0

Nico z nowym numerem. Nie no ludzie nie łudźmy się. Gdyby odszedł to byłaby jeszcze wieksza szopka niż transfer Dembele do PSG po tym jak miesiąc wcześniej mówił że marzy wygrać LM z Barceloną.

42

Jeśli Nico nie przyjdzie tylko z powodu tego że wydaliśmy kasę na Olmo to Laporta razem z Deco powinni zostać wywiezieni na taczkach z Barcelony

1

0

Dalej zbieram szczękę z podłogi po tym co zrobił Curry

0

@Colon zobacz ostatnia trójkę i odpowiedz mi czy próbowali blokować

8

Nie no ta ostatnia trójka Curry'ego to jest przesada

1

Messi koszykówki

1

@Rewolucja123 szanujmy się

0

18-20 w potencjalnie ostatnim secie na przegraną. Fornal to jest twoja chwila

0

@LukaszFan z USA też tak pisałeś przy 1-2 i 8-12?

2

Nadszedł dzień dzisiejszy to już dzisiaj najważniejszy mecz reprezentacji Polski w jakiejkolwiek rywalizacji drużynowej w XXI wieku

0

@mkord a Olmo to jakiś wirtuoz jeśli chodzi o rozgrywanie?

7

Co tu taki nastrój jakby Hiszpania zdobyła złoto igrzysk olimpijskich w piłce nożnej a jej najlepszym zawodnikiem był zawodnik Barcelony nie jaki Fermin Lopez?

0

@Pablozeusz co więcej zmiennika dla Fermina do drugiego składu bo pierwszym wyborem na 10 jest Pedri

0

@Faro Fermin nie zasuwa w pressingu?

0

@AlwaysBlaugrana no rośnie nam rośnie dlatego sprowadzamy Olmo

0

Co ta turniej Fermina

21

To pograne Fermin

5

Jakisz geniusz ustalał ten kalendarz. Sztafeta 400 metrów kobiet tego samego dnia co finał na 400 metrów.

0

Byla już rozpiska na dzisiejszy dzień?

0

@Sapos93 co za presja? Chłop praktycznie przez cały mecz ciągnął USA za uszy, wyszli na prowadzenie w meczu który był już praktycznie przegrany głównie właśnie dzięki niemu. On już był bohaterem tego meczu nawet gdyby nie trafił tego rzutu. Dodajmy też że Curry to jeden z najlepiej wykonujących rzuty wolne w NBA i rzucał masę osobistych w takich ważnych momentach. Dla niego to była zabawa, dla niego koszykówka jest zabawą. Dla mnie to jest Messi koszykowki i dzisiaj szefito to potwierdził.

0

Na którym kanale leci ten mecz Amerykanów z Serbia?

1

Mamy rekord świata na 400 metrów przez płotki Amerykanki

2


Co za kwarta szefito

0

Jeśli to prawda to XD

0

Jak można pasc ofiarą oszustwa kiedy sam zawodnik wypowiada takie słowa? Zmusili go zeby tak powiedział czy o co chodzi?

0

@Ostatnikrwawygang Paulino jest nie do pokonania

0

Jakieś szanse medalowe dzisiaj są?

0

Russel z Andersonem co graja meczycho

0

Dlaczego akurat na Shoiego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?