1

@Kengo Xavi nie lubi tego

40


Byle tylko z kadr wszyscy wrócili zdrowi

1

@BORO_12 bo to elektryk i czasami mu odłącza prąd jak niegdyś Lengletowi

1

@Damian11 5 do odstrzału Garcia
Potem dopiero Fati, w którym jeszcze iskierka nadziei się tli

0

Yamal drugi mecz z rzędu bez gola i asysty. Czas chyba poważnie zastanowić się nad jego przydatnością do zespołu.

4

Najgorsze jest zarazem pozytywne
Ferran wiemy jak wygląda
A słaba dyspozycja Peni oznacza że szybciej między słupkami zobaczymy Szczęsnego

1

Oby to był ostatni mecz w którym oglądamy Ferrana w podstawowym składzie. Po przerwie wrócą Olmo, Gavi i Fermin więc miejmy nadzieję że Flick przyspawa go do ławki

0

W przypadku Ter Stegena to też nie Pino był zamieszany w kontuzje Niemca? Jeśli tak to chłop ma pecha

0

Ale Hiszpania się sypie. Dwoch z trzech najważniejszych zawodników tej reprezentacji wypada na rok

1

@Kessie w stylu Yamala

4


Yamal jest bezwzględny, robi griddy a przeciwnik wciska pauzę i wychodzi z meczu. To jest Wasz idol?

17

Fort na 6 zasłużył, spokój, opanowanie, pewność siebie, szkoda że wrzutki mizerne ale porównując go a Martina to niebo a ziemia

7


Jak myślicie? Dołączy do Barcy za rok?

2

@Pawlak1992 Adele

1

Ale ta obrona Bayernu jest rzadka. A ten Upamecano to już w ogóle

5


Pozytywnie zaskoczyła mnie wczoraj reakcja trybun na powrót Frenkiego, zwłaszcza po tym jaką porcję gwizdów otrzymał na prezentacji drużyny.

0

@ShawnC obejrzyj mecz jeszcze raz

4

@misterio szkoda że tylko rok u nas był

28

14

Jak widzę tego elektryka Martina a dzisiaj Forta który gra z takim spokojem jakby grał w tej Barcelonie od kilku lat to się zastanawiam co widzi Flick na treningu że gra Martin zamiast Forta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@RoberDzik Frenkie nie narzekaj, dość tego bimbania

0

@escarabajo akurat wrzuciłem tą informację zanim pojawił się artykuł i pewnie bym tego nie zrobił gdyby informacja o tym już była. Nie wiem komu przeszkadza jedna informacja o tym na Rambli bo po za mną nikt o powrocie Frenkiego nie napisał, ale jak widać komuś przeszkadza.

0

@tbas niektórzy wchodzą tylko na Ramble w pracy czy w szkole, robie podobnie w czasie pracy przeglądam tylko Ramble a w wolnej chwili po pracy siadam i czytam artykuły na głównej

0

@escarabajo to jak jest mecz i jest artykuł to jeśli piszemy na Rambli o meczu to wszystko powinno być usuwane i tylko komentowane pod artykułem tak?

0

Dlaczego mój komentarz z twittem pewnego jegomościa został usunięty? To już nie można wrzucić ważnej informacji o powrocie kluczowego zawodnika od kibica Barcelony "kopiuj wklej" bo go redakcja nie lubi? Też za nim nie przepadam,ale no ludzie..

4

@Midast Fermin jest przed Torre

0

@gorgota Tę spirometrię już 5 razy powtarza

0

Szkoda tego Dembele. U nas miał wszystko.. Przydałby się nam na 10 minut że slabyszym rywalem żeby Yamal sobie trochę odetchnął.

0

Szczesny właśnie wylądował w Barcelonie. To się dziejee.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?