kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ledwie się sezon zaczal a Leverkusen już z dwoma gola w końcówkach oh shit.. here we go again
17
Najlepszy napastnik którego miałem okazję oglądać
3
A pod postem z informacją o odejścia Gundo można znaleźć tylko takie komentarze: "Deco, Laporta out"
9
Ładna grafika i ten Pep jakby witał syna marnotrawnego
1
@Pnog37 a myślisz że Chiesa będzie miał więcej?
0
@kuz jesteśmy umoczeni po uszy w takim głównie ze Neymar wleciałby tu aż miło
1
@tbas ciężko żeby nie dał bo zaraz nie będzie miał kim grać
0
Kolejny dzień okienka transferowego. Kolejny dzień niepewności. Kolejny dzień syfu w Barcelonie. Jak myślicie na co dzisiaj wpadną szwagry? Może tak byśmy wypchnęli Kounde do PSG?
1
@fart pomału już wprowadza zawodników rezerw
0
@Arcybiskup nie ale jego żona może być najładniejszą wags w Barcelonie
5
@juarez ważne że chociaż Neymar wróci
20
Pan Piłkarz..
Dziękuję za wszystko Gundo, przede wszystkim za wstrząśniecie trochę tą szatnią panienek.
4
@NeroTFP1 po czym Messi z Suarezem widząc co się w Barcelonie wyczynia też wracają
1
Neymar wraca, nie łapie żadnej kontuzji, jest w formie jak ze swojego prime i wygrywamy LM...
0
@Chucky dopóki nie zobaczę na boisku maestro Olmo
1
@kodi77 jak to Kowal napisał, transfer komornika co najwyżej
1
Dawno nie cieszyłem się tak z czyjegoś transferu jak z transferu Gundo do Barcelony. Szkoda że ta przygoda tak szybko się zakończyła, ale tak to jest jak się ma takich takich geniuszy w zarzadzie. To była czysta przyjemność oglądania Cię w naszych barwach maestro. Powodzonka. Obyś wyrwał Realowi LM w następnym sezonie.
10
@kanver_ jak na co liczą?
Liczą na to że Laporta z Deco dadzą się wyru.... po raz kolejny..
3
Aj ten nasz Gavira. Księżniczka pewnie zazdrosna
0
@szymonadamczak34 taktyczny na przyszłość
0
To są.. szwagry szwagry
Dobra nuta wyszła
8
Fermin dodał zdjęcie z wakacji na instagramie
A Felix skomentował mu "masz jeszcze czas żeby usunąć"
Chyba w nawiązaniu do sytuacji z Tebasem
0
Jak Gundogan ma odejść to oby to był powrót do City bo tylko City może zagrozić Realowi w LM
0
@cules100pro Dembele nigdy nie był kluczowy? To chyba kibicujesz od poprzedniego sezonu bo po tym jak przyszedł Xavi to Dembele był naszym jedynym zagrożeniem w ataku.
3
Laporta tydzień temu "Mamy już dobry skład"
Więc musimy się osłabić, chyba logiczne nie?
0
@Prorokk to po sezonie się odezwij i mi napisz co to nasze DNA dało..
0
@cules100pro Neymar potem Dembele, Araujo też nie potrafi się określić, teraz Gundo
0
@Prorokk XDD
Chyba w podciąganiu na łóżku szpitalnym
0
To z jakim syfem mamy do czynienia doskonale obrazuje fakt, że kluczowi gracze chcą odchodzić z klubu a pasożyty za żadne skarby nie chcą się nigdzie ruszać..
1
@Faro Tak oczywiście do tego na prezentacji Nico przemówi z przekazem do kibiców Bilbao "Co myśleliście że będę pisał historię z 10 na plecach jak Muniain w Athletic? Wstawajcie, zesraliscie się" po czym całuje herb Barcelony i wskazuje na numer na koszulce