1

@Karakanis Na Karaibach proszę państwa sobie leży

0

@michal1899 Mbappe nie będzie lepszy niż Neymar gwarantuję Ci to

0

@ViscaBarca123 Aj tam, teraz wszystkie takie talenty do Messiego są porównywalne ale ten jednak chyba ma w sobie to coś.

0

@Deraxium Co Messi robi?

0

Hahaha gdyby Aguero tak strzelił to byście go już wieszali. Cała La Rambla.

4

Haha PLKD dalej bez elity. Przegrał ostatni mecz po rzutach karnych.

0

@Nano22 Okej, już wszystko wiem. Dziękuję wszystkim za odpowiedź.

0

Mam takie pytanie do osób często latających samolotami. Czy do bagażu który idzie do samolotu mogę spakować wszelkie płyny, kremy do opalania, perfumy czy to wszystko musi być w bagażu podręcznym?

2

@daro22 Ile ja bym dał żeby Formuła 1 była na takim poziomie jak do czasów kiedy wprowadzono DRC i potem reszte tych nowinek które popsuły ten sport.

1

I to jest cały Maradona. Fornales w formie.

0

@Michalowsky99 Okej plaża ładna, ale miasto ogromne. Pełno emerytów i rencistów, mało młodzieży. Knajp jak wszędzie tylko że max 23 i wszystko zamknięte. Byłem rok temu, oglądałem mundial w barach i o 23 już wszystkich wypraszali. A na mieście osoby to na palcach dwóch rąk można policzyć. Do tego jeden słaby klub na plaży i nic więcej. Porównując na przykład takie Władysławowo do Kołobrzegu to niebo a ziemia.

0

@Michalowsky99 Kołobrzeg o matko odradzam, chyba że jedziesz odpocząć w ciszy i spokoju. O 22 wszystko pozamykane i nie ma już tam życia.

1

@KamQiX Nowakowskiego

0

@lampa16 Spodenki do kolan wystarczą

1

@damianex10 Bednarek nie jest potrzebny tej kadrze. Tak jak mówisz jednak Zielu, Krzysiu i Bereś.

0

Hiszpania rozjedzie się po Belgii

0

@kewin No w sumie rację, muszą wygrać za trzy z Brazylijkami i Włoszkami, a my przegrać za trzy z Koreą. Myślałem że już tylko walczymy z Japonkami, a tutaj Belgijki tym wczorajszym sensacyjnym zwycięstwem przedłużyły swoje szansę.

1

Polskie siatkarki już oficialnie zagrają w Final Six Ligi Narodów. Duży sukces podopiecznych Jacka Nawrockiego patrząc przez pryzmat tego jak ostatnio sobie radziliśmy w źeńskiej siatkówce.

0

Fajnie jakby przyjście Neymara nie wiązało się z odejściem Coutinho. Ten chłopak naprawdę ma talent tylko Valverde nie potrafi go w nim odnaleźć.

3

@matirix20 Mogłeś dać bez wymiany bo przyjście Neymara za Coutinho i Dembele zmiania całkowiecie postać rzeczy.

0

@Kamiloza91 Alba w najwyższej formie zjada Abidala na śniadanie.

1

@escarabajo no bo tak wyglądało na zdjęciu, ale to było mylące

18

Suarez jak gruby był tak gruby jest. Brzuszek mu został, tylko brodę zgolił.

0

U21 to dlaczego grają zawodnicy nawet 23 letni?

0

@Kapitan hawk A kto będzie przy władzy jak nie PIS?

1

@MarioVeB! Tak jest. Lepiej głosujcie na Koalicje. Uwzględnijcie to że jakiś tam Pisowiec jest oburzony jakimś festiwalem. Pamiętajcie tylko PO i ukochany nasz Donaldzik który marzy żeby było miło i żeby się spełniło.

10

Zieliński dzisiaj MVP. Bezapelacyjnie.

0

Cillessen z Semedo pogawędka.

0

Od kiedy po 4 punkty dają za zwycięstwo?

4

Cooo? Piłka bramkowa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?