore To dostałeś odpowiedź :D