kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kengo Xavi nie lubi tego
40
Byle tylko z kadr wszyscy wrócili zdrowi
1
@BORO_12 bo to elektryk i czasami mu odłącza prąd jak niegdyś Lengletowi
1
@Damian11 5 do odstrzału Garcia
Potem dopiero Fati, w którym jeszcze iskierka nadziei się tli
0
Yamal drugi mecz z rzędu bez gola i asysty. Czas chyba poważnie zastanowić się nad jego przydatnością do zespołu.
4
Najgorsze jest zarazem pozytywne
Ferran wiemy jak wygląda
A słaba dyspozycja Peni oznacza że szybciej między słupkami zobaczymy Szczęsnego
1
Oby to był ostatni mecz w którym oglądamy Ferrana w podstawowym składzie. Po przerwie wrócą Olmo, Gavi i Fermin więc miejmy nadzieję że Flick przyspawa go do ławki
0
W przypadku Ter Stegena to też nie Pino był zamieszany w kontuzje Niemca? Jeśli tak to chłop ma pecha
0
Ale Hiszpania się sypie. Dwoch z trzech najważniejszych zawodników tej reprezentacji wypada na rok
1
@Kessie w stylu Yamala
4
Yamal jest bezwzględny, robi griddy a przeciwnik wciska pauzę i wychodzi z meczu. To jest Wasz idol?
17
Fort na 6 zasłużył, spokój, opanowanie, pewność siebie, szkoda że wrzutki mizerne ale porównując go a Martina to niebo a ziemia
7
Jak myślicie? Dołączy do Barcy za rok?
2
@Pawlak1992 Adele
1
Ale ta obrona Bayernu jest rzadka. A ten Upamecano to już w ogóle
5
Pozytywnie zaskoczyła mnie wczoraj reakcja trybun na powrót Frenkiego, zwłaszcza po tym jaką porcję gwizdów otrzymał na prezentacji drużyny.
0
@ShawnC obejrzyj mecz jeszcze raz
4
@misterio szkoda że tylko rok u nas był
28
https://x.com/LxoMessismoFCB/status/1841187680584925228
Paulinho nas dzisiaj odwiedził
14
Jak widzę tego elektryka Martina a dzisiaj Forta który gra z takim spokojem jakby grał w tej Barcelonie od kilku lat to się zastanawiam co widzi Flick na treningu że gra Martin zamiast Forta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@RoberDzik Frenkie nie narzekaj, dość tego bimbania
0
@escarabajo akurat wrzuciłem tą informację zanim pojawił się artykuł i pewnie bym tego nie zrobił gdyby informacja o tym już była. Nie wiem komu przeszkadza jedna informacja o tym na Rambli bo po za mną nikt o powrocie Frenkiego nie napisał, ale jak widać komuś przeszkadza.
0
@tbas niektórzy wchodzą tylko na Ramble w pracy czy w szkole, robie podobnie w czasie pracy przeglądam tylko Ramble a w wolnej chwili po pracy siadam i czytam artykuły na głównej
0
@escarabajo to jak jest mecz i jest artykuł to jeśli piszemy na Rambli o meczu to wszystko powinno być usuwane i tylko komentowane pod artykułem tak?
0
Dlaczego mój komentarz z twittem pewnego jegomościa został usunięty? To już nie można wrzucić ważnej informacji o powrocie kluczowego zawodnika od kibica Barcelony "kopiuj wklej" bo go redakcja nie lubi? Też za nim nie przepadam,ale no ludzie..
4
@Midast Fermin jest przed Torre
0
@gorgota Tę spirometrię już 5 razy powtarza
0
Szkoda tego Dembele. U nas miał wszystko.. Przydałby się nam na 10 minut że slabyszym rywalem żeby Yamal sobie trochę odetchnął.
0
Szczesny właśnie wylądował w Barcelonie. To się dziejee.