kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
88
Szkoda że Torre nie udało się dzisiaj strzelić bramki, bo sytuacja była do tego wyborna, a Bellingham niebezpiecznie się zbliża w bramkach strzelonych w tym sezonie
Torre - 3 bramki, 222 minuty
Bellingham - 2 bramki, 1204 minuty
2
Pan piłkarz - Pedro Gonzalez Lopez
10
Pedri okradziony z nagrody
0
@LeoMessi1994 o to chodzi
2
Dzisiaj świetne zmiany. Nawet De Jong nic nie zepsuł. Oby więcej takich występów Holendra.
1
Pedri musi być dzisiaj MVP
0
Elektryk z asysta
3
Pedri dzisiaj MVP
0
Barca w tabeli live na drugim miejscu. Wyprzedza nas tylko Inter
1
Ale Raphinha nabluzgal na Lewego
2
@PaPo a ja mam nadzieję że dzisiaj odpocznie, on dopiero co wrócił po koszmarnej kontuzji, nie może grać co 3 dni, a sytuacja z Militao jest tego przestroga
8
Śmieszy mnie mówienie że zmagamy się z problemami zdrowotnymi i prędzej czy później Real nas wyprzedzi tak jakby rządowi sami nie mieli problemów z kontuzjami, a ich sytuacja na tą chwilę jest jeszcze gorsza od naszej. Real ma obecnie zdrowych 5 obrońców gdzie tylko Rudigera można klasyfikować do klasowych zawodników. Teraz wyleciał Vinicius, kontuzjowany jest Rodrygo, tam jest taki szpital że zaraz nie będą mieli kim grać
9
Dobre zawody Lewego? Chyba inny mecz oglądaliśmy. Kompletnie niewidoczny a co miał piłkę to same zle decyzję podejmował a ta z pierwszej połowy co mógł wypuścić Raphinhe, ale pilka mu się plątała pod nogami i Flick aż usiadł że złości to piłkarski kryminał.
1
@KamQiX No Aspas był najbliżej gdyby leciała w bramkę byłby gol, Pena by nie zdążył
0
A co się dzieje z Garcia? Miał być na klasyk gotowy, a tu już od klasyku miesiąc minął
1
@Comentateiro Oj nie kłam, dla Ciebie Trzaskowski jest bardzooo dobry przyznaj to
0
Dzisiaj u Żurnalisty dodano rozmowę z Tarczyńskim powiedział w nim między innymi że gdyby miał żonę byłby kandydatem na prezydenta z ramienia Pisu
0
@xvcWinterSoldier ale co z tym zdjęciem?
1
@Hindus bez przesady
0
@Derean kto napisał że Casado jest przereklamowany? Zaraz mu napisze żeby se w łeb pier.....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Forcik jaki spokoj, Martin by sobie połamał nogi jakby miał coś takiego zrobić
3
Fort w 3 minuty zaliczył więcej udanych zagrań niż Martin w trakcie pierwszej połowy
2
Meliska wzięta widzę u Aspasa
3
Nie rozumiem dlaczego Flick tak się upiera że to Martin jest zmiennikiem Balde. Wiem że naturalną pozycją Forta jest prawa obrona, ale przecież w zeszłym sezonie grywał na lewej obronie i wyglądał fenomenalnie nawet jak został wyjęty z szafy na arcywazny mecz z Atletico w lidze
0
@Wasacz_ a na Rafała to nie będzie marnowanie głosu?
0
Mingueza czy Gerard Martin i dlaczego Mingueza? Mówię o grze w Barcelonie
5
Największy plus tego składu to to że hamulcowy na ławce, a w jego miejsce Gavira
2
@Azazel_Pazuzu ja podobnie, tylko w drugiej turze przeciwko Trzaskowskiemu
1
@654321 tutaj potrzebny jest trade zimą po druga opcja. Nie wydaje mi się że Wigins jest w stanie udźwignąć te rolę choć w ostatnich meczach w końcu wszedł na wyższy poziom. Taki playoffowy Butler w GSW wleciałby aż miło