5

"Spieprzyliście nam Halloween"

1

Mamy jeszcze czas na manite. Nie spieprzcie tego chlopaki

0

5 goli w 9 minut to Lewy ma jeszcze 6 minut na strzelenie trzech

2

Teza w studiu Eleven
"Lamine Yamal zdobędzie szybciej złotą piłkę niż Jude Bellingham"
To chyba pewniak, śmiała tezą bardziej byłoby zestawienie Lamine z Mbappe

0

Chłopaki z Coldplay będą na meczu?

11


Apel Matiego

2

Kiedy rok temu pojawiła się informacja że Arabia jest skłonna wyłożyć 100 milionów za Raphinhe to sam osobiście chciałem go tam zawieźć. Dzisiaj nie oddałbym go za żadne pieniądze i jest jednym z moich ulubionych piłkarzy Barcelony. Czy jestem chorągiewą?

0

@El Plutoninho według mnie na mocniejszych rywali powinniśmy wychodzić obroną Cubarsi i Araujo, a na średniaków w lidze albo Inigo-Cubarsi albo Araujo-Inigo

0

@ngif Za kogo Olmo wrzuciłbyś do 1 składu? Fermin zasłużył meczem z Bayernem żeby zagrać z Realem od początku. To tak jakby Flick miał zmienić Szczesnego za Pene na klasyk

8


Dla mnie to był najlepszy moment w meczu
Mordka sama się cieszyła
"Ole" na trybunach jak za czasów Guardioli kiedy miażdzyliśmy kolejnych przeciwników

0

@reloaded na Eleven pewnie Święty a na Canal Marchliński z Cwiakim zapewne

3


Ale nam szkalują Casado

1

@Jakchcesz jaramy się najsłabszym meczem Kounde w sezonie. To pokazuje na jaki poziom Francuz wszedlb

14


Dzisiaj już Wojtek załapał się na zdjęcie
Szluga poczeka

1

@ViscaelBarca2007 jeśli ma grać tak jak gra to chyba sam sobie sprezentuje koszulkę Barcelony z numerem 11 Nico żeby trochę podkur... Raphe

0

@Lewy952468xx nic groźnego

10


Jeśli zastanawialiście się kiedyś czy jest możliwe wstanie rano i doświadczenie przeskoczenia w głowie
To ten sympatyczny Brazylijczyk jest doskonałym przykładem że jest to możliwe

18


Nie wiem kto lepszy dzisiaj Casado czy Cubarsi

0

@Peniu a według mnie Kounde był dzisiaj naszym najgorszym zawodnikiem i żeby nie było nie mówię że zagrał słaby mecz ale od niego po tym sezonie możemy oczekiwać trochę lepszej gry, szczegolnie pierwsza połowa mocno średnia w jego wykonaniu

1

@Jakchcesz ale z tą raboną już przesadził

3

Bedzie kontrowersyjną opinią jeśli powiem że Lewy dzisiaj zagrał słaby mecz czy zostanę zjechany że inny mecz oglądałem?

0

@Culer9002 Robi to w sobotę

0

Dobra nie cieszmy się tak. W sobotę jest kolejną robota do wykonania

1

Pierwsza połowa pokazała jak tej drużynie potrzebny jest Araujo

1

Ale śmietankowym morale wzrosły po pokonaniu wczoraj słabiutkiej Borussi. Po Celcie obsrani że dostaną od nas manite. A dzisiaj że Bayern to poziom średniej drużyny La Ligi i że się po nas przejadą w sobotę jak zagramy tak wysoko ustawioną linią obrony. Niesamowite jak jeden mecz może zakłamać rzeczywistość.

0

@Coutinho007 Po dzisiejszym meczu Fermin. Nie ma co zmieniać jak działało

0

To jest mój kapitan nie jakiś Dzbandele

0

Rapha, Cubarsi i Yamal to moje top 3 na tą chwilę tego meczu. Casado gdyby nie ta groźna strata też by się w niej znalazł

0

Yamal gra genialny mecz, ale czasami brazylijska samba włącza mu się za mocno

1

I pomyśleć że duża większość kwestionowała wybór Fermina do pierwszej 11 przed meczem. Partidazo Mistrza Olimpijskiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?