0

Nie ma o czym pisać.

0

To zobacz sobie pierwszą połowę i potem napisz co Ci leży na serduszku.

0

To wszystko co napisałeś działo się w drugiej połowie XD

0

Suarez poza skalą rozumiem XD

45

Suarez na tą chwilę pracuję na najwyższą ocenę. Fenomelnalny występ.

141

Na TVP Sport w studiu przed LM "Ronaldo ma już 8 hattricków w LM, jest pod tym względem absolutnie najlepszy"
Tylko szkoda że Messi ma tyle samo, faktycznie absolutnie najlepszy.

0

Przeczytałem. "Zwrot ten miał obrażać papieża". Tak jest napisane.

4

Patrząc na sam wynik to i tak jesteśmy w gorszej sytuacji od naszych przeciwników.

0

Dużo poniżej poziomu prezentowanego w poprzednim sezonie.

9

Chciałbym żeby Coutinho dzisiaj pozamykał wszystkim nam buzię. Ale byłoby wspaniale gdyby to on wprowadził nas do ćwierćfinału.

0

Jesteś świadomy tego ostatniego słowa napisanego przez Ciebie? Czy piszesz to bo gimby się znajo i tak piszą?

16

Różnica pomiędzy Messim a Ronaldo w takich meczach na korzyść CR jest taka że Messiego gdy tylko jest blisko piłki osaczy połowa drużyny przeciwnej, a Cristiano wyskoczy dwa razy do głowy strzeli karnego i tak oto nazywają go królem.

6

Najlepszy egzekutor na świecie, ale nie najlepszy gracz.

0

Większość jest tam groteską. Między innymi to jak nazywają bohaterów

0

Ło panie, trzeba będzie na streamach oglądać.

0

Na Ipli można wykupić Polsat Premium? Jakie ceny?

1

Nie rozumiem ludzi wierzących w awans Juve. Nie oszukujmy się zaliczkę Atleti ma konkretną. Do tego dochodzi świetna gra w obronie drużyny Simeone. W ostatnich 5 meczach nie stracili żadnego gola i wszystkie te mecze wygrali. Motywuję ich także fakt że finał LM będzie rozgrywany u nich. Nie wyobrażam sobie żeby drużyna z Madrytu dzisiaj nie awansowała. Powiem więcej, myślę że Juve nie strzeli dzisiaj więcej niż jedną bramkę.

1

Messi z Realem ta bramka co kolega wysłał.
Bramka Pique z Realem na 6-2 na Bernabeu.
Bramka Messiego z Bayernem. Ta z Boatengiem.

I oczywiście Numero 1 bramka Iniesty na Stamford. Tego nie da się zapomnieć. Będę pamiętał do końca życia tą bramkę jak i moją radość po tym golu.

0

Już po misji.

0

Kto chce pomóc?

0

Świetny napastnik. Powinien gdzieś pójść do jakiegoś klasowego zespołu ale nie do nas.

4

Trzeba przyznać że zapowiedzi spotkań na notatniku mają bardzo kreatywne. Zapowiedzi meczu z Sevillą nic nie przebiję z tym teleturniejem "frajer z dziesięciu" ale te dzisiejsze też dobre. Powody dla którego warto obejrzyć dzisiejszy mecz?

"Tym razem nie musimy się martwić że ktoś zepsuję nam święta lub nawet Walentynki"

4

Uwielbiam Coutinho. Byłem jednych z największych zwolenników jego trasferu do nas. Pamiętam jak błyszczał na MŚ, wtedy cała nasza strona piała z zachwytu. Ciągnał Brazylie za uszy, komentarze na La Rambli że jest bardziej decydujący niż Neymar były adekwatne do tego co robił Cou na boisku. Wrócił z Mundialu, ale już wtedy było widać że coś jest nie tak. Wydawało się że jest przemęczony, ale z meczu na meczu wracał do formy. Do listopada zaliczył 5 bramek i 4 asysty. Nie były to jakieś kosmiczne liczby, ale przyzwoite. Wszystko zmieniło się po meczu z Interem, w którym Brazylijczyk doznał kontuzji. Wrócił, ale był cieniem samego siebie. Brakowało głównie jego uczestniczenia w grze zespołu, gdy był w formie wszędzie go było pełno, co chwilę pokazywał się do gry, wyróżniał się pewnością siebie i braniem odpowiedzialność na swoje barki. Teraz tego nie ma. Coutinho chowa się za obrońcami, ma niewielki udział w grze zespołu, owszew pokażę się do piłki ale jest tego zdecydowanie za mało. Do czego zmierzam? A do tego że w obecnej sytuacji Malcom dałby nam o wiele więcej. Gdy jest na boisku, widać u niego chęci i zaangażowanie. Nie boi się wziąć piłki i popędzić do przodu. Po prostu Malcom może nam zaoferować w tej chwili dużo więcej niż Philippe, a ja osoboście czekam na to jak Cou zaprezentuję się w meczach reprezentacji.

0

Widać że uciął górną cześć kuponu gdzie piszę czy to kupon aktywny czy e-kupon czyli fake.

1

Cieszy mnie powrót do formy Busiego. Jest teraz świetny. Duża zasługa właśnie jego, że nie straciliśmy ani jednej bramki w dwóch meczach na Bernabeu. Do tego Rakitic i Arthur i nasza pomoc naprawdę wygląda fajnie.

0

To żeś odkrył Amerykę.

0

Atleti wygrywa na dodatek -3.5 by weszło, ale znowu jeden mecz, tym razem Genoa która większość meczu grała z przewagą jednego zawodnika.

0

Albo Ter Stegen bo w rękawicach.

0

Ciekawe co Isco powiedział do Messiego.

0

A z Mallenco co? Krew w ustach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?