- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 771 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 771 Culés
2
Moim zdaniem przyjście Lautaro to rychłe odejście kogoś z dwójki Suarez/Griezmann. Kompletnie nie zrozumiem tego transferu przy pozostawieniu obu tych Panów.
2
@Kurkmen dokładnie. Chyba że ebiemy się z Griezmannem na LS
8
@Kurkmen Martinez jest tu tak potrzebny jak przedłużona kadencja Bartomeu o 100 lat
3
@Kurkmen dokładnie, dlatego wystarczy ściągnąć Neymara na lewe skrzydlo.
4
@DaPi myślę, że warto mieć rywala/następcę dla 33 letniego piłkarza po poważnej kontuzji. Zwłaszcza, że to kolano u Suareza to nic nowego.
0
@cat_r37 a Griezmann to nie następca?
6
@kamiVeB 29 lat, nie jest środkowym napastnikiem. No to nie brzmi jak następca Suareza.
0
@cat_r37 A Suarez w jakim wieku przechodził do Barcelony? A w Atleti grał jako kto? Środkowy obrońca?
1
@kamiVeB Suarez przychodził jako 27 latek. Griezmann w Atletico grał jako wolny elektron u boku silnego napastnika. Tak samo jak w reprezentacji Francji. Gdy już z konieczności grywał jako "9" to wyglądał przeciętnie.