kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
"Spieprzyliście nam Halloween"
1
Mamy jeszcze czas na manite. Nie spieprzcie tego chlopaki
0
5 goli w 9 minut to Lewy ma jeszcze 6 minut na strzelenie trzech
2
Teza w studiu Eleven
"Lamine Yamal zdobędzie szybciej złotą piłkę niż Jude Bellingham"
To chyba pewniak, śmiała tezą bardziej byłoby zestawienie Lamine z Mbappe
0
Chłopaki z Coldplay będą na meczu?
11
Apel Matiego
2
Kiedy rok temu pojawiła się informacja że Arabia jest skłonna wyłożyć 100 milionów za Raphinhe to sam osobiście chciałem go tam zawieźć. Dzisiaj nie oddałbym go za żadne pieniądze i jest jednym z moich ulubionych piłkarzy Barcelony. Czy jestem chorągiewą?
0
@El Plutoninho według mnie na mocniejszych rywali powinniśmy wychodzić obroną Cubarsi i Araujo, a na średniaków w lidze albo Inigo-Cubarsi albo Araujo-Inigo
0
@ngif Za kogo Olmo wrzuciłbyś do 1 składu? Fermin zasłużył meczem z Bayernem żeby zagrać z Realem od początku. To tak jakby Flick miał zmienić Szczesnego za Pene na klasyk
8
Dla mnie to był najlepszy moment w meczu
Mordka sama się cieszyła
"Ole" na trybunach jak za czasów Guardioli kiedy miażdzyliśmy kolejnych przeciwników
0
@reloaded na Eleven pewnie Święty a na Canal Marchliński z Cwiakim zapewne
3
Ale nam szkalują Casado
1
@Jakchcesz jaramy się najsłabszym meczem Kounde w sezonie. To pokazuje na jaki poziom Francuz wszedlb
14
Dzisiaj już Wojtek załapał się na zdjęcie
Szluga poczeka
1
@ViscaelBarca2007 jeśli ma grać tak jak gra to chyba sam sobie sprezentuje koszulkę Barcelony z numerem 11 Nico żeby trochę podkur... Raphe
0
@Lewy952468xx nic groźnego
10
Jeśli zastanawialiście się kiedyś czy jest możliwe wstanie rano i doświadczenie przeskoczenia w głowie
To ten sympatyczny Brazylijczyk jest doskonałym przykładem że jest to możliwe
18
Nie wiem kto lepszy dzisiaj Casado czy Cubarsi
0
@Peniu a według mnie Kounde był dzisiaj naszym najgorszym zawodnikiem i żeby nie było nie mówię że zagrał słaby mecz ale od niego po tym sezonie możemy oczekiwać trochę lepszej gry, szczegolnie pierwsza połowa mocno średnia w jego wykonaniu
1
@Jakchcesz ale z tą raboną już przesadził
3
Bedzie kontrowersyjną opinią jeśli powiem że Lewy dzisiaj zagrał słaby mecz czy zostanę zjechany że inny mecz oglądałem?
0
@Culer9002 Robi to w sobotę
0
Dobra nie cieszmy się tak. W sobotę jest kolejną robota do wykonania
1
Pierwsza połowa pokazała jak tej drużynie potrzebny jest Araujo
1
Ale śmietankowym morale wzrosły po pokonaniu wczoraj słabiutkiej Borussi. Po Celcie obsrani że dostaną od nas manite. A dzisiaj że Bayern to poziom średniej drużyny La Ligi i że się po nas przejadą w sobotę jak zagramy tak wysoko ustawioną linią obrony. Niesamowite jak jeden mecz może zakłamać rzeczywistość.
0
@Coutinho007 Po dzisiejszym meczu Fermin. Nie ma co zmieniać jak działało
0
To jest mój kapitan nie jakiś Dzbandele
0
Rapha, Cubarsi i Yamal to moje top 3 na tą chwilę tego meczu. Casado gdyby nie ta groźna strata też by się w niej znalazł
0
Yamal gra genialny mecz, ale czasami brazylijska samba włącza mu się za mocno
1
I pomyśleć że duża większość kwestionowała wybór Fermina do pierwszej 11 przed meczem. Partidazo Mistrza Olimpijskiego