kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Karakanis Na Karaibach proszę państwa sobie leży
0
@michal1899 Mbappe nie będzie lepszy niż Neymar gwarantuję Ci to
0
@ViscaBarca123 Aj tam, teraz wszystkie takie talenty do Messiego są porównywalne ale ten jednak chyba ma w sobie to coś.
0
@Deraxium Co Messi robi?
0
Hahaha gdyby Aguero tak strzelił to byście go już wieszali. Cała La Rambla.
4
Haha PLKD dalej bez elity. Przegrał ostatni mecz po rzutach karnych.
0
@Nano22 Okej, już wszystko wiem. Dziękuję wszystkim za odpowiedź.
0
Mam takie pytanie do osób często latających samolotami. Czy do bagażu który idzie do samolotu mogę spakować wszelkie płyny, kremy do opalania, perfumy czy to wszystko musi być w bagażu podręcznym?
2
@daro22 Ile ja bym dał żeby Formuła 1 była na takim poziomie jak do czasów kiedy wprowadzono DRC i potem reszte tych nowinek które popsuły ten sport.
1
I to jest cały Maradona. Fornales w formie.
0
@Michalowsky99 Okej plaża ładna, ale miasto ogromne. Pełno emerytów i rencistów, mało młodzieży. Knajp jak wszędzie tylko że max 23 i wszystko zamknięte. Byłem rok temu, oglądałem mundial w barach i o 23 już wszystkich wypraszali. A na mieście osoby to na palcach dwóch rąk można policzyć. Do tego jeden słaby klub na plaży i nic więcej. Porównując na przykład takie Władysławowo do Kołobrzegu to niebo a ziemia.
0
@Michalowsky99 Kołobrzeg o matko odradzam, chyba że jedziesz odpocząć w ciszy i spokoju. O 22 wszystko pozamykane i nie ma już tam życia.
1
@KamQiX Nowakowskiego
0
@lampa16 Spodenki do kolan wystarczą
1
@damianex10 Bednarek nie jest potrzebny tej kadrze. Tak jak mówisz jednak Zielu, Krzysiu i Bereś.
0
Hiszpania rozjedzie się po Belgii
0
@kewin No w sumie rację, muszą wygrać za trzy z Brazylijkami i Włoszkami, a my przegrać za trzy z Koreą. Myślałem że już tylko walczymy z Japonkami, a tutaj Belgijki tym wczorajszym sensacyjnym zwycięstwem przedłużyły swoje szansę.
1
Polskie siatkarki już oficialnie zagrają w Final Six Ligi Narodów. Duży sukces podopiecznych Jacka Nawrockiego patrząc przez pryzmat tego jak ostatnio sobie radziliśmy w źeńskiej siatkówce.
0
Fajnie jakby przyjście Neymara nie wiązało się z odejściem Coutinho. Ten chłopak naprawdę ma talent tylko Valverde nie potrafi go w nim odnaleźć.
3
@matirix20 Mogłeś dać bez wymiany bo przyjście Neymara za Coutinho i Dembele zmiania całkowiecie postać rzeczy.
0
@Kamiloza91 Alba w najwyższej formie zjada Abidala na śniadanie.
1
@escarabajo no bo tak wyglądało na zdjęciu, ale to było mylące
18
Suarez jak gruby był tak gruby jest. Brzuszek mu został, tylko brodę zgolił.
0
U21 to dlaczego grają zawodnicy nawet 23 letni?
0
@Kapitan hawk A kto będzie przy władzy jak nie PIS?
1
@MarioVeB! Tak jest. Lepiej głosujcie na Koalicje. Uwzględnijcie to że jakiś tam Pisowiec jest oburzony jakimś festiwalem. Pamiętajcie tylko PO i ukochany nasz Donaldzik który marzy żeby było miło i żeby się spełniło.
10
Zieliński dzisiaj MVP. Bezapelacyjnie.
0
Cillessen z Semedo pogawędka.
0
Od kiedy po 4 punkty dają za zwycięstwo?
4
Cooo? Piłka bramkowa?