1

Cou ostatnio zrobił więcej w 20 minut niż Dembele w 70.

1

On wrócił :D Czerwony Ramos ubrany na biało.

0

W dupie to mam jak gramy z ogórkami w lidzę. Mnie interesuję jak zagramy z Lyonem w LM, gdzie stawka będzie o wiele wyższa. Jeśli zagramy piach wtedy będę krytykował.

0

Czekaj czekaj. A Arthur to na obronie będzie grał czy jako skrzydłowy?

1

Słaby Vidal? :O

0

Otóż to. Dwójkowa akcja z Suarezem świetna.

0

Ja tam czekam na mecz z Lyonem. Ten mecz nas zweryfikuję. W tym sezonie jak się motywowaliśy to graliśmy świetnie. Oby podobnie było we wtorek. Jak zagramy źle, wtedy będziemy zwalniać. Na tą chwilę bym się wstrzymał z oceną naszej gry.

4

Coutinho dzisiaj przez 20 minut zrobił więcej niż Dembele przez 70.

0

Porównujesz sytuację Suareza z tą Coutinho?

4

Coutinho po za tym ostatnim strzałem świetna zmiana. W końcu było widać ten luz.

3

Jak to było? Messi popracował nad karnymi?

0

Wraca Dembele więc pewnie z trybun dzisiaj nie raz będziemy słyszeć zachwyt po udanym zagraniu Francuza.

1

1.Roberto
2.Messi
3.Busi

2

Ależ to był spektakularny mecz w wykonaniu Barcy. Jeden z lepszych w ostatnich latach.

1

Szlak mnie zaraz trafi. Messi trenuję z dyskomfortem. Dać mu dwa tygodnie przerwy żeby był gotowy na 100% a nie na 50%. Żeby zawojować w tym roku LM potrzebujemy naszego lidera w pełni sił bo w innym przypadku będzie bardzo ciężko coś ugrać.

28

Przepiękna Lindsay Vonn kończy swoją karierę zdobywając brązowy medal na mistrzostwach światach w narciarstwie alpejskim. Wspaniała kariera wspaniałej zawodniczki.

0

Mamy jakiegoś księgowego na stronie? Do jakiej kwoty student może dorobić żeby nie stracić ulgi prorodzinnej?

0

Co to za wyraz ten na końcu?

0

To mów czym Cię wczoraj zachwycił, czym zachwycił w ostanie 15 minut z Valencią. No wymieniaj.

0

Dałbym odpocząć Messiemu do meczu z Lyonem. Jeśli jest coś na rzeczy nie ma co ryzykować, a takiego Messiego grającego na pół gwizdka nie ma co wystawiać, bo Messi żeby nas zachwycał musi być w pełni sił.

0

Niech pokaże co Carvajal zrobił z Coutinho w polu karnym w pierwszej połowie.

0

Na moje Coutinho w tym sezonie się już nie odrodzi. Obym się mylił.

2

"Nelsinho" jak to Hudson na niego mówi. I to takie przez duże "N" bym powiedział.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wtedy jeszcze nie emeryt.

2

Benzema wychodził do podań, precyzyjnie podawał umiał rozprowadzić akcję. Suarezowi tego zabrakło. Przecież gdyby nie zgubił piłki w pierwszej połowie przy 0-0 wypuścił by Malcoma który pozostawił Marcelo 10km za sobą wyszedł by oko w oko z Navasem.

4

Nie spodziewałem się że kiedyś to powiem, ale gdyby zamiast Suareza grał dzisiaj Benzema w naszej drużynie wygralibyśmy ten mecz.

2

Już w marcu.

0

Czekaj czekaj bo notatnik mówi że komentatorzy wywyższali Barcelonę, a tutaj że komentarz promadrycki. Jak to w końcu było?

1

Tylko dwa dryblingi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?