kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nico z nowym numerem. Nie no ludzie nie łudźmy się. Gdyby odszedł to byłaby jeszcze wieksza szopka niż transfer Dembele do PSG po tym jak miesiąc wcześniej mówił że marzy wygrać LM z Barceloną.
42
Jeśli Nico nie przyjdzie tylko z powodu tego że wydaliśmy kasę na Olmo to Laporta razem z Deco powinni zostać wywiezieni na taczkach z Barcelony
1
0
Dalej zbieram szczękę z podłogi po tym co zrobił Curry
0
@Colon zobacz ostatnia trójkę i odpowiedz mi czy próbowali blokować
8
Nie no ta ostatnia trójka Curry'ego to jest przesada
1
Messi koszykówki
1
@Rewolucja123 szanujmy się
0
18-20 w potencjalnie ostatnim secie na przegraną. Fornal to jest twoja chwila
0
@LukaszFan z USA też tak pisałeś przy 1-2 i 8-12?
2
Nadszedł dzień dzisiejszy to już dzisiaj najważniejszy mecz reprezentacji Polski w jakiejkolwiek rywalizacji drużynowej w XXI wieku
0
@mkord a Olmo to jakiś wirtuoz jeśli chodzi o rozgrywanie?
7
Co tu taki nastrój jakby Hiszpania zdobyła złoto igrzysk olimpijskich w piłce nożnej a jej najlepszym zawodnikiem był zawodnik Barcelony nie jaki Fermin Lopez?
0
@Pablozeusz co więcej zmiennika dla Fermina do drugiego składu bo pierwszym wyborem na 10 jest Pedri
0
@Faro Fermin nie zasuwa w pressingu?
0
@AlwaysBlaugrana no rośnie nam rośnie dlatego sprowadzamy Olmo
0
Co ta turniej Fermina
21
To pograne Fermin
5
Jakisz geniusz ustalał ten kalendarz. Sztafeta 400 metrów kobiet tego samego dnia co finał na 400 metrów.
0
Byla już rozpiska na dzisiejszy dzień?
0
@Sapos93 co za presja? Chłop praktycznie przez cały mecz ciągnął USA za uszy, wyszli na prowadzenie w meczu który był już praktycznie przegrany głównie właśnie dzięki niemu. On już był bohaterem tego meczu nawet gdyby nie trafił tego rzutu. Dodajmy też że Curry to jeden z najlepiej wykonujących rzuty wolne w NBA i rzucał masę osobistych w takich ważnych momentach. Dla niego to była zabawa, dla niego koszykówka jest zabawą. Dla mnie to jest Messi koszykowki i dzisiaj szefito to potwierdził.
0
Na którym kanale leci ten mecz Amerykanów z Serbia?
1
Mamy rekord świata na 400 metrów przez płotki Amerykanki
2
Co za kwarta szefito
0
Jeśli to prawda to XD
0
Jak można pasc ofiarą oszustwa kiedy sam zawodnik wypowiada takie słowa? Zmusili go zeby tak powiedział czy o co chodzi?
0
@Ostatnikrwawygang Paulino jest nie do pokonania
0
Jakieś szanse medalowe dzisiaj są?
0
Russel z Andersonem co graja meczycho
0
Dlaczego akurat na Shoiego?