kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego 15 minuta dopiero?
3
Największe pozytywne zaskoczenie Euro
Dla mnie Marc Cucurella
Wisienką na torcie jest asysta przy decydującym golu
Genialny turniej
1
@macio_944 Lamine nie przejdzie do Bilbao
0
Ta Shakira ma grać w przerwie bo nie wiem czy nie ustawiać budzika dopiero na drugą połowę?
7
Gavi dzisiaj
2
@Herato CR jest rekordzistą asyst na Euro więc coś nie pyklo
0
Trzeba oddać też Letexier że świetnie poprowadził te zawody
0
Rodri najlepszy zawodnik turnieju
0
Aj ten Gavi nie gra już 8 miesięcy i Pan Dariusz zapomniał jak wygląda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Yamal uderzył nagorzej jak mógł
0
Nie no Yamal musi to strzelic
0
@Azi no nie wiem spytaj ekspertów na La Bambie
0
Jak tam Yamal juz zszedł w przerwie?
Pierwszy do zmiany podobno był
0
Alcaraz juz był pod prysznicem. Pytanie kiedy z niego wróci
0
Można wyłączyć.
1
@Arden oby tam poszedł
2
Gavi już w Berlinie
0
Księżna TOP!
1
@Popitek12 Pipo Inzaghi i Kaka potem dopiero Messi i Iniesta
0
Gavi będzie a Balde nie pojechal?
0
Balde też powinien być
0
@Arden skąd on strzela?
4
Gdzie Griezmann?
0
Kiedy tu spać dzisiaj. O 21 do 24 Euro, od 2 do 4 być moze ostatni mecz Leo na takim poziomie, a o 6 trzeba wstać do pracy
0
@Arden i dlatego Yamal do kamery po meczu powtarzał "Mów teraz!"?
0
@Arden jak Rabiot wbijał szpileczkę to nie była fajna
1
@Dominiczek1704 Kounde najlepiej gra na PO a Araujo to środkowy obrońca
1
"Życzenia urodzinowe dla Nico Williamsa? Zamierzamy świętować urodziny Nico, idąc z nim na spacer po południu, aby był spokojny, a jeśli wygramy EURO, to kiedy dotrzemy do Madrytu, dam mu prezent. Pewną koszulkę? Tak, dam mu jakąś koszuleczkę [śmiech]" - Yamal
Oby to była koszuleczka Barcelony
3
Yamal wręczy Nico koszuleczkę Barcelony na urodziny