3

Halo Szczesny głupia sprawa..

3

Pena już zaczyna

34

Co wy tacy przejęci? Przecież po ostatnim meczu wysyłaliście Niemca do Arabii

0

Ależ to jest dramat

0

Ale chłop jest miękki, normalny upadek a on leży minute

0

@dafik85 bez przesady

1

Ta szansa wzięła się od błędu Garcii

0

kupa
gówno
Niech się Bellingham zastanowi i wybierze jedno

6

Co tu taki nastrój jakby Real dostał kolejnego karnego?

0

Można wyłączyć i iść na piwo

1

@ToWinaSedziego i co w związku z tym?

0


Co się stało z Rosłoniem? Kiedyś top a teraz jakby wypalony. Szkoda bo kiedyś to była topka komentatorów piłkarskich w Polsce

0

@Roobo na moje kompletnie się obcina, gdyby nie szedł na hura i trochę poczekał dosięgnąłby tą pilkę na spokojnie

0

Ale ich powychodziło z jaskiń

0

@Roobo Na konto Cubarsiego druga bramka

4

To Monako jest do ogrania dzisiaj

0

@Kluivert_P no w tej formie co jest obecnie to na pewno

0

Przyjechał już dźwig po tego obrońce Monaco czy dalej leży?

0

@Seledynowy trzeba im chyba powiedzieć że Barcelona gra w 10 bo im to umknęło

2

Też macie cichą nadzieje ze zobaczymy dzisiaj Ansu odbudowanego?

0

Od czego to zależy że jedni mogli kupić bilet na mecz Portugalii z Polską a drudzy czekali cały czas w kolejce? To była loteria czy po prostu miała tu znaczenie prędkość internetu?

0

Załózmy ze jest pewne iż przegrywamy jeden z nadchodzących meczy z Monaco w LM lub Villareal w lidze. Drugi mecz wygrywamy. Gdybyście mieli wybór, który z tych meczy wolelibyście przegrać?

0

Zaczynamy kolejny sezon w LM więc pora polecieć z klasyczkiem


Nastrój u mnie panuje taki sam

4


Takie o to nasi piłki mają widoczek z hotelu

0

@FanBarcy22 na Family te same mecze lecą tak? bo widzę że tam też jest jeden mecz LM?
Czy po prostu zastąpili ten kanal bo nie widzę u siebie Canal+ Family

1

Nie wykupiłem canal ekstra, ale mam taki kanał jak Canal+ 360. Będzie na tym kanale pokazany jakiś mecz?
Teraz widzę że jest na tym kanale łączenie na żywo z San Siro.

1

Trzeba dać szanse Torre. To powinien być jego czas. Jak wróci Gavi, De Jong, Olmo i Fermin to w ogóle nie pogra.

5

Poprzednio lewe udo tym razem lewa noga

0

Chyba mi się nie chce czaić na te bilety. Nigdzie się nie da wejść

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?