5

W skrócie że ma się nie poddawać i trzymać i dążyć dalej do celu.

1

Coś wiadomo kiedy nasi wrócą do treningów czy teraz mają żałobę do finału Pucharu Króla?

1

W sumie to Rakitic wykreował sytuację Messiemu na Anfield.

1

Słyszę coraz więcej głosów że trzeba kupić Griezmanna. Według mnie również nie ma innego wyjścia. Mniejsza co za szopkę odwalał rok temu, musimy kupić klasowego napastnika, a niewątpliwie Francuz do takich należy. Jeśli napastnik Atleti chcę u nas grać to zbytnio nie powinniśmy się zastanawiać.

1

A po pierwszym meczu były głosy jaki to Van Dijk słaby i w ogóle.

0

Zagranie meczu.

0

Przecież po pierwszej bramce Liverpoolu to my byliśmy lepsi. Po prostu z szatni nie wyszliśmy.

0

W sumie cała La Rambla mogła się złożyć chociaż te 20zł kto by chciał na ten awans Liverpoolu. Postawić zakład i może to osłodziłoby chociaż w pewnym stopniu to co się wczoraj wydarzyło.

1

Ciężko się to mówi, ale będzie już bardzo ciężko zdobyć LM za kadencji Messiego. Trzeba sobie to otwarcie powiedzieć ta Liga Mistrzów była najsłabsza od lat, najgorszy Real w historii, słaby Bayern, fatalne PSG, City bez farta, Juve bez formy.

3

Gdybacie co by było gdyby Dembele strzelił bramkę na 4-0. A no by było pewnie to że Liverpool wygrałby dzisiaj nie 4 a 5 do 0.

1

Ter Stegen dalej klaszcze?

0

Wchodzę i na głównej widzę mecz Liverpoolu z Barcą i się odechciewa.

0

Gdzie są Ci co mówili że gdyby Vidal był na boisku w tamtym sezonie w meczu z Romą to awansowalibyśmy do półfinału. Dzisiaj to się wszystko zweryfikowało. Owszem Vidal rozegrał kapitalną pierwszą połowę, tylko nam nie jest potrzebny jeden Vidal tylko przynajmniej trzech, czterech takich walczaków.

0

Nie byłem zwolennikiem transferu Griezmanna, ale po takiej klęsce kto inny jak nie on.

0

Na pewno nie cieszyłbym się z odpadnięcia Realu bardziej niż z wygrania przez Barcę LM, a widzę że większość z Was tak robi.

1

De Ligt, De Jong do tego Griezmann i ktoś z dwójki Arnold, Kimmich i starczy.

0

To nie tylko radość kibiców Liverpoolu to również euforia kibiców mierdy która dzięki nam osiągnęła największy sukces w tym sezonie, czyli odpadnięcie Barcy z LM.

0

Bądźmy obiektywni

0

Tylko weźcie budziki z domu bo telefony będziecie musieli oddać.

0

Arnold jest niesamowity. Aż dziw bierze że Klopp posadził go w meczu z Barcą na ławce.

77

Nadszedł w końcu ten moment sezonu kiedy mecz Realu ma taką samą wartość jak mecz Barcy.

0

Ja ostatnio podczas meczu złamałem ząb. Miałem już mnóstwo wizyt u dentysty, została ostatnia gdzie będę miał usuwaną trójkę i wstawiany wkład koronowo korzeniowy. Kupe hajsu ma to trzeba wydać, ale co to dla Lengleta.

1

Jedno jest pewne w rewanżu musi wyjść Semedo zamiast Roberto.

2

Okej wszystko ładnie pięknie. Wynik dobry, gra głównie w obronie mogła się podobać, zaangażowanie również na wysokim poziomie, ale brakowało mi jednego, za mało było agresywniejszego doskoku do zawoników Liverpoolu na ich połowie. Za mało było odbiorów. Pamiętam jak nawet za czasów Lucho kiedy zdobywaliśmy LM, nie wspominając już o erze Guardioli pressing był naszą największą bronią. W tym meczu owszem czasami próbowaliśmy doskoczyć agresywniej ale rzadko potrafiliśmy odebrać piłkę piłkarzom Kloopa.

1

Messi Messim, ale należy chyba Rakiticia uznać takim cichym bohaterem tego meczu. Wybicie piłki z linii po strzale Firmino daję nam komfort przed rewanżem.

0

No tak przepraszam, nie rok temu tylko 386 dni temu. Tak tak spokojnie to jest liga okręgowa Liverpool zaraz spuchnie.

11

Tak jak Roma rok temu?

0

Jedną połowę TVP1 drugą TVP Sport :D

0

Ma ktoś linka do studia Polsatu Sport Premium bo filmbit coś dzisiaj nie działa?
Wyślijcie na priv proszę.

0

Właśnie się obudziłem i widzę że obyło się bez niespodzianki na Vallecas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?