8

Ledwie się sezon zaczal a Leverkusen już z dwoma gola w końcówkach oh shit.. here we go again

17


Najlepszy napastnik którego miałem okazję oglądać

3

A pod postem z informacją o odejścia Gundo można znaleźć tylko takie komentarze: "Deco, Laporta out"

9


Ładna grafika i ten Pep jakby witał syna marnotrawnego

1

@Pnog37 a myślisz że Chiesa będzie miał więcej?

0

@kuz jesteśmy umoczeni po uszy w takim głównie ze Neymar wleciałby tu aż miło

1

@tbas ciężko żeby nie dał bo zaraz nie będzie miał kim grać

0

Kolejny dzień okienka transferowego. Kolejny dzień niepewności. Kolejny dzień syfu w Barcelonie. Jak myślicie na co dzisiaj wpadną szwagry? Może tak byśmy wypchnęli Kounde do PSG?

1

@fart pomału już wprowadza zawodników rezerw

0

@Arcybiskup nie ale jego żona może być najładniejszą wags w Barcelonie

5

@juarez ważne że chociaż Neymar wróci

20


Pan Piłkarz..
Dziękuję za wszystko Gundo, przede wszystkim za wstrząśniecie trochę tą szatnią panienek.

4

@NeroTFP1 po czym Messi z Suarezem widząc co się w Barcelonie wyczynia też wracają

1

Neymar wraca, nie łapie żadnej kontuzji, jest w formie jak ze swojego prime i wygrywamy LM...

0

@Chucky dopóki nie zobaczę na boisku maestro Olmo

1

@kodi77 jak to Kowal napisał, transfer komornika co najwyżej

1

Dawno nie cieszyłem się tak z czyjegoś transferu jak z transferu Gundo do Barcelony. Szkoda że ta przygoda tak szybko się zakończyła, ale tak to jest jak się ma takich takich geniuszy w zarzadzie. To była czysta przyjemność oglądania Cię w naszych barwach maestro. Powodzonka. Obyś wyrwał Realowi LM w następnym sezonie.

10

@kanver_ jak na co liczą?
Liczą na to że Laporta z Deco dadzą się wyru.... po raz kolejny..

3


Aj ten nasz Gavira. Księżniczka pewnie zazdrosna

0

@szymonadamczak34 taktyczny na przyszłość

0

To są.. szwagry szwagry
Dobra nuta wyszła

8

Fermin dodał zdjęcie z wakacji na instagramie
A Felix skomentował mu "masz jeszcze czas żeby usunąć"
Chyba w nawiązaniu do sytuacji z Tebasem

0

Jak Gundogan ma odejść to oby to był powrót do City bo tylko City może zagrozić Realowi w LM

0

@cules100pro Dembele nigdy nie był kluczowy? To chyba kibicujesz od poprzedniego sezonu bo po tym jak przyszedł Xavi to Dembele był naszym jedynym zagrożeniem w ataku.

3

Laporta tydzień temu "Mamy już dobry skład"
Więc musimy się osłabić, chyba logiczne nie?

0

@Prorokk to po sezonie się odezwij i mi napisz co to nasze DNA dało..

0

@cules100pro Neymar potem Dembele, Araujo też nie potrafi się określić, teraz Gundo

0

@Prorokk XDD
Chyba w podciąganiu na łóżku szpitalnym

0

To z jakim syfem mamy do czynienia doskonale obrazuje fakt, że kluczowi gracze chcą odchodzić z klubu a pasożyty za żadne skarby nie chcą się nigdzie ruszać..

1

@Faro Tak oczywiście do tego na prezentacji Nico przemówi z przekazem do kibiców Bilbao "Co myśleliście że będę pisał historię z 10 na plecach jak Muniain w Athletic? Wstawajcie, zesraliscie się" po czym całuje herb Barcelony i wskazuje na numer na koszulce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?