0

@blakkudium myśli tak samo jak my

0

@messi33 jak z tego składu przez jakiś okres wszyscy będą zdrowi to będzie cud

1

Ale sędziowanie w meczu Espanyolu z Sociedad

1

No dobra czyli Olmo wyrósł kolejny konkurent Rapha- Pedri- Fermin i dopiero Olmo za 60 milionów.

5

@kanver_ nie no nie przesadzajmy, do 60 minuty to był bardzo przeciętny występ Balde

6

Pewnie 10 bramek 10 asyst

10


Kounde? Top

6

@blakkudium Flick: "Widzimy się za tydzień na treningu w Barcelonie"?
Nico: "Jasne"

6

Jeszcze tylko tak 36 razy. Odliczamy

4

@Who_you_mam do tego jeszcze Gavi i cały klub dla nas

0

@kemyt1995 napisałeś to tak jakby tylko dzisiaj był top

6

Fati jaki zainteresowany meczem

2

Też usłyszeliście "Madrid cabron"?

7

Ale Rapha to zepsuł

10

Ale Kounde to jest szef

2

Dawać już Fermina

2

Gdzie tam był faul?

0

Rekin mi dzisiaj pływa po tym boisku

0

@MesQueUnClub_87 za słabe to muśnięcie na samobója

0

Patrząc na grę Nico w tym meczu jeszcze większy żal że nie dołączył do nas tego lata

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie chce zapeszać ale Ferran na razie pozytywny występ

7

To Deco z Laporta gwiżdżą na Nico czy kto?

0

Fabian Ruiz już by miał z tego dośrodkowania gola a nasi jak zwykle śpią

2

A ten już kuca XD

1

Rekin co mi się uaktywnił

0

Gwizdy na Nico?

0

Dziwne że nie ma Casado po świetnym meczu z Valencia

1

@Derean dobrze że jest Fermin

0

@Mroziu w Superpucharze Niemiec też strzelili w końcówce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?