kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Halo Szczesny głupia sprawa..
3
Pena już zaczyna
34
Co wy tacy przejęci? Przecież po ostatnim meczu wysyłaliście Niemca do Arabii
0
Ależ to jest dramat
0
Ale chłop jest miękki, normalny upadek a on leży minute
0
@dafik85 bez przesady
1
Ta szansa wzięła się od błędu Garcii
0
kupa
gówno
Niech się Bellingham zastanowi i wybierze jedno
6
Co tu taki nastrój jakby Real dostał kolejnego karnego?
0
Można wyłączyć i iść na piwo
1
@ToWinaSedziego i co w związku z tym?
0
Co się stało z Rosłoniem? Kiedyś top a teraz jakby wypalony. Szkoda bo kiedyś to była topka komentatorów piłkarskich w Polsce
0
@Roobo na moje kompletnie się obcina, gdyby nie szedł na hura i trochę poczekał dosięgnąłby tą pilkę na spokojnie
0
Ale ich powychodziło z jaskiń
0
@Roobo Na konto Cubarsiego druga bramka
4
To Monako jest do ogrania dzisiaj
0
@Kluivert_P no w tej formie co jest obecnie to na pewno
0
Przyjechał już dźwig po tego obrońce Monaco czy dalej leży?
0
@Seledynowy trzeba im chyba powiedzieć że Barcelona gra w 10 bo im to umknęło
2
Też macie cichą nadzieje ze zobaczymy dzisiaj Ansu odbudowanego?
0
Od czego to zależy że jedni mogli kupić bilet na mecz Portugalii z Polską a drudzy czekali cały czas w kolejce? To była loteria czy po prostu miała tu znaczenie prędkość internetu?
0
Załózmy ze jest pewne iż przegrywamy jeden z nadchodzących meczy z Monaco w LM lub Villareal w lidze. Drugi mecz wygrywamy. Gdybyście mieli wybór, który z tych meczy wolelibyście przegrać?
0
Zaczynamy kolejny sezon w LM więc pora polecieć z klasyczkiem
Nastrój u mnie panuje taki sam
4
Takie o to nasi piłki mają widoczek z hotelu
0
@FanBarcy22 na Family te same mecze lecą tak? bo widzę że tam też jest jeden mecz LM?
Czy po prostu zastąpili ten kanal bo nie widzę u siebie Canal+ Family
1
Nie wykupiłem canal ekstra, ale mam taki kanał jak Canal+ 360. Będzie na tym kanale pokazany jakiś mecz?
Teraz widzę że jest na tym kanale łączenie na żywo z San Siro.
1
Trzeba dać szanse Torre. To powinien być jego czas. Jak wróci Gavi, De Jong, Olmo i Fermin to w ogóle nie pogra.
5
Poprzednio lewe udo tym razem lewa noga
0
Chyba mi się nie chce czaić na te bilety. Nigdzie się nie da wejść
0
Komentarz usunięty przez użytkownika