kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cou ostatnio zrobił więcej w 20 minut niż Dembele w 70.
1
On wrócił :D Czerwony Ramos ubrany na biało.
0
W dupie to mam jak gramy z ogórkami w lidzę. Mnie interesuję jak zagramy z Lyonem w LM, gdzie stawka będzie o wiele wyższa. Jeśli zagramy piach wtedy będę krytykował.
0
Czekaj czekaj. A Arthur to na obronie będzie grał czy jako skrzydłowy?
1
Słaby Vidal? :O
0
Otóż to. Dwójkowa akcja z Suarezem świetna.
0
Ja tam czekam na mecz z Lyonem. Ten mecz nas zweryfikuję. W tym sezonie jak się motywowaliśy to graliśmy świetnie. Oby podobnie było we wtorek. Jak zagramy źle, wtedy będziemy zwalniać. Na tą chwilę bym się wstrzymał z oceną naszej gry.
4
Coutinho dzisiaj przez 20 minut zrobił więcej niż Dembele przez 70.
0
Porównujesz sytuację Suareza z tą Coutinho?
4
Coutinho po za tym ostatnim strzałem świetna zmiana. W końcu było widać ten luz.
3
Jak to było? Messi popracował nad karnymi?
0
Wraca Dembele więc pewnie z trybun dzisiaj nie raz będziemy słyszeć zachwyt po udanym zagraniu Francuza.
1
1.Roberto
2.Messi
3.Busi
2
Ależ to był spektakularny mecz w wykonaniu Barcy. Jeden z lepszych w ostatnich latach.
1
Szlak mnie zaraz trafi. Messi trenuję z dyskomfortem. Dać mu dwa tygodnie przerwy żeby był gotowy na 100% a nie na 50%. Żeby zawojować w tym roku LM potrzebujemy naszego lidera w pełni sił bo w innym przypadku będzie bardzo ciężko coś ugrać.
28
Przepiękna Lindsay Vonn kończy swoją karierę zdobywając brązowy medal na mistrzostwach światach w narciarstwie alpejskim. Wspaniała kariera wspaniałej zawodniczki.
0
Mamy jakiegoś księgowego na stronie? Do jakiej kwoty student może dorobić żeby nie stracić ulgi prorodzinnej?
0
Co to za wyraz ten na końcu?
0
To mów czym Cię wczoraj zachwycił, czym zachwycił w ostanie 15 minut z Valencią. No wymieniaj.
0
Dałbym odpocząć Messiemu do meczu z Lyonem. Jeśli jest coś na rzeczy nie ma co ryzykować, a takiego Messiego grającego na pół gwizdka nie ma co wystawiać, bo Messi żeby nas zachwycał musi być w pełni sił.
0
Niech pokaże co Carvajal zrobił z Coutinho w polu karnym w pierwszej połowie.
0
Na moje Coutinho w tym sezonie się już nie odrodzi. Obym się mylił.
2
"Nelsinho" jak to Hudson na niego mówi. I to takie przez duże "N" bym powiedział.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wtedy jeszcze nie emeryt.
2
Benzema wychodził do podań, precyzyjnie podawał umiał rozprowadzić akcję. Suarezowi tego zabrakło. Przecież gdyby nie zgubił piłki w pierwszej połowie przy 0-0 wypuścił by Malcoma który pozostawił Marcelo 10km za sobą wyszedł by oko w oko z Navasem.
4
Nie spodziewałem się że kiedyś to powiem, ale gdyby zamiast Suareza grał dzisiaj Benzema w naszej drużynie wygralibyśmy ten mecz.
2
Już w marcu.
0
Czekaj czekaj bo notatnik mówi że komentatorzy wywyższali Barcelonę, a tutaj że komentarz promadrycki. Jak to w końcu było?
1
Tylko dwa dryblingi?