La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

4

Krótko o Rafinhi. Na wstępie chciałbym zaznaczyć że nie byłem nigdy fanem talentu Brazylijczyka, mało tego zawsze uważałem że ten chłopak nie nadaję się do gry w takim klubie jak Barcelona, ale teraz gdy zobaczyłem jego grę w meczach sparingowych i pierwszych spotkaniach o punkty moje zdanie o Rafie zmienieło się o 180°. Ten chłopak gra tak jakby nie miał nic do stracenia, techniką i pewnością siebie bije na głowę połowę naszego składu. Głosy że ma odejść gdzieś do Turcji mnie niepokoją. Jak taki piłkarz mógłby grać w tak ogórkowej lidze. Mam nadzieję że jeśli odejdzie to do jakiegoś topowego klubu albo jakiegoś średniaka ligi hiszpańskiej bo potencjał ma jak mało kto, byle omijały go kontuzję. Nie pozwól Rafa abyś zniszczył sobie karierę transferem, krórego później będziesz żałował.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?