kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle ohh o wiele lepiej..
1
Panie Turek kończ Pan ten mecz
0
Czyli jesteśmy pierwszą drużyną która definitywnie odpada z turnieju?
0
@Kgorecki2500 trzeci karny już na tym euro
1
Dziwne że Danso dopiero z ławki. Kapitalnie zagrał z Francją
1
Paris problemy ze zdrowiem
0
Jedziemy z nimi. Do boju Polacy
0
Hymn Austrii kojarzy mi się tylko ze skokami
0
Dobre mam wspomnienia związane z tym stadionem. Oby tak pozostało po tym meczu
0
Kurcze chciałbym być na takim meczu tam w Berlinie. Jak ci ludzie dostali te bilety jak po 5 minutach już wszystkie wyprzedane były
0
@montiel Paredes w 1 składzie?
0
Jakie dla Was top 3 Hiszpanów w dzisiejszym meczu?
Według mnie:
1.Nico
2.Cucurella
3.Rodri
2
Przydałby się taki Fermin w kadrze Hiszpanii żeby wejść na ostatnie minuty i prezentować poziom podobny do pierwszej jedenanstki...
a nie, czekaj...
0
Zmiennicy Hiszpanii w obu meczach tragedia
0
Di Lorenzo chyba już sobie nie pogra na tych mistrzostwach. Katastrofalny występ
0
Asysta Moraty hit
1
"Jak tak dalej pójdzie to Włosi piłce po meczu będą mogli się przyjrzeć"
Laskowski w formie
4
Ryerson był gruzowany przez Viniciusa w finale LM. Ale co dzisiaj robi Nico z Di Lorenzo podchodzi pod gwałt.
0
Ależ Cucurella i Nico grają partidazo
1
Zaśpiewałem wszystkie zwrotki hymnu Hiszpanii
0
Ajj ciary ten hymn Italii
1
@Kgorecki2500 Mocno ale jakże trafnie
0
@abram3k pingpong?
1
Bah ależ to zmarnował
0
@NeroTFP1 Jak to wygląda u Cristiano?
0
Dla mnie Francja z Holandią to największy hit
24
@Deviler a dla mnie właśnie to Euro ma ten klimat którego brakowało wielkiemu turniejowi od Euro 2016. Kapitalnie ogląda się ten turniej, kibice, atmosfera na trybunach, poziom piłkarski wszystko się zgadza.
4
@szymek029 chętnie odpowiedziałbym Ci na to pytanie ale nigdy nie grałem w piłkę
0
@Messibestplayerintheworld Kontrowersyjna decyzja
0
Dopisałbym jeszcze w tytule artykułu
Niemcy ogrywają Węgry po świetnym meczu Gundogana... i wybitnym spotkaniu Kroosa