kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Brakowało tego uśmiechu Coutinho, jak po drugim jego golu.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Dobra powoli podnoszę się z podłogi po tym szóstym golu. Co to było? Dla takich meczy i dla takich akcji kibicuję się temu klubowi. Brawo panowie!!!
3
Ależ Wam dzisiaj Rakitić zamyka buzię. Najlepszy obok Arthura. Tak tak sprzedajmy go to zobaczycie jak takie mecze jak ten będą wyglądały. Genialny zawodnik.
9
Jaram się dzisiejszym meczem. Uwielbiam takie spotkania. Jako kibic czeka się z cierpliwościa na takie widowisko jakie czeka nas dzisiejszego wieczoru. Liczę dzisiaj na zmotywowaną drużynę, chcącą za wszelką cenę awansować. Pamiętam remontadę z Milanem, PSG oby to tych dwóch zespołów dołączyła dzisiaj Sevilla. I jak to dzienniki hiszpańskie pisały przed meczem z PSG "Niech ta noc będzie historyczna. Wierzymy w powrót", "Niewiarygodny Messi jest w stanie pobudzić drużynę i dokonać wyśnionego powrotu"
Remontada es possible.
0
No okej bierzmy na to że kupujemy De Ligta i co dalej? Skąd później weźmiemy pieniądze na klasowego napastnika?
9
To grali czy nie grali?
0
Na tą chwilę mało mnie to interesuję. Mam nadzieję że w środę to się zmieni.
1
Komentarz usunięty
9
Gruby ma dzisiaj urodziny. Wszystkiego najlepszego El Pistolero. Żebyś jeszcze trochę pograł u nas.
9
Mógł po Romie tak powiedzieć: Liga Mistrzów? Zawsze pozostają kolejne lata. Dramat.
1
Dobrze że De Jong nie śledzi La Rambli bo by się czasami rozmyślił.
0
To już nie chodzi o samą grę tylko o jego zaangażowanie i chęci żeby coś poprawić w swojej grze. Jeśli Neymar serio chcę wrócić, a Coutinho nadal będzie w takim stanie jakim jest teraz to nie ma się nad czym zastanawiać.
1
Uwielbiam takie mecze jaki czeka nas za tydzień. Po to się kibicuję temu klubowi żeby uczestniczyć w takich spotkaniach. Za tydzień pełna mobilizacja i po awans.
Remontada es posible vol 2
0
Coutinho musi to trafić.
1
Słabo widać brak zgrania, ale to przecież jego pierwszy mecz.
0
Matko jedyna co tu się dzieję :O
Alena w pierwszym
Malcom w pierwszym
Prince w pierwszym
Alba na ławce
Jeszcze tak jakby Rakitić usiadł to już można by było umierać.
1
Ta i zostaniemy z Boatengiem na ataku. My potrzebujemy napatnika a nie kolejnego środkowego obrońcy.
0
De Ligt jest nam kompletnie nie potrzebny. Po co nam kolejny środkowy obrońca? Musimy oglądać się teraz za napastnikiem. Pomoc kompletna, tylko atak po odejściu Suareza będzie trzeba uzupełnić. To nie Fifa że wydamy kolejne 100 mln na środkowego obrońcę by kupić za chwilę napastnika za podobną cenę.
15
O 12 konferencja Verrattiego
O 17 komunikat Ajaxu
Czekamy.
2
Trzeba na niego uważać. Świetny napastnik.
0
Zawieszenie za kartki.
1
Alba powinien jutro odpocząć. Mam nadzieję że tak się stanie.
7
Jeszcze niedawno w pierwszej trójce byli :D
4
Toć to Vidal :D
11
Już widzę ten news na onecie. "Boateng w Barcelonie"
0
Żadnych oprócz tego że decyzja została już podjęta.
0
Nie ma Rakiticia, a to wróży kłopoty.
0
Ależ mecz na Melbourne Arena. Tsitsipas blisko przejścia Federera.
2
W Gdańsku obecnie chyba więcej ludzi niż w Zakopanem. Nie da się przejechać.