kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale co Hołownia był wychwalany i ile pochwał dostał po miesiącu urzędowania to nikt mu nie odbierze.
0
@Crashynski Anglia
Portugalia
Dovbyk
Ukraina
Nie
2
@Kgorecki2500 Najwiekszy patriota w parlamencie to głosują
3
@fart Mi to się w ogóle tatuaże u dziewczyn nie podobają, nie dodaje im to atrakcyjności, wręcz przeciwnie
0
Ale Braun będzie jechał z Urszulą.
0
@Nazio_87 a co zrobił Braun co Ci się nie podoba?
5
A niech wchodzą emigranci do Polski. Jak ludzie głosują na partię która jest tego zwolennikiem to niech wpuszczają ich w dużych ilościach. Może wtedy się ludziom otworzą oczy. Cieszy 3 miejsce konfederacji.
3
Dawać tą Francję już
2
@MesQueUnClub96 odnowieniem kontuzji można nazwać uraz w innym miejscu? Pierwsze słyszę, no ale może się nie znam
Biodra raczej w dłoni nie ma
2
Na tą chwilę bez szału ten mecz. Liczyłem na coś wiecej
1
A to ciekawe
Pierwszy mecz Neymara w barwach Barcelony w Gdańsku
Debiut Mpabbe w Realu prawdopodobnie w Warszawie
Gdzie będzie debiut Haalanda w koszulce Barcelony? Wrocław?
0
Pewnie duża różnica minut ale i tak przepaść
Najlepsze jest to że Neymar nigdy nie był nawet blisko ZP, a Vinicius jest na dzisiaj głównym kandydatem i pewnie ją zgarnie
Niesamowite jak Neymar zaprzepaścił swój potencjał..
0
@escarabajo ja będę w Chorzowie
1
@Chucky na wszystkich z kodem "donald marzy"
0
@tristan87 Wolskiego też brakuje, na mundialu komentował
1
@tristan87 dobrze ktoś skomentował "Grigor chce być uprzejmy, ale pewnie sobie pomyślał "wtf men"
0
Djokovic grał do 3? :D
0
@MesQueUnClub96 dlaczego nie Garrosie?
0
@Dosq to mogli razem podnieść
1
Ale ze Kroosowi nie dał podnieść Pucharu
1
No paru ściągnęło medal z BVB w tym chyba Reus
2
To Maatsen wybijał tą piłkę na rzut rożny po strzale Valverde w kartofle po którym padł pierwszy gol dla Realu?
3
Byliśmy lepsi w obu meczach ze zwycięzcą LM . Xavi pewnie szczęśliwy
0
Przed momentem powiedziałem że te różne Real ma groźne
19
Camavinga może się drzeć i denerwować na sędziego?
2
Oczekiwane bramki (xG)
BVB 1.44
Real 0.09
8
Hummels to jest profesor. Naprawia każdy błąd Ryersona, który poziomem odstaje od tego meczu.
1
Ależ trafnie o Dembele
0
Real is in trouble
0
Sabitzer do Viniego "Coś z główką masz"
Nic dodać nic ująć