kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakieś szanse medalowe dzisiaj są?
0
Russel z Andersonem co graja meczycho
0
Dlaczego akurat na Shoiego?
0
Kibice ubrani w niemieckie koszulki trzymający polski szalik i krzyczacy "Polska Polska" Czy to Doniu był?
0
@FCB24 hahaha nic dodać nic ująć
0
W końcu as i to kogo. Super rezerwowy Bołądź
0
Amerykanie mieli jakieś zle przyjęcie w dzisiejszym meczu?
0
Shoji jest niesamowity
2
W koncu jest 1:1. Mam nadzieję że kupimy jakiegoś ofensywnego pomocnika bo mamy mocny deficyt na tej pozycji. Kogo byście chcieli?
0
Do zwolenników transferu Olmo jeśli w ogóle są tu tacy. Co z Ferminem?
0
@JaroCoach nic nie pozamyka bo po prostu pewnego poziomu nie przeskoczy
0
@szymonekk w którym meczu poza meczem z Niemcami zagrał dobry mecz? I to że biegał i walczył i presował tak jak jarał się Podolinski mnie nie przekonuje
1
Komentarz Tomka na temat pranku Stanowskiego. Mnie przekonał a Was?
0
Może jak już tak idziemy w niepotrzebne transfery to może byśmy pomyśleli nad transferem jakiegoś klasowego bramkarza za ponad 50 milionów. Myślę że Maingnan jako zmiennik Ter Stegena by się sprawdził. Co myślicie?
0
Jak myślicie kto jest bardziej zadowolony z tego transferu Fermin czy Pedri?
0
@Jakchcesz współczuję
0
@ProMILs to była ironia akurat. Nie ma słów na Deco i Laporte
0
Może gdyby Fermin strzelił po dwie bramki więcej w każdym meczu to nasz zarząd poszedłby po rozum do głowy.
0
Jestem tylko ciekawy czy Flick go chciał. Bo jeśli tak to pierwsza niezrozumiała decyzje Niemca już znamy
4
@novy1899 ja Cię nie przekonam ale znam kolegę który też Cię nie przekona
0
@ShawnC jak on ma grać w pierwszym składzie to cała Europa pewnie drży przed wielką Barcelona. Idziemy po wszystko w tym sezonie.
0
Dawno nie byłem tak sceptycznie nastawiony do jakiegoś transferu jak do transferu Olmo. Już z Douglasem wiązałem większe nadzieję niż z tym transferem Olmo. Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto. Brawo Laporta. Brawo Deco.
5
Nie wiem czy się śmiać czy płakać po tym here we go? Fermin uciekaj stąd gdzie pieprz rośnie bo tutaj z tym zarządem na rozwój nie masz szans.
0
@Sandman21 tylko Olmo będzie grać
1
Stronka Barcelony na instagramie ani słowa o igrzyskach i Ferminie. Słabo, gdyby Yamal grał tak jak Fermin na igrzyskach co drugi post pewnie byłby o nim.
3
Zrobił to. On jest po prostu nie z tej planety. Stadion w Paryżu odleciał. Armannd Duplantis proszę państwa 6,25 - nowy rekord świata
0
Matko ile on ma jeszcze zapasu. Niemożliwy jest
0
@D10SLEO dokładnie, on zacznie skakać jak reszta zawodników będzie już pod prysznicem
1
@TankerHunter tylko i wyłącznie silownia - mi pomogło
1
@tom9001 wspinaczka