0

W końcu Gundogan odpocznie

0

Trzeba przyznać że świetny występ Lato przeciwko Yamalowi

0

Gundo bramkarz już rozgrzany. Rozgrzałeś go przy karnym

0

Cancelo przedryblował przeciwnika i siebie

0

Brawo Fermin. Ważne są dla niego te pierwsze dobre kontakty z piłką po ostatnim słabszym meczu

0

Najlepszy dla bramkarza strzał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4


No to GSW ma kłopoty
Boli od samego patrzenia
Pewnie z miesiąc przerwy Stepha podobnie jak u Frenkiego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Benz Nawet Roberto z Alonso bym za niego nie oddał

0

@Kidd akurat ogłoszenie transferu Lewego było mocno hypowone. Już bardziej lepszy od pożegnania Messiego

1

@Czajka90 tak
..

1

@sonek tak, wszystkie najważniejsze więzadła poszły

22

Diakhaby zerwał 4/5 więzadeł i duże prawdopodobieństwo że już nigdy nie wróci do piłki. To jest jakiś koszmar. Kto by pomyślał że takie niefortunne starcie skończy się tak tragicznie.

0

@michal26 Nie wiem czy ktoś da za niego 80 milionów

0

Instagram też nie działa?

0

@Pedri16Future jak ją uderzył byłem pewny że to wpadnie

12

Jeszcze niedawno mieliśmy 3 talenty z którymi wiązaliśmy ogromne nadzieję, które miały stanowić o sile Barcelony na lata a zaraz może się okazać, że kariery każdego z nich wyhamują kontuzję. Fati już praktycznie nie do odbudowania, teraz z Pedrim wygląda to równie fatalnie, a nasza 3 perła doznała jednej z najpoważniejszych kontuzji, po której sportowcy mają ciężko z powrotem do swojej najlepszej formy. Nie napawa to wszystko optymizmem.

1

@LaLigaPD Pedriego to już pewnie do końca sezonu nie zobaczymy

7

Xg 0,33 (Bilbao) i 0,73 (Barcelony) mówi wszystko o poziomie tego widowiska. Partidazo dzisiaj na San Mames

0

Cancelo dzisiaj świetny w obronie

1

Słabiutka zmiana Fermina. Może znowu wędkę dostać i za niego wejdzie Felix

1

Włączyłem na chwilę mecz GSW z Bostonem jak było 21-21. Teraz patrzę i jest 24-53 dla Bostonu. Ależ miazga

5

Nie będzie już nic z tego chłopaka. Od dwóch lat stoi w miejscu głównie przez notoryczne kontuzje, jak gra to też za dużo nie wnosi, boiskowa inteligentność to nie wszystko. Trzeba się zastanowić co dalej z Pedrim.

1

Sprzedać i zapomnieć

0

Co tak naprawdę się z Diakhabym stało? Złamana noga?

0

@Murazor nie no mordo ale od madryciaków to mnie nie wyzywaj, nie ma większej obrazy

0

@tbas Ferran wtedy dotykał piłki, dwie inne sytuację

2

Gdyby terminarz był na korzyść Barcelony, a nie Realu to jeszcze bym miał nadzieję

0

Sędzia już zakończył mecz jak Fran był obrócony tyłem do pola karnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?