0

Jak wyglądał Balde?

2

@MasterKrzych Kasia Wasick jeszcze

4

@Arden tego że Messi kiedyś przywdziewał numer 15 na koszulce to nie wiedziałem

0

Gospodarze okradzeni. Kto by pomyślał

0

Dobry ten Fermin. Może kupimy go zamiast Olmo przecież to ta sama pozycja, a nie czekaj...

2

Zaraz ten Fermin po przyjściu Olmo będzie 3 opcją. Dokąd my zmierzamy? Mamy w klubie grajka który może stać się naszym Fodenem to my sprowadzamy na jego pozycje gościa za 60 baniek który zagrał raptem kilka dobrych spotkań w sezonie.

0

@Encore sensacja na miarę braku złota dla Duplantisa o tyczce

1

Komentarz usunięty

2

Takiej szansy na złoto w tenisie na igrzyskach juz nie będzie

0

Po drugiej stronie jest dzisiaj mur chiński
Wszystko wraca

0

@konrad1661 nie no o 3 miejsce to w cuglach wygra bez presji już

0

Nie ma to jak kupować gościa za 60 milionów który zagrał w sezonie jeden dobry mecz, pół sezonu przeleżał w szpitalu, a na Euro gdyby nie Kroos to byłby zmiennikiem Pedriego i wchodziłby na ostatnie 20 minut.

0

Jestem załamany tym jak działa ten klub. Jeśli Flick go chce to też kamyczem do jego ogródka. Po co nam ten transfer?

0

@Rupert_Haubica patrząc na jego historie kontuzji to niekoniecznie

5

Nie da się wygrać meczu kiedy twój atakujący ma 18% w ataku

0

Dobra czekam do 1:40 i idę spać

0

Mecz ponoć ma być opóźniony

4

Eurosport nie może na szybko przetransferować Babiarza do swojej stacji? Lekkoatletyka bez komentarza Przemka na igrzyskach straci swój urok

9

Brawo Lipsk. Oby tak zostało

1

@Yamal_Williams to w szpitalach są jakieś skrzydła?

0

@SawneyBean jak piszesz ze zrobił tyle złego to napisz chociaż 10 tego co zrobili źle bo chce mieć argumenty jak dyskutuje z kaczorami

1

Durant jak za najlepszych czasów
Co za mecz KD
21 punktów
8/8 z gry 5/5 za trzy
A to tylko pierwsza połowa

0

Durant on fire dzisiaj
7/7 z gry 5/5 za trzy
19 punktów

0

@DonAndrzejos już przeprosil

1

Tomorrowland dzisiaj daje rade
Transmisja na YT

0

Sudan Południowy prowadzi do przerwy 58-44 w meczu towarzyskim z naszpikowanymi gwiazdami USA w kosza

0

Dlaczego Leon jest tak oszczędzany? Przecież on w ogóle nie gra

0

@kaamil1910 nawet po tym filmiku widać że to już nie ten Fati co kiedyś, ociężale ruchy, strzały też jakieś koślawe

4

Ale to będzie dramat jak on przyjdzie. Rezygnujemy z Kimmicha, a staramy się o Olmo który jest nam kompletnie niepotrzebny.

0

@Slot Ja tylko przypomnę że w wieku 24 lat Morata odchodził do Chelsea za 80 milionów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?