kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W końcu Gundogan odpocznie
0
Trzeba przyznać że świetny występ Lato przeciwko Yamalowi
0
Gundo bramkarz już rozgrzany. Rozgrzałeś go przy karnym
0
Cancelo przedryblował przeciwnika i siebie
0
Brawo Fermin. Ważne są dla niego te pierwsze dobre kontakty z piłką po ostatnim słabszym meczu
0
Najlepszy dla bramkarza strzał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
No to GSW ma kłopoty
Boli od samego patrzenia
Pewnie z miesiąc przerwy Stepha podobnie jak u Frenkiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Benz Nawet Roberto z Alonso bym za niego nie oddał
0
@Kidd akurat ogłoszenie transferu Lewego było mocno hypowone. Już bardziej lepszy od pożegnania Messiego
1
@Czajka90 tak
..
1
@sonek tak, wszystkie najważniejsze więzadła poszły
22
Diakhaby zerwał 4/5 więzadeł i duże prawdopodobieństwo że już nigdy nie wróci do piłki. To jest jakiś koszmar. Kto by pomyślał że takie niefortunne starcie skończy się tak tragicznie.
0
@michal26 Nie wiem czy ktoś da za niego 80 milionów
0
Instagram też nie działa?
0
@Pedri16Future jak ją uderzył byłem pewny że to wpadnie
12
Jeszcze niedawno mieliśmy 3 talenty z którymi wiązaliśmy ogromne nadzieję, które miały stanowić o sile Barcelony na lata a zaraz może się okazać, że kariery każdego z nich wyhamują kontuzję. Fati już praktycznie nie do odbudowania, teraz z Pedrim wygląda to równie fatalnie, a nasza 3 perła doznała jednej z najpoważniejszych kontuzji, po której sportowcy mają ciężko z powrotem do swojej najlepszej formy. Nie napawa to wszystko optymizmem.
1
@LaLigaPD Pedriego to już pewnie do końca sezonu nie zobaczymy
7
Xg 0,33 (Bilbao) i 0,73 (Barcelony) mówi wszystko o poziomie tego widowiska. Partidazo dzisiaj na San Mames
0
Cancelo dzisiaj świetny w obronie
1
Słabiutka zmiana Fermina. Może znowu wędkę dostać i za niego wejdzie Felix
1
Włączyłem na chwilę mecz GSW z Bostonem jak było 21-21. Teraz patrzę i jest 24-53 dla Bostonu. Ależ miazga
5
Nie będzie już nic z tego chłopaka. Od dwóch lat stoi w miejscu głównie przez notoryczne kontuzje, jak gra to też za dużo nie wnosi, boiskowa inteligentność to nie wszystko. Trzeba się zastanowić co dalej z Pedrim.
1
Sprzedać i zapomnieć
0
Co tak naprawdę się z Diakhabym stało? Złamana noga?
0
@Murazor nie no mordo ale od madryciaków to mnie nie wyzywaj, nie ma większej obrazy
0
@tbas Ferran wtedy dotykał piłki, dwie inne sytuację
2
Gdyby terminarz był na korzyść Barcelony, a nie Realu to jeszcze bym miał nadzieję
0
Sędzia już zakończył mecz jak Fran był obrócony tyłem do pola karnego