0

Jakieś szanse medalowe dzisiaj są?

0

Russel z Andersonem co graja meczycho

0

Dlaczego akurat na Shoiego?

0

Kibice ubrani w niemieckie koszulki trzymający polski szalik i krzyczacy "Polska Polska" Czy to Doniu był?

0

@FCB24 hahaha nic dodać nic ująć

0

W końcu as i to kogo. Super rezerwowy Bołądź

0

Amerykanie mieli jakieś zle przyjęcie w dzisiejszym meczu?

0

Shoji jest niesamowity

2

W koncu jest 1:1. Mam nadzieję że kupimy jakiegoś ofensywnego pomocnika bo mamy mocny deficyt na tej pozycji. Kogo byście chcieli?

0

Do zwolenników transferu Olmo jeśli w ogóle są tu tacy. Co z Ferminem?

0

@JaroCoach nic nie pozamyka bo po prostu pewnego poziomu nie przeskoczy

0

@szymonekk w którym meczu poza meczem z Niemcami zagrał dobry mecz? I to że biegał i walczył i presował tak jak jarał się Podolinski mnie nie przekonuje

1


Komentarz Tomka na temat pranku Stanowskiego. Mnie przekonał a Was?

0

Może jak już tak idziemy w niepotrzebne transfery to może byśmy pomyśleli nad transferem jakiegoś klasowego bramkarza za ponad 50 milionów. Myślę że Maingnan jako zmiennik Ter Stegena by się sprawdził. Co myślicie?

0

Jak myślicie kto jest bardziej zadowolony z tego transferu Fermin czy Pedri?

0

@Jakchcesz współczuję

0

@ProMILs to była ironia akurat. Nie ma słów na Deco i Laporte

0

Może gdyby Fermin strzelił po dwie bramki więcej w każdym meczu to nasz zarząd poszedłby po rozum do głowy.

0

Jestem tylko ciekawy czy Flick go chciał. Bo jeśli tak to pierwsza niezrozumiała decyzje Niemca już znamy

4

@novy1899 ja Cię nie przekonam ale znam kolegę który też Cię nie przekona

0

@ShawnC jak on ma grać w pierwszym składzie to cała Europa pewnie drży przed wielką Barcelona. Idziemy po wszystko w tym sezonie.

0

Dawno nie byłem tak sceptycznie nastawiony do jakiegoś transferu jak do transferu Olmo. Już z Douglasem wiązałem większe nadzieję niż z tym transferem Olmo. Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto. Brawo Laporta. Brawo Deco.

5

Nie wiem czy się śmiać czy płakać po tym here we go? Fermin uciekaj stąd gdzie pieprz rośnie bo tutaj z tym zarządem na rozwój nie masz szans.

0

@Sandman21 tylko Olmo będzie grać

1

Stronka Barcelony na instagramie ani słowa o igrzyskach i Ferminie. Słabo, gdyby Yamal grał tak jak Fermin na igrzyskach co drugi post pewnie byłby o nim.

3

Zrobił to. On jest po prostu nie z tej planety. Stadion w Paryżu odleciał. Armannd Duplantis proszę państwa 6,25 - nowy rekord świata

0

Matko ile on ma jeszcze zapasu. Niemożliwy jest

0

@D10SLEO dokładnie, on zacznie skakać jak reszta zawodników będzie już pod prysznicem

1

@TankerHunter tylko i wyłącznie silownia - mi pomogło

1

@tom9001 wspinaczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?