kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak sobie teraz myślę ze ściągnięcie Pedriego zamiast Jamala i przesunięcie Raphinhi do środka faktycznie mogło byc lepszym wyborem. No ale teraz to tylko gdybanie.
1
Klay 0/9 w najważniejszym meczu sezonu. Golden są o krok od zakończenia sezonu. Przegrywają na 6 minut przed końcem meczu z Kings 84-99
33
Ci co sprzedają Araujo po tym meczu to razem z Kowalem powinni udać się do psychiatryka. Gość jest stoperem na lata, od którego powinniśmy zaczynać układanie obrony. To że dzisiaj popełnił fatalny błąd nie oznacza że będziemy go do Monachium na taczkach zawozić. Sprzedać to trzeba De Jonga bo gość po raz kolejny zawodzi w ważnych meczach i znajdzie się kogoś na jego miejsce w przeciwieństwie do Urusa którego nie da się zastąpić nikim w tej chwili.
38
Bardzo szkoda mi Raphinhy. Zostawił kawał serducha na boisku i był naszym najlepszym zawodnikiem tego dwumeczu. Wiele można mu zarzucić, ale waleczności nigdy mu nie można odmówić. Powinien zostać. Takich ludzi w Barcelonie potrzebujemy.
0
@MesQueUnClub96 to akurat nie on tylko widz
3
Nowe pożegnanie kibiców Barcelony
"Naraujoo" :D
Usłyszane na live Footrolla
2
W końcu czuję dumę po odpadnięcie z LM. Zrobiliśmy wszystko co się dało grając w 10. Brawo drużyna. Visca el Barca
8
Wichniar daje wyżej Marquinhosa niż Araujo. Nie no, chciałem włączyć sobie jakieś inne studio przed meczem aniżeli te Polsatu, ale chyba na Kanale Sportowym niewiele lepiej
0
Skład PSG najmocniejszy z możliwych, zresztą nasz skład też. Ależ szykuje się partidazo
0
Oj to kibice Realu się zesrają za tego Viniciusa. No ale dla mnie też przegięcie
7
Jest atmosferka
1
@aspr1me strój odpowiedni na pożegnanie Mbappe z PSG w rozgrywkach LM
0
Wróciłem z pracy i teraz tylko znaleźć sobie zajęcie żeby szybciej zleciało do meczu. Dawno się tak nie jarałem meczem Barcelony, ostatni raz chyba takie emocje były przed rewanżem z Liverpoolem, oby dzisiaj nie skończyło się tak samo jak wtedy. Odpalam sobie w głośniczkach "Un Dia de Partit" i nastrajamy się. Forca Barca
0
@Amidamaru Jak on nawet nie jest w TOP 3 Anglików na ten moment
1
Co za karny. Nie widziałem nigdy wcześniej czegoś takiego.
0
Mimo że byłem jednym z największych kibiców Dembele na tej stronie, broniłem go, chwaliłem, wierzyłem w niego to mam nadzieję, że jutro Monjuic nie zapomni o tym z jakim klubem Francuz "marzył" wygrać Ligę Mistrzów po czym po dwóch miesiącach się na niego wypiął. Oby jutro kibice potraktowali "kapitana" bez taryfy ulgowej i zgotowali mu powitanie na jakie zasłużył.
0
Gdybyśmy mogli kupić tylko jednego z nich Wirtz lub Nico. Kogo byście wybrali?
1
@ranger3120 dawno byly
1
@Greenalley Nie mamy dwóch Gundoganow
0
Cavs robią wszystko żeby tego meczu z Hornets nie wygrać i wpaść na Indianę w pierwszej rundzie a nie na Miami czy Phile
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie ma szans zamykam
0
@LM10GOAT Ja jednak obstawiam że Fermin zagra zamiast Pedriego
0
Będzie eskalacja
0
@szkudi7 jutro dopiero się zacznie ruch na stacjach
0
To benzyna zaraz po 8 złotych. Polecam zatankować samochody.
2
Iran rozpoczyna atak na Izrael. Cały twitter już o tym trąbi. Drony lecą w kierunku Izraela.
4
Ale fajne położenie stadionu Cadizu, piękny widok na morze
0
@draxidox dla mnie starcie z Zawiszą w 5 lidze przy pełnych trybunach było jednym z najlepszych wspomnień zabawy z piłką.
0
@Encore Suns to zagrali głównie dla siebie bo wciąż liczą na 6 seed