0

@Kamil689 bardziej bez Lewego

1

Flick do grudnia

9

To był Garcia? Myslalem że Mbappe

0

Nie widziałem jeszcze takiej sytuacji żeby Var interweniował po takim czasie przy karnym. Gość już prawie brał rozbieg.

1

@tristan87 wiemy wiemy
dwa posty niżej
cztery posty niżej
sześć postów niżej
osiem postów niżej
dziesięć postów niżej
itd.

4

4

https://x.com/moment_nba/status/1835129559701659869
Masakra..
Tak teraz wyglądają ulice Kłodzka

1


Wszystko wskazuje na to że część Glucholazów zostanie dzisisiejszej nocy zalana

1

@blakkudium pożegnanie Messiego?

0

@Culer9002 gdzie on zmiescilby się przy Di Marii Ronaldo i Benzemie potem Bale?

6


Ależ to jest magik
Wiem że bylo ale można oglądać na okrągło

0

@Arden a może wrócić jeszcze we wrześniu

1

Gavi ponoć za trzy tygodnie ma już otrzymać zielone światło do gry. Jego powrót do zdrowie przebiega istnie pioronujaco i każdego kolejnego dnia robi olbrzymie postępy. Jeśli to prawda to jest to informacja dnia.

1

@MatBac1991 Coutinho to był potencjalnie dobry transfer

0

To była promocja

1

Już nie moge się doczekać aż znów zobaczę w akcji potężnego Raphinhe i maszynę Flicka

3

@Natenczas ale za to są akademiki po złotówce

0

Dlaczego Pedri zmiana w 30 minucie?

5

Turbooo i jeden zero dla drużyny Kuby

5

Mkhitaryan nie na kadrze?

0

@Mitch_Atleta dlaczego Bellingham? On w miarę normalny się tam wydaje
Tylko Vinicius

0

@Ojciec5tkidzieci dlaczego ten gość jest nominowany? Myslalem że chodzi o Vitinhe z PSG

0

@Popitek12 kto to Wiśniewski?

0

@michal26 a mi się podoba

0

@stool z jakiej strony zamawiacie?

3

@Witekk10 Allan Nyom

1

Akurat mu się przyda dłuższa przerwa

0

@KaroLOCO To by było osłabienie a nie jakieś drobne urazy Tchouameniego i Mendy'ego

7

@Messiasz2 kto wyglada dobrze? Ferran? To chyba oglądamy inne mecze.. No chyba ze chodzi Ci o 30 minut przyzwoitych z Bilbao

0

@D10SLEO idealnie przedstawiona wczorajszą sytuacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?