kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Messi nie gra a i tak na trybunach "Messi Messi"
3
Usłyszałem Ashley Cole czy mi się wydawało?
1
I pomyśleć że gdyby nie te spotkania z Gironą i Leganes które powinniśmy wygrać palcem w dupie odstawilibyśmy konkurencję na 6 punktów.
0
Dzisiaj sklepy zamknięte jak co.
0
Gratuluję braku poczucia humoru.
0
I Roberto który wtedy był w znakomitej formie.
0
Vidal chociaż na ławce siedzi :D
9
Wiesz że żarty muszą śmieszyć? Nawet prowadzący go zpiał :D
2
Czy nurkuję w ogóle lepiej się spytaj.
0
Po co nam grubas?
55
Ale się wkurzyłem oglądając Milionerów. Jakieś tam pytanie. I jedną z odpowiedzi jest Messi. A typ "Messi nurkuję ale w polu karnym". Bez komentarza dla takich deb*li.
0
Jak wygrałeś 8 meczy z rzędu to logiczne że będziesz dostawał lepszych graczy. Ot taka ciekawostka.
0
Ależ soczyście uderzył.
0
Guedes poważniejsza kontuzja. Fatalnie to wyglądało.
0
Poda ktoś linka na priv do meczu? Bardzo bym prosił.
0
Wydaję mi się czy Valencia wyszła na nas lekko rezerwowym składem?
2
Suarez z Arturem chyba mają dobry kontakt. Najpierw założył mu siatkę na treningu i wstawił to na insta, a teraz to zdjęcie.
0
Na jakim kanale Real?
0
Barca teraz na Eleven? Nie miał być co drugi mecz na canał sport?
0
Ta asysta akurat przypadkowa ale fakt Cou jest kotem.
0
Coutinho jak nie Ty.
0
Wow Roberto jednak kontuzja. Brawo komentatorzy.
1
Zamyka usta.
23
Komentatorzy widzę fachowcy. Zastanawiają się czemu Roberto nie został powołany.
1
Ajajaj no szkoda Socjo tej bramki Romy no ale co zrobić :/ Raz się przegrywa raz się przegrywa :D
0
Stoch bezapelacyjnie wygra tą nagrodę. Ten gość zniszczył w tym roku konkurencję. Walka o drugie miejsce może być ciekawa.
0
Szalpuk wczoraj taki rozgadany, a dzisiaj mówi że nie jest wielkim mówcą. Chyba dużo wczoraj było pite.
4
Sam się wzruszyłem kiedy kamery pokazują ile ludzi przyjechało na lotnisko Chopina, kiedy pokazują starsze osoby które czekają od 12 żeby przywitać naszych siatkarzy. Chapeau bas.
1
Kredon mnie wyprzedził widzę :D
0
Jakub Kochanowski mega talent. Będą z niego ludzie. Kawał dobrej roboty zrobił na tych mistrzostwach.