kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ten temat był wałkowany milion razy.
0
Już nie gra.
1
Niech zmieni jeszcze Vidala i Cilessena i wstawi Roberto i Ter Stegena w ich miejsce.
0
No wiem i potem oglądamy jak Barca przegrywa w ćwierćfinale.
0
Zamiast ściągnąć Messiego to on Coutinho ściąga. Brawo panie trenerze. Przecież jeszcze trzeba bić się o awans. Dramat.
0
To jest samobój bramkarza.
0
Wizualnie wiem jaka to bramka, ale nie wiem z którego meczu.
0
Może i pierwsza jedenastka jest mocniejsza ale ławkę to City ma mocniejszą.
0
No oczywiście. Mówią o Nacho a nie widzą Carvajala.
1
Przecież Carvajal został.
5
Benzema leży całe dwie minuty doliczonego czasu a ten kończy równo w 47 minucie pierwszą połowę.
1
Podobno był reanimowany.
1
Bardzo dobra to bym nie powiedział.
1
Rozumiem gdyby cały pierwszy skład odpoczywał, ale od połowy pierwszego składu Barcelony raczej wymaga się zwycięstwa z Levante.
2
Chciałbym żeby było tak, jak mówisz.
19
Przykro naprawdę przykro patrzeć na Coutinho w tej chwili.
34
Niesamowity jest Vidal. Widzę go z lewej strony by po chwili zobaczyć jak walczy o piłkę z prawej. No ale szkoda że tylko on biega.
0
No to ja już nie będę tego komentował. Moi poprzednicy to zrobili. Wilki to nie ogórki.
4
Serio myślałeś że Live dzisiaj wygra? XD Zobacz sobie składzik i potem napisz co Ci leży na serduszku.
0
Bardzo fajne zdjęcie wrzucił Mbappe na swoje insta story. Widać że chłopak nie gwiazdorzy. Takich skromnych piłkarzy się ceni.
0
Dziękować. Nie banujcie kolegi.
0
Ktoś ogląda mecz w internecie?
Bardzo prosiłbym o linka.
0
Jak cały Real.
1
Już niedługo składy. Chciałbym Coutinho w pierwszym składzie.
0
Kubacki 11?
0
Na początlu turnieju obstawiałem pierwszą trójkę turnieju następująco Kobayashi, Stoch, Leyhe. Szkoda że to akurat Kamil się nie popisał.
0
Jakie podium TCS?
2
Idealny wynik dla nas w Sevilli. Teraz tylko niech Real straci punkty jeszcze i na koniec Barca wygrała i dzień idealny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kubacki jedną nogą na podium TCS. Chyba że Stoch się obudzi.